Opinie o Erm Polska Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 132-134

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Erm Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Erm Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erm Polska Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 132-134

potencjalny kandydat Nowy wpis

Czy firma oferuje swoim pracownikom możliwość pracy zdalnej?

Ja Nowy wpis
@potencjalny kandydat

Tak firma oferuje możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Warszawy. W przypadku osób mieszkających w Warszawie obowiązuje model hybrydowy - 8 dni w biurze w miesiącu

Kierownik

Firma oferuje pracę w środowisku międzynarodowym, na ciekawych projektach, ma ciekawą bazę szkoleń wewnętrznych, w zespołach panuje super atmosfera (zespół jest bardzo pomocny). Można się naprawdę dużo nauczyć. W chwili obecnej firma inwestuje również większy budżet w szkolenia zewnętrzne. Zaletą pracy w ERM są elastyczne godziny pracy oraz dodatkowe nagrody finansowe dla najlepszych pracowników. Nowi pracownicy z pewnością mogą wynegocjować dobre warunki finansowe. Moim zdaniem firma powinna zainwestować w poprawę zarobków osób pracujących już kilka lat oraz „work-life balance” osób na wyższych stanowiskach.

Gabriela
@Kierownik

powiedz mi, czy przy pracy przy projektach międzynarodowych trzeba posługiwać się jezykiem angielskim? czy po polsku da się dogadac?

@Gabriela

Podczas pracy na projektach międzynarodowych posługujemy się językiem angielskim

@Kierownik

Co oznacza w tej firmie definicja najlepszego pracownika? Jakie warunki trzeba spełnić? ;) Bo to chyba nie jest jakiś wyścig szczurów co nie?

@Ewelina

Nie ma takiej definicji :) Nagrody są rezultatem bardzo dobrej informacji zwrotnej na temat pracy danej osoby. Opinie pochodzą zarówno od klientów jak i współpracowników.

Magdalena
@Kierownik

A jak się ocenia ich rzetelność? Bo na moja logikę ktoś może np kogoś nie lubić czy coś i co wtedy czy można rozpoznać taka opinie?

Matylda
@Magdalena

Nagrody od współpracowników - tu mamy typy : niewielka nagroda pieniężna na podstawie zgłoszenia od kolegi zespołu np. za pomoc przy „onboarding”; „duża finansowa nagroda” przyznawana globalnie (pracownik zgłasza przy pomocy dyrekcji, która to musi się zgodzić z sensownością zgłoszenia); dodatkowa nagroda od regionalnego prezesa (liczy się Feedback od dyrekcji). Każde zgłoszenie oceniane jest przez dedykowany zespół w odniesieniu do innych zgłoszeń. Ważne jest uzasadnienie poparte konkretnymi przykładami.

@Matylda

No to fajnie, że tyle "konkursów" jest organizowanych a tak się tylko zastanawiam czy poważnie ich obecność ma wpływ na lepszą pracę ludzi tutaj? Widać, żeby była jakakolwiek rywalizacja o te nagrody?

DoEweliny
@Ewelina

To nie są żadne „konkursy”, tylko dodatkowe „premie” za dobrą pracę. Praca z fajnymi ludźmi = pracuje się lepiej. Podejrzewam, że możesz mieć złe doświadczenia, stąd Twoje pytanie. Nie ma rywalizacji o nagrody same w sobie - ale też nie można powiedzieć, że firma jest wolna od rywalizacji - takie firmy po prostu nie istnieją.

@DoEweliny

Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli odnosząc się do tego, że w pewnym stopniu rywalizacja ta tutaj się przejawia, to czy występuje w kontekście awansów? Jak one tu w firmie wyglądają?

Awanse
@Ewelina

W tym roku awanse w Polsce dostały 4 Panie z 3 różnych działów. O awansach decyduje wiele osób : przełożeni, dyrektorzy i HR (o tym więcej można tez poczytać na innych forach). Nie spotkałam się z firmą w Polsce, w której rywalizacja w ogóle nie występuje, także nie wiem do czego dążą Twoje pytania z nią związane (chyba że jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, który na liczył na awans i go nie dostał i czuje się teraz poszkodowany).

Hanna
@Awanse

Czyli nie ma tutaj określonego czasu, po jakim można się spodziewać, że zostanie zaproponowany nam awans?

Awanse
@Hanna

Tak, są podane średnie widełki czasowe dla danego poziomu. Jednym się proponuje awans, a inni sami podejmują inicjatywę (rozmowa z przełożonym i kadrami w celu ustalenia niezbędnych kroków).

DoHanny
@Hanna

Są - lipiec lub październik ;) Żeby dostać awans należy przekraczać oczekiwania na obecnym stanowisku i posiadać umiejętności na poziomie + / - 70 / 80% z wyższego poziomu (tzn. trzeba uzupełnić najważniejsze braki - np. Konsultant, który chce dostać awans na Seniora powinien posiadać umiejętności z wyższego poziomu).

Iwona
@DoHanny

Wyżej zostały wspomniane szkolenia i nacisk na rozwój :) ciekawi mnie czy przyjmujecie osoby studiujące, które chcą zdobyć doświadczenie? Chodzi mi o staż czy praktykę :)

@123
@Iwona

Tak, w przeszłości mieliśmy 1 osobę studiująca u nas w firmie na praktykach

@@123

Zatrudniła się może zaraz po nich?

@odp
@Ewelina

W tym przypadku nie. Tą osoba był student 2 lub 3 roku. Praktyki rozpoczął przed pandemia. Jeszcze studiuje.

Ewelina Nowy wpis
@@odp

Aa rozumiem. Bo zastanawiam się na jakie warunki w takiej sytuacji można byłoby liczyć jeśli o zatrudnienie chodzi. Czyli jeszcze się to nie trafiło wcześniej?

Zatrudnienie Nowy wpis
@Ewelina

Kilka lat temu 1 osoba zaczęła pracę na studiach i kontynuowała po ukończeniu (umowy na czas określony)

To duża, międzynarodowa firma, ale mało znana w Polsce. Jestem zadowolona z mojej pracy, z kwestii finansowych i rozwoju. Firma inwestuje w pracowników, można się dużo nauczyć i zdobyć doświadczenie.

Konsultant

Firma nastawiona na wyzysk i darmowe nadgodziny. Małe płace, duże oczekiwania, w zamian nic. Ogólnie dobre na początek aby zyskać doświadczenie. Było wiele doświadczonych osób jednak zespół się kurczy bo firma nie dba o pracowników.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Erm Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Erm Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Erm Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Erm Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erm Polska Sp. z o.o.?

Erm Polska Sp. z o.o.