Opinie o Accessmedica Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Accessmedica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Accessmedica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accessmedica Sp. z o.o. w Olsztyn

Monia Nowy wpis

Szpital dba o komfort swoich pacjentów. Pokoje są czyste i wygodne, a jedzenie jest smaczne i zdrowe. Polecam

Sabrina Nowy wpis

Witam. na stronie w ogłoszeniu dla pielęgniarki jest napisane, że przyda się znajomość języków obcych takich jak niemiecki, rosyjski i oczywiście angielski. Tylko do jakiego stopnia należy je znać? nie ma organizowanych kursów?

Ala Nowy wpis

Polecam pracę w Accessmedica wszystkim osobom, które chcą pomagać ludziom, rozwijać się zawodowo i pracować w miłej atmosferze.

GK Nowy wpis

Cieszę się, że mogę pracować w tak nowoczesnym i dobrze wyposażonym szpitalu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Accessmedica Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Bibi

Polecam pracę w Szpitalu Rehabilitacyjnym Accessmedica w Olsztynie wszystkim osobom, które chcą pracować w dynamicznym zespole, pomagać ludziom i rozwijać się zawodowo.

Pracuję w Szpitalu Rehabilitacyjnym Accessmedica w Olsztynie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z atmosfery panującej w tym miejscu. Zespół jest zgrany i życzliwy, a pacjenci są traktowani z szacunkiem i troską.

A co z Opiekunkami? Jakie warunki pracy przypadają teraz Paniom? Widziałam w jeden z opinii nawiązanie do Ich pracy. Interesują mnie jednak szczegóły a najlepiej wyrażona opinia. Ile Pań jest teraz potrzebnych? Posiadam doświadczenie (2-letnie), jakich warunków mogę oczekiwać?

Tola

Słabe stawki? A podacie wprost jakiś konkret? Zwłaszcza, że teraz tak patrzę po datach to opinii nie ma od paru miesięcy już a przełom roku się zbliża. Czy wobec niego są planowane jakieś zmiany w warunkach pracy? na stronie w ofercie dla pielęgniarki nie widzę wskazanych stawek, stąd pytanie

Pielę
@Tola

Tak. Ciągle nowe osoby do pracy są poszukiwane.. Nie wiedzieć czemu. I coraz większy mają kłopot je znaleźć. Czemu? No nie wiem, ale chyba polityka firmy i podejście do pacjenta i pracownika tu dużo znaczą. Już wiele osób się poznało.

Iwona

Szkoda, że nikt nie wspomniał o tym, że jest wielu zadowolonych klientów, którzy zostawiają kartki z podziękowaniem za opiekę i skuteczne leczenie.

Sylwia
@Iwona

???? Zapewne, są to klienci prywatni. ???? Może, zamiast skupiać się, na układaniu pod linijkę potraw na talerzykach , przydałoby się skupiać na pacjentach, .. zwłaszcza tych na NFZ. Pacjenci prywatni , są traktowani super na "gwiazdeczkę" , i tu nie ma co kłamać, bo pieniądz rządzi, a co z tymi na NFZ? Pacjęnci przyjęci na NFZ , są na pobocznym miejscu. Są bo są. Dobrze, byłoby przyjrzeć się temu bliżej, odpowiednim służbom. Te miejsce, to psudo "tani hotelik" ????????‍♀️

JOLCIA

Lepiej stamtąd uciekać, słabe stawki dla pracowników, średnia atmosfera- udawanie miłych a potem obgadywanie szefowej z innymi pracownikami innych pracowników. Praca niebezpieczna, bo jest za mało pracowników względem pacjentów. Opiekunki muszą sprzątać sale i wydawać posiłki, posiłki wydaje też sprzątaczka. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Wiecie może, czy w Accessmedica Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Roxi

Po rozmowie rekrutacyjnej moje wrażanie były OK, Nie zdecydowałam się na pracę, ponieważ musiałam się przeprowadzić do innego miasta. Moja koleżanka tam pracuje i nigdy nie mówiła mi, że coś złego się dzieje. Praca trudna i wymagająca, ale to nie jest zaskoczenie dla osób, które się na nią świadomie zdecydowały. Osoby przypadkowe mogą być zaskoczone, ale zawsze można zmienić pracę na inną, jeśli coś nie odpowiada.

Rolą szefów jest kontrola jakości pracy, bo to przecież od tego zależy czy będą pacjenci. Nie ma mowy o (usunięte przez administratora) albo zmuszaniu do pracy innej niż własna. Zdarza się, ze opiekunki zajmują się sprzątaniem albo wydawaniem posiłków, ale to przecież nic uwłaczającego i korona nikomu z głowy nie spadnie jeśli pomoże innym.

@Ania

tylko czy te wspomniane czynności jak sprzątanie czy też posiłki wchodzą w zakres obowiązków podpisanych na umowie? co konkretnie na niej widnieje? i czy zdarzają się jeszcze jakieś ewentualne dopowiedzenia słowne? każda z opiekunek ma tę samą formę umowy czy warunki bywają negocjowalne?

Zofia

Każdy wie jakie są teraz czasy Wszyscy mocno dostaliśmy w kość przez pandemię i pewnie jeszcze długo będziemy dochodzić do siebie. Nie jest to czas chodzenia do pracy z pieśnią na ustach, a relacja z Szefem to nie towarzystwo wzajemnej adoracji. Zawsze może być lepiej, ale bez przesady – nie jest źle. Trzeba tylko się wykazać zrozumieniem. Dotyczy to nie tylko pracodawcy, ale tez pracowników. Ja pracuję jako fizjoterapeuta i z tego co widzę, to zespół jest stabilny, a to świadczy o tym, że jest w porządku.

Pracuję tu już jakiś czas i nie narzekam. Konflikty są wszędzie, gdzie pracują ludzie. A im praca trudniejsza, tym emocji więcej. Grunt, żeby się nie wdawać w bezsensowne spory, a skupić na tym, co jest do zrobienia. We wzajemnym uzupełnianiu się w pracy też nie widzę problemu. Najważniejsze, żeby pacjenci byli zaopiekowani, bo to od nich zależy, czy to miejsce będzie istnieć.

@Ania

co do pacjentów to faktycznie bez klientów nie ma firmy, pytanie tylko w jaki sposób weryfikują tutaj ten wspomniany poziom zaopiekowania? są przeprowadzane dodatkowo jakieś audyty? czy to jakkolwiek odzwierciedla się w warunkach finansowych personelu?

Piotr K.

Pracodawca jak każdy inny. Każdy kto ma doświadczenie pracy w placówkach medycznych wie, że to nie SPA. Tu przychodzą ludzie z problemami zdrowotnymi, a sprzęt, który nie jest dostępny w „państwowych placówkach” to możliwość, żeby postawić pacjentów stanąć na nogi. Jak ktoś nie ma czasu na wynajdywanie problemów i jest nastawiony na to, by pracować nie będzie narzekał.

@Piotr K.

Witam, na głównej stronie jest oferta dla pielęgniarki. Odnośnie warunków pracy padło tu stwierdzenie, że raczej są standardowe, widziałam jednak w jednym z wątków sugestię co do tego, że mogą tu być problemy z dyżurami czy to prawda? W jaki sposób w takim razie można sobie zapewnić ich większą ilość? Jest na to szansa?

Witajcie. Muszę zapytać w sprawie charakteru współpracy w firmie. Czy zespół szkoli nowo zatrudnionych kandydatów? Czy kierownictwo stara się budować odpowiednią atmosferę w firmie? Czy firma gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Szczerze dziękuje za podpowiedź.

Nie polecam współpracy z właścicielami tej firmy. Jedyna umowa jaka tam jest, to umowa zlecenie. Atmosfera jest bardzo nie przyjazna, Pani która zarządza personelem, obgaduje swoich pracowników do pacjentów i innych osób, niestety działa to w dwie strony, na pacjentów do personelu. Pracujące Opiekunki Medyczne, są wykorzystywane do sprzątania sal, łazienek, a później kierowane na pracę kuchenne, nawet nie zmieniając odzieży i nie biorąc kąpieli po takich pracach jak sprzątanie kibli za przeproszeniem. Są problemy z wypłatami... Między innymi chodzi o to, że osoba, która nie ma ukończonego 26-ego roku życia , jest liczona tak ,jakby odprowadzałam podatek, czyli tak jak te osoby, które są po 26-tym roku życia. Właściciel - Pan Michał zastrasza byłych pracowników "armią" swoich adwokatów po tym , jak pracownicy domagają się swoich wypłat , które nie zostały wypłacone, jak i zarówno list wypracowanych godzin.

Była Pracownica

Pracodawca, wykorzystuje personel do prac innych niż mają wpisane na umowie, oczywiście fakt jest taki, że jest to umowa zlecenie. Jestem byłą pracownicą... pracując tam zajmowałam się sprzątaniem sal, toalet, a za chwilę byłam wzywana do podawania posiłków pacjentom. Również sytuacja była taka, że kanalizacja została uszkodzona , ja , jak i koleżanka z pracy zajmowałyśmy się dosłownie łapaniem ludzkich odchodów ( na co są dowody zdjęciowe) a za chwilę byłyśmy proszone na stołówkę, gdzie nawet nie miałyśmy możliwości przebrania się z takiej " gównianej roboty" jak i umycia. W takim "niesmacznym " stanie podawałyśmy obiad pacjentom. Ja jako pracownicą sprzątająca, również zajmowałam się jako pomoc remontowa ( również mam dowody ) . Za grosze, jakie płacił pracodawca, bo nigdy nie wypłacał tak jak powinien zajmowałam się tym, czym zajmować się nie powinnam. A, jak reagowałam zeswojej strony na takie sytuacje, to w odpowiedzi słyszałam, że się to zmieni, jak tylko biznes się rozkręci, bo w tej chwili nie ma na zapłatę dla innych nowych pracowników. Poczym finansowe rozliczenie miało być większe, jednak niestety koniec końcem, nie zostałam wypłacona za pracę jaką wykonywałam. Jakby tego było mało, do chwili obecnej nie otrzymałam płacy oraz zwrotu książeczki sanepidowskiej po tym jak zrezygnowałam z pracy. A, gdy upomniałam się o wypłacenie za wykonaną pracę oraz o zwrot dokumentu, to Pan Michał zaczął straszyć mnie swoimi adwokatami, mówiąc, że mnie posprząta i nie mam z Nim szans, bo On ma swoich adwokatów i to ja będę mu zwracała kilkanaście tysięcy złotych. Sprawa ciągnie się do chwili obecnej, a ja byłam zmuszona zgłosić to do Inspekcji Pracy , jak zarówno na Policję. Są jeszcze inne osoby poszkodowane przez tego Pana, który czuje się bezkarny. Problem jest, jeszcze w P. Iwonie , Pani ta wypowiada się na temat personelu do pacjentów, jak i na temat pacjentów do personelu. Nie polecam pracy w tym miejscu. Właściciele wykorzystują w każdy możliwy sposób, a na końcu zastraszają i utrudniają życie byłam pracownikom.

Sylwiuk

Niestety to co jest napisane w powyższych opiniach jest prawda. To tylko czubek góry lodowej. W firmie dzieją się złe rzeczy, (usunięte przez administratora) na wielu poziomach, między innymi ZUS, NFZ, fiskus. Niebezpieczne miejsce. Właściciel ma już za sobą historię złego traktowania personelu oraz złą opinię w środowisku, w innych miejscach. Ma powiązania polityczne które pozwalają mu w ten sposób postępowac, absolutnie wbrew obowiązującemu prawu. Pensja nie zgadza się. Godzinowo nie zgadza się. Niektórzy pracownicy mają potem zabrane dokumenty. Nie każdy ma umowę. Jeśli chcesz stracić zdrowie i pieniądze, oraz czas to jest to idealne miejsce. Wypłaty się nie zgadzają. Właściciel zastrasza pracowników.

Ukrain

Nie.ma takich rzeczy. Za to jest dużo kłamstw i zastraszania. Obietnice bez potwierdzenia. Wakacje i szkolenia nie masz własne . Zespol nie istnieje i . Szkoleń też nie ma . Wypłat też . Nie biora osób z innym pochodzeniem niż polskie . Cieszę się że mnie nie wzięli. dowiedziałem w wojewódzkim gdzie zacząłem pracować ze to jest źle.

....

Pracodawca nie oferuje żadnych dodatków do pracy, ani wczasów pod gruszą. Nawet na święta nie daje premii czy czegokolwiek. Stawki chyba najniższe z możliwych. Opiekunki też sprzątają i rozdają jedzenie na stołówce a na 30 lub 40 pacjentów jest jedna pielęgniarka...... Współpraca między zespołem jako taka ale właściciele ciągle są w ośrodku co jest niekomfortowe.....

@....

i te warunki, które zostały tutaj w tym komentarzu przedstawione są jakkolwiek omawiane na samej rozmowie rekrutacyjnej? jak ona przebiega i czego konkretnie można dowiedzieć się z niej o przyszłym miejscu pracy?

...
@Izabela

Rekrutacja wygląda tak że szefostwo pokazuje jak co wygląda i przychodzi się na jeden dzień do pracy, mówią jaka jest stawka godzinowa i w sumie to tyle. Ogląda się co i jak ma być robione a po pierwszym dniu pracy oni decydują czy kogoś zatrudniają czy też nie i dają umowę. Dają tylko zlecenie lub kontrakt, nie ma umów o pracę. Narzucają żeby pracować nie wiadomo ile godzin mimo, że jest się na zleceniu. Jak masz mniej dyżurów niż 5 to już w sumie jest problem....

@...

Mniej niż 5? No jak ktoś na kawałek etatu się tylko nastawia... Bo ich to nie interesuje ile robię, ile nie? Nie rozwiążą z tego powodu umowy? Z jakich ewentualnych to robią?

Pacjent

Dobra mina do złej gry. Jedyne co jest pozytywne, to miejsce położenia budynku oraz miłe i sympatyczne pielęgniarki. Niestety, jeśli chodzi o resztę, to jest tragedia, posiłkami zajmują się osoby, które nawet nie powinny przebywać w kuchni, jak zarówno na stołówce. Niewyobrażalne jest to, aby posiłki przygotowywały Panie, które pięć minut wcześniej szorowały toalety. Byłem pacjentem i to co widziałem, jest okropne. Właścicielka - czarna wdowa, ciągle nagaduje na osoby trzecie ( pacjentów, personel ) Zatrudniając personel medyczny, wykorzystuje do szorowania podłóg, jak i zarówno toalet i innych powierzchni.

Młoda
@Pacjent

Nie polecam. Byłam pacjentką, wypisałam się na własne rządanie i z tego powodu na sam koniec zostałam postraszona, że nikt mnie nie przyjmie w innym miejscu , że Sz.P. Iwona się o to postara Układy układziki wychodzą kieszeniami

@Młoda

Serio? Jak to konkretnie wyglądało, bo brzmi dość abstrakcyjnie z tym straszeniem

W. M.
@Izabela

Jest to prawda wówczas też byłem pacjentem było to chyba w sobotę i była afera straszliwa i młoda dziewczyna usłyszała że zablokują jej gdziekolwiek możliwość przyjęcia do każdego szpitala w tym rejonie. To nieludzkie i przerażające a do tego w ogóle jej nie pomogli, jak przyszła to nie mogła chodzić i wychodząc też nie mogła chodzić.... Żałowałem jej bardzo ale co ja moge.

@W. M.

A to takiego potraktowania kogoś nie można zgłosić? Sam określasz to jako nieludzkie

Niezadowolony pacjent na NFZ
@Pacjent

Ten ośrodek to porażka w pełnym tego słowa znaczeniu. Albo zmienia nastawienie albo polegną. I znajomości właściciela z personami NFZ mogą nie przynieść żadnych korzyści.

Irena

Rehabilitacja w tym ośrodku to jakaś kpina z pacjenta. Stanowczo odradzam szczególnie ludziom młodym z poważniejszymi urazami. Zgadzam się z opiniami ze rehabilitacja osób zarejestrowanych na NFZ to jakaś pomyłka. 20 paru pacjentów jest pozostawionych samych sobie. Jak pojawia się pacjent prywatny to fizjoterapeuci nagle znikają. Zostaje jeden który totalnie nieogarnia tego co się dzieje na sali. Dziwie się dobrym opiniom No chyba że są to opinie osób prywatnych. Szefostwo tzw. ośrodka krąży po salach i jadalni niczym jakieś (usunięte przez administratora) co jest irytujące i niesmaczne a nawet krępujące. Wygląda to trochę jak przedszkole. Wlascicielka skupiona na tym aby na talerzyku było zielono i równo poukładane. Zero zainteresowania czy rehabilitacja daje postępy. W osrodku tym czujesz się jak w hotelu niższej kategorii a nie w nowoczesnym ośrodku. Właścicielom pomylila się ewidentnie branża. Reasumując odradzam wszystkim osobom które próbują dostać się w ramach funduszu chyba ze ktoś zmalał nogę albo ma operowane biodra. Tacy pacjenci po dwóch dniach są sami w stanie się poruszać. Ja będąc tu prawie 4 tygodnie nie uzyskałam żadnych postepow. Uważam to za totalna porażkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Accessmedica Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Accessmedica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accessmedica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accessmedica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Accessmedica Sp. z o.o.

Accessmedica Sp. z o.o.