Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Agro-Inwest Sp. z o.o.
26.11.2025 13:50
Pracodawca
AGRO-INWEST UFUNDOWAŁA DRZWI DO REMIZY OSP Nowa remiza OSP w Lechlinie W sobotę 20 maja dokonano uroczystego otwarcia nowej remizy OSP w Lechlinie. Tym samym jednostka OSP uzyskała pełną samodzielność w działaniu. Jak przypomniał historię jednostki druh Marek Gramza – prezes OSP w Lechlinie, jednostka OSP powstała w 1972 roku, a remiza znajdowała się na terenie istniejącej wówczas Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Lechlin. Ta lokalizacja wiązała się z tym, że po godzinach pracy RSP trzeba było niekiedy szukać dozorców, aby otworzyli bramę, żeby strażacy mogli wyjechać samochodem na wezwanie np. do akcji ratowniczej. Obecny użytkownik budynków – firma Deka-Trade użyczyła lokalizacji w budynku, w którym mieści się też siedziba Koła Gospodyń Wiejskich w Lechlinie. Drzwi garażowe do nowej strażnicy ufundowała firma Agro-Inwest Sp. z o.o.
Agro-Inwest Sp. z o.o.
26.11.2025 11:35
Pracodawca
Rada Osiedla w Kobylinie podziękowało prezesowi AGRO-INWEST Leszkowi Kowalkowskiemu za bezinteresowną pomoc przy organizacji "Rowerowego rodeo".