Opinie o Agro-Inwest Sp. z o.o. w Kobylin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agro-Inwest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agro-Inwest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Inwest Sp. z o.o. w Kobylin

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy a dokładnie gospodarstwa które znajduje sie na Wygoda /Zacisze koło Borku wlkp ,ponad miarowy czas pracy,brak organizacji,kiepska komunikacja pomiędzy wyższymi stanowiskami,Kierownictwo dużo obiecuje co nie ma pokrycia ,duża rotacja ludzi co też samo świadczy o firmie (nie że firma zwalnie tylko ludzie odchodzi)

Adik gorczyna Nowy wpis

Witam, jak się pracuje w firmie? Widzę dużo komentarzy na temat przełożonej, bardzo surowa? Tempo normalne czy gonitwa?

Szymon Nowy wpis
@Adik gorczyna

Myślę że jeśli chcesz przyjść do pracy, przez miesiąc będziesz miał spokój, dwa nasze byki ją ostatnio tak uspokoiły, i to dwa na raz ze chodzić nie mogła a cały wyszanow słuchał jej. Wiec nikt nikogo ganiac teraz przez najbliższy czas nie będzie. Wypłaty na czas. Robić coś trzeba. Polecsm

Byly pracownik Nowy wpis
@Adik gorczyna

Wszystkiego łącznie z kadra śmieją się że to nie jest firma Agro-Inwest tylko Agro-wyzysk (co samo świadczy jak się tam oracuje) ponad czasowy wymiar pracy,w biurze zasiada córka prezesa chodzac do niej i prosząc o wypłatę pieniążków które zostały ciężko zarobione dostaje się tel od samego prezesa że jest wywierana presją na nią a on strasznie tego nie lubi,nie polecam tej firmy nie ma się szacunku do pracownika

@Damian

Rozmowa bardzo plynnie przeszla, praca ok. DOSZLISMY z pania B do porozumienia. Jest wymagajaca, ale wie czego chce kobieta

Sylwek69
@@Damian

aż kusi perspektywa takiej PRACY żeby tak też dostać szansę się wykazać ;p masz jakąś radę, żeby gładko DOJŚĆ do porozumienia i żeby wszyscy byli zadowoleni?

@www
@Sylwek69

Gładko nie będzie i łatwo. W dzień gorzej bo Bas.a jeździ z szefem na grzyby i ciężko ją zlapac. Łatwiej jak ma drugie zmiany w wyszanowie. Wtedy po 20 ktoś zawsze jest proszony do biura jak Józek pojedzie :) A w pracy fizycznie trzeba się napracować. Ot co. Rotacja duża bo jak masz rodzinę i odmówisz B.si w biurze to masz słabo.

Mobilek

W pracy atmosfera przyjazna, z chłopakami idzie się dogadać przełożona wymagająca ;) ale też daje dużo od siebie... Pracy się nie boi, pomocna jest i do dogadania. Mi taka robota pasuje

domobilek
@Mobilek

Daje, oj daje Pani B duzo od siebie, i nie trzeba wiele prosic. Lecz nie kazdemu pomocna reka, czy czym innym pomoze. Są wybrańcy, tobie mobilek wiele pracownikow zazdrosci. hehe ale nie jestes jeden, z 4 sie w firmie znajdzie :D

Pawel Kierowca

(usunięte przez administratora) W firmie atmosfera jest super, na fajeczke i papierosa jest czas. Jeżeli pracujesz, nie przychodzisz odbić 8 godzin, nie podpadniesz pani B. Bo to ona tak naprawde wie za który drążek chwycić i zna się na firmie ;-) to będziesz pracować

Sylwek69
@Pawel Kierowca

Na jakie stanowisko najlepiej próbować się dostać, żeby mieć stały kontakt z miłą panią? I jak najlepiej s ię wykazać?

Oborowy
@Sylwek69

Na asystenta albo kierownika jak chcesz mieć na nią władze. ;) żart. To ona decyduje z którymi chce mieć stały kontakt, dobrze ubrany i dobre auto Ba.. patrzebujep

Sylwek 69
@Oborowy

Dzięki kolego za wskazówki. Widzę jednak, że rotacja jest duża :D konkurencja chyba też. Szukam roboty jako kierowca, ale w przyjaznej atmosferze :P

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agro-Inwest Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Do gary

Rozmowę masz albo z kierownikiem, taki starszy Pan Józef. Albo z Szefowa Barbara. Szefowa miła jest i otwarta na nowych dobrze zbudowanych pracownikow. :) takich jej trzeba. Wielu dostało szansę się pokazać. :)

@Gary

Jak wygląda rekrutacja pracowników? Jak wygląda przeszkolenie na stanowisko pracy?

@paszowy

Praca jak praca na fermie. Trzeba nakarmic, napoić i tyle. Pozdrowienia dla Pani Basi z biura, bardzo fajna Pani. Znaczy szefowa. Niech pani już wraca z urlopu! Wypłaty na czas, podstawa najniższa i premia.

Mat
@@paszowy

Praca jest normalna. Wypłaty są. Przestańcie tutaj pisać o Pani Basi, każdy miał po cichu, teraz się rozejdzie i już nie pomoże nikomu. Osły. Kierownik zna się na pracy, gość na poziomie. Rozbudowa idzie w najlepsze

@zale

Pracodawca wpożądku. Wypłaty sa. Za dużo Ukraincow co robić nie chca, a wypłaty tak. Pracowalem w wyszanowie, Kierownik spoko bo ta dziewczyna w ..B.iórze to pojecia nie ma onjczym mimo to muwi ze ma swietnty kontakt z szefem. Ona prawie szefowa, uwarzac na nia.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Inwest Sp. z o.o. - Kobylin

• Jak się pracuje w Agro-Inwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Inwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Inwest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agro-Inwest Sp. z o.o.