Opinie o Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. w Pabianice

Wika Nowy wpis

Przykre, że forum dla pracowników zajęli w całości nabywcy mieszkań. Gdyby chociaż w tych obszernych komentarzach pojawiła się jakikolwiek wzmianka, kto i gdzie ich obsługiwał, to byłaby jakąś wskazówka, że jest biuro i ktoś w nim pracuje. Tymczasem tutaj deweloper jest odmieniany przez wszystkie przypadki i nadal nie wiem, czy są jacyś pracownicy obsługi klienta, czy sam prezes pracuje w spółce?

Kaka Nowy wpis
@Wika

Przynajmniej masz pewne spojrzenie na efekty pracy tzn brak odbiorów rok 2019 wrzesień obecnie listopad 2023. Z moich obserwacji pracowało dużo Ukraińców. Raczej nie narzekali.

Ten deweloper prowadzi teraz nową inwestycje? Zwykle bierze podwykonawców czy ma też swoich pracowników budowlanych? Jak można się tu zatrudnić na budowie? Wysłać CV bezpośrednio do dewelopera czy to zewnętrznej firmy rekrutującej pracowników?

Nabywcy?

Dwa lata temu podpisaliśmy umowę rezerwacyjną kupna mieszkania w Łodzi przy ul. Listopadowej. Od tego czasu deweloper kilka razy ją przedłużał. Nie było możliwości podpisania umowy u notariusza. Po przeczytaniu informacji, że mieszkania z I etapu inwestycji mimo upływu 3 lat nie mają pozwolenia na zamieszkanie - zwątpiliśmy, że kiedykolwiek doczekamy się umowy notarialnej i odbioru mieszkania (miało ono nastąpić w grudniu 2022). Niedawno poinformowano nas o planowanym odbiorze rok później. W międzyczasie otrzymaliśmy zdawkową informację o zmianie ceny mieszkania - bez szczegółów. Proszę o informację od innych osób z kolejnych etapów inwestycji na temat wyroku sądowego w sprawie niezgodności budowy z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zmiany ceny mieszkań i umów notarialnych.

Klient
@Nabywcy?

Czy wiadom co będzie z pozostałymi budynkami tymi „Poprawionymi” czy akty notarialne będą do tych mieszkań ? Zapewniają ze tak

Nabywcy Nowy wpis
@Klient

Po tym co działo się przez ostatnie lata ciężko w to wierzyć. Etap I chyba dalej nie ma odbioru mieszkań. Od 3 lat mieszkają bez aktów notarialnych. Zainwestowali w wykończenie mieszkań, więc trwają w zawieszeniu. Cena 2 etapu wzrosła prawie o 40% od ceny rezerwacyjnej, a co mamy dostać w nowej cenie? Nie wiadomo?!

Dominika

Czy ktoś pracuje fizycznie w firmie? Przy budowaniu inwestycji? Masa tu opinii od klientów, ale nie widzę nic stricte na temat pracy ani rekrutacji (w internecie też cisza) :/ Może warto podejść do dewelopera osobiście? Wiecie może, z jakim doświadczeniem szukają pracowników? Syn dopiero skończył technikum budowlane, odbywał praktyki jako pomoc pracownika fizycznego.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Nabywca

Mieszkanie kupione od innej spółki tego dewelopera. NIE POLECAM. Czekam na odbiór mieszkania na osiedlu „Levityn Apartamenty” w Pabianicach, którego mogę nie zobaczyć bez wyroku sądu. Deweloper rok po podpisaniu umowy deweloperskiej u notariusza i wypłaceniu wszystkich transz, bezprawnie żąda korekty cenowej w wysokości około 20% wartości mieszkania. Szantażuje ludzi, że nie wyda kluczy póki nie zgodzą się na dopłatę pieniędzy. Nie ma z nim żadnej drogi porozumienia i niestety nie jest to jego pierwsza tego typu zagrywka, gdzie nie liczy się ze swoimi klientami. Na innym wybudowanym trzy lata temu osiedlu przez tego dewelopera mieszkańcy nadal czekają na odbiór mieszkań, również zostali potraktowani bez szacunku, wręcz wyśmiani i zaszantażowali. Przed podpisaniem umowy z tą firmą radzę się pięć razy zastanowić czy chcecie powierzyć pieniądze i zaufanie tym ludziom, bo może się to obrócić w nieprzespane noce i nerwy każdego dnia czy dostaniecie to co prawnie Wam się należy w 100%.

Potencjalny nabywca
@Nabywca

Kurczę, właśnie rozważam zakup mieszkania w tej inwestycji ale teraz jestem mocno zaniepokojona czytając te opinie .Zapowiadało się tak pięknie a teraz czar prysł

Co wiecie o firmie Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. w mieście Pabianice? Nadal oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

TomTom

Może warto zapytać osób, które już tam nie pracują. Obecni pracujący raczej nic złego powiedzieć nie mogą.

Lidia
@TomTom

Co Ty mówisz, każdy ma przecież prawo do wyrażenia swojego zdania. Na forum można pozostać przecież anonimowym, więc nie ma powodu, by w jakiś sposób się bać. @TomTom, a sam w ogóle pracowałeś w firmie Ams? Jestem tego bardzo ciekawa.

Ralph

Zdecydowanie nie polecam tego Pana!

Nabywcy

Ku przestrodze kolejnym osobom, szczerze odradzamy zakup mieszkania u tego dewelopera. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na zakup naszych 4 kątów na osiedlu Levityn w Pabianicach. Już wcześniej słyszeliśmy o nieudanej inwestycji przy ul. Listopadowej w Łodzi, jednak po rozmowie z deweloperem mimo wszystko zdecydowaliśmy się na zakup, co było ogromnym błędem. Po opłaceniu całości zobowiązania wynikającego z umowy deweloperskiej, dostaliśmy maila z informacją o podwyżkach. W naszym przypadku była to już druga podwyżka- pierwsza miała miejsce po podpisaniu umowy rezerwacyjnej a przed umową deweloperską. Wtedy deweloper zapewniał nas, że jest do tego zmuszony by budynek zbudowany był z najwyższej jakości materiałów oraz by spełniał wymagania klientów. Deweloper aktualnie jasno mówi, że jeśli nie dopłacimy to nie dostaniemy kluczy do mieszkania. Zakup lokalu u tych Panów to tylko strata czasu, pieniędzy i nerwów. Uważajcie też na ich nowe spółki podejmujące kolejne inwestycje!

Maria

Niestety firma nie spełnia oczekiwań potencjalnych klientów. W Natura Park w Łodzi mieszkania mimo, że powinny zostać oddane do 30 września 2019r. do chwili obecnej nie są. Przyszli mieszkańcy zostali bez mieszkań i bez pieniędzy, gdyż w wyznaczonym terminie wywiązali się ze swoich obowiązków dokonując płatności. W zamian spotkało ich szereg niedogodności. Nie mogą otrzymać rzetelnych informacji dotyczących realizacji zamówienia, a w przypadku zwracania uwagi są poniżani. Cała sytuacja odbija się destrukcyjnie na samopoczuciu przyszłych klientów. Część z nich wylądowała w szpitalu. Nie wykluczone, że są na psychotropach czy innych środkach uspokajających. Cała sytuacja zdezorganizowała im życie. Ponieważ posprzedawali mieszkania zmuszeni są wynajmować mieszkanie, mieszkać w hostelach, gdyż wynajmujący nie chcą wynajmować mieszkań na krótszy termin. Zwłaszcza, że konkretnego terminu oddania mieszkania nie można uzyskać. Dodatkowo potencjalni mieszkańcy, którzy nabyli mieszkania za gotówkę są zmuszeni płacić podwyższoną ratę kredytu, gdyż nie figurują w kw jako właściciele.

@Maria

Prostuję z "nabyli mieszkania za gotówkę" na "nabyli mieszkania nie za gotówkę". Błąd techniczny nie zapisało słowa "nie".

@Maria

Pani Mario, czy są już jakieś postępy? Umówiłam się na podpisanie umowy rezerwacyjnej, ale czytając opinie, zaczynam wątpić czy to dobra decyzja.

@Monika

Proszę nie kupować u nich mieszkania.

@Monika

Proszę nie kupować. To są ludzie nieodpowiedzialni. Niekompetentni. Wredni. Chamscy. Ludzie, którzy podpisali z nimi umowy przeżywają piekło przez nich. Żadne pieniądze tego nie zrekompensują.

Kupujacy

Nie kupować.

NickNickaNickiempogania

super, dzieki tym opiniom nie kupie u nich mieszkania ktorego i tak by nie zbudowali. kapital zakladowz 5 tys wiele mowi o spolce krzak

Wróg nr 1

Polecam lekturę https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21946562, spółka AR Group jest powiązana ze spółką AMS Grupa inwestycyjna i razem stawiają inwestycję natura park, kto jest tam kim i gdzie zatrudniony, kto jakie ma upoważnienie od kogo, dwie spółki albo i więcej tylko po to aby, później tłumaczyć się że nikt nic nie wie, opóźnienia już ponad rok, zgodnie z umowami deweloperskimi miały być we wrześniu 2019 a mamy już grudzień 2020. Deweloper grozi nabywcą upadłością, i innymi wyssanymi z palca historiami, oczywiście zasłania się covidem, że opóźnienia nie z jego winy, gdzie ewidentnie wszystkie instytucje wskazują na jego niekompetencje i wykonanie projektu sprzecznego z pozwoleniem na budowę. Pozwolenie zakładało 3 kondygnację plus antresola, gdzie zgodnie z rozporządzeniem antresola, jak powszechnie się przyjmuje, to tzw. półpiętro. Przede wszystkim antresola, która nie stanowi osobnej kondygnacji powstaje w pomieszczeniach wysokich, wysokich kondygnacjach gdzie jest wymagana nie tylko efektywność wykorzystania przestrzeni, ale również skorygowanie pomieszczeń, które są zbyt wysokie i wąskie. Antresola to górna część kondygnacji lub pomieszczenia mieszkalnego wydzielona z jednej przestrzeni, Ponadto Wojewodzki Sąd Administracyjny w Krakowie z dnia 15 lipca 2016 r., sygn. akt II SA/Kr 99/16 oraz Wojewodzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy z 13 października 2015 r., sygn. akt II SA/Bd 890/15 w swoim orzeczeniach przywołuje: wymóg mniejszej powierzchni antresoli od powierzchni pomieszczenia, z którego jest wydzielona, nie może być interpretowany w oderwaniu od wymogu znajdowania się antresoli nad przedzielającym ją stropem pośrednim z wnętrza jej wydzielenia. Oznacza to, że aby wydzielone z danego wnętrza pomieszczenie mogło być uznane za antresolę, swoim obrysem nie może wykraczać poza obrys pomieszczenia z którego je wydzielono, czyli nie może znajdować się nad stropem pośrednim również innych pomieszczeń, a nawet innych mieszkań. Oczywiście na Natura Park antresola wychodzi poza obrys pomieszczeń poniżej dlatego traktowane jest jako kondygnacja i tym samym niezgodność z planem miejscowym zagospodarowania terenu. Oczywiście Pan Deweloper wie lepiej od innych, i tylko stara się zamydlić oczy jak to się nie udaje to obraza majestatu :) Ponadto coraz to więcej rzeczy wychodzi na jaw. Pojawiają się firmy, którym Pan Zimoń nie zapłacił i starają się o wpisy w hipotekę przyszłych nabywców, ciekawi jesteśmy co będzie dalej. Tylko i wyłącznie sąd i dochodzenie własnych roszczeń na drodze postępowania sądowego.

Oburzona
@Wróg nr 1

Niestety ja też zakupiłam mieszkanie w Natura Park. Do chwili obecnej nie mam mieszkania i nie mam gdzie mieszkać, gdyż mieszkanie sprzedałam, żeby wpłacić pieniądze. W zamian spotkało mnie szereg nieprzyjemności. Przede wszystkim panuje tam dezorganizacja i deiznformacja. Osoby próbujące dochodzić swoich praw są poniżane szczególnie poprzez stosowaną agresję werbalną. Jest to tym bardziej przykre gdyż jestem równorzędną stroną, która w przeciwieństwie do dewelopera wywiązała się ze swojego zobowiązania wpłacając pieniądze.

Rafał
@Wróg nr 1

Czy coś już wiadomo? Moi rodzice odchodzą już od zmysłów, do tej pory nie ingerowałem bo z pokorą znosili wszystkie kłamstwa i obcesowe zachowanie dewelopera- nawiasem mówiąc nie wiem gdzie on ma serce i czy tak samo potraktowałby swoją rodzinę/ ale cierpliwość moja już się skończyła. Sam prowadzę biznes i wiem jedno: czasami wystarczy ludzi nie okłamywać, pokornie przyznać się do błędu i nie traktować ich jak ułomnych. Ale to chyba nie ten poziom myślenia. No cóż. Każdy dokonuje swoich wyborów.

Oburzona
@Rafał

Przykro mi, ale nie wiemy nic. Karma wraca.

@Wróg nr 1

Ponieważ powyższy wskazany link nie można otworzyć zachęcam do poczytania opinie na tej stronie, gdyż strona nadal istnieje.

!!!
@Wróg nr 1

Przecież jest konto powiernicze na które przyszli nabywcy wpłacają w transzach pieniądze !

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. - Pabianice

Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
  • Partyzancka 60
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7312061653 REGON: 380440569 KRS: 0000732505

Ams Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.