Opinie o Motiva HR Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Motiva HR Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Motiva HR Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motiva HR Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, z jakich przyczyn nie ma odpowiedzi na warunki pracy dla samego partnera? Jeszcze w lipcu zeszłego roku jedna Pani się nią interesowała. Również widzę te ofertę oraz widełki liczone do 5 000 pln, jakie są stawki teraz po nowym roku? czy ktoś już wie i by napisał? warto aplikować? Po ile lat ludzie zazwyczaj pracują?

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko Event Manager. Czy ktoś był w firmie Motiva HR Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 8000 PLN?

współpracownik Nowy wpis

Cześć! Odpowiadając na Twoje pytanie należy wyjaśnić kilka rzeczy: stanowisko Event Manager to projekt rekrutacyjny realizowany przez MotivaHR dla klienta. Na tym stanowisku nie można zarobić więcej niż jest to podane w ogłoszeniu. W samej Motiva HR można zarobić 8 tys zł miesięcznie a nawet więcej.

Marysia Nowy wpis

Weszłam na ich stronie i do swojej firmy szukają obecnie na posadę Partner klienta Motiva HR. I tam dają premie zależne od wyników pracy pracownika. A ile właściwie można dostać tej premii? Jaki to jest rząd wielkości? Kilka stówkę miesięcznie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Motiva HR Sp. z o.o.?

dyrektor operacyjny w firmie

Odpowiem jakie pytania zadajemy kandydatom, którzy aplikują do naszej firmy, a nie w ramach prowadzonych projektów dla klientów: - motywacji kandydatów do pracy i tej aplikacji - jakie mają doświadczenie zawodowe w kontekście stanowiska na który aplikują: mowa o ilości zrealizowanych rekrutacji, sposobach poszukiwań, doświadczenia w negocjacjach z klientem, rodzajów zadawanych pytań w rozmowa kwalifikacyjnych lub w przypadku handlowców jakie mieli dotychczasowe wyniki sprzedażowe, w jaki sposób udawało im się je realizować i co stało za sukcesem/ niepowodzeniem - jakie mają oczekiwania finansowe, jak chcą aby one się rozwijały na przestrzeni kolejnych lat - interesuje nas także co jest dla nich w pracy ważne, co praca ma im dać

Urszula
@dyrektor operacyjny w firmie

Pożyteczna informacja, mam pytanie co do stawki finansowej Jesteście w miarę otwarci na negocjacje stawki?

dyrektor operacyjny w firmie
@Urszula

na stawki proponowane przez naszych klientów w projektach rekrutacyjnych nie mamy aż takiego wpływu, jak na stawki wynagrodzeń dla naszych pracowników ;) wszystko zależy od doświadczenia kandydatów i ich wkładu w rozwój naszej firmy

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Główny księgowy / Główna księgowa w firmie Motiva HR Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy pracownicy w Motiva HR Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Mike

ja się dogaduję z innymi, ale nie wiem jak inni ze mną ;)

Marzena
@Mike

No w sumie trudno żebyś się wypowiadał za innych :D a szefostwo jakoś dba o relacje między ludźmi? Są jakieś spotkania integracyjne czy coś w tym stylu?

Jaki jest wkład kierownictwa Motiva HR Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sandra

Osobiście bardzo doceniam atmosferę w Motiva HR. Nie ma zbędnej rywalizacji, każdy ze sobą współpracuje, dążąc wspólnie do osiągania wyznaczanych celów. Zawsze można liczyć na pomoc innych, zarówno ze strony współpracowników, jak i kierownictwa, które tworzy z nami Zespół i pozostaje w koleżeńskich relacjach. Bez stresu można z nimi o wszystkim porozmawiać i zwrócić się z każdym problemem. Mimo, że większość z nas pracuje zdalnie, wszyscy tworzymy zgrany i zintegrowany Team. Umiejętność motywowania, doceniania oraz udzielania konstruktywnych informacji zwrotnych, odpowiednie delegowanie zadań i stawianie wyzwań, zaufanie, wyrozumiałość, asertywność, empatia, optymizm i przede wszystkim bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – myślę, że te cechy/umiejętności najlepiej opisują Kubę oraz Michała i mocno wpływają na dobrą atmosferę w pracy. Pracując tu przez 2 i pół roku mogłam się od nich wiele nauczyć ????

Maja
@Sandra

Ok te znaki zapytania na sam koniec jakoś podważają na moje oko autentyczność tej wypowiedzi. ;p Chociaż z treści faktycznie widać dobrą atmosferę. Rozumiem, że Sandra wyczerpała już temat i nikt nie ma niczego do dodania?

@Maja

Pani Maju, myślę, że warto napisać bezpośrednio do każdego pracownika oraz byłego pracownika by zaczerpnąć opinii. Myśle, że te wielokrotne znaki zapytania to taka forma wypowiedzi bez ukrytego podtekstu. Pozdrawiam Jakub

Sandra
@Maja

Na końcu wypowiedzi umieściłam uśmiechniętą emotikonę, która została przez system przekształcona w znaki zapytania. Pojawiły się dopiero po wysłaniu opinii i nie było już możliwości edycji.

Na jakie benefity można liczyć w Motiva HR Sp. z o.o.?

Mike

jest to kwestia indywidualna i zależna od potrzeb pracownika. Jeden będzie chciał szkolenia, dokształcanie się i udział w eventach branżowy, inna osoba auto służbowe itd. Zakładając że pracownik wykonywaną pracą pozwala zarobić na siebie, na dodatki i na firmę to wszystko jest do ustalenia.

Bartosz
@Mike

A czy w Motiva HR szukają też ludzi bez doświadczenia? Można się tu dostać świeżo po ukończeniu szkoły? Zależy mi na tej informacji, więc liczę że odpowiesz! :)

Jakub - Motiva HR
@Bartosz

Tak zapraszamy

Urszula
@Jakub - Motiva HR

Ok fajnie że odpisujecie kandydatom a proszę powiedzcie jakieś fajne stanowiska możecie zaoferowac takiej osobie która nie ma doświadczenia w pracy?

@Urszula

jesteśmy w stanie wdrożyć człowieka, nauczyć pracy na efektach i umożliwić rozwój zawodowy w branży headhunterskiej. Liczy się zaangażowanie i chęci. Zapraszamy do kontaktu

Maja
@Mike

Przyjęliście już kogoś na to stanowisko może? Bo trochę czasu już niestety minęło...

Pani Maju, na które stanowisko? od marca zaczynają z nami kolejne 2 osoby

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Motiva HR Sp. z o.o.?

Dzień dobry - standardowe godziny 9-17

Justyna
@Jakub Kocjan - Motiva HR

Zawsze wychodzi się z pracy? Czy może czasami w Motivy zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach? Czy takie ewentualne nadgodziny są płatne czy może do odbioru?

@Justyna

Tak, zdarzają się nadgodziny. Jest to podyktowane tym, że rekruterzy przed rekomendowaniem kandydatów do klienta, muszą samemu spotkać się i zweryfikować czy dana osoba nadaje się na to stanowisko pracy. Niestety często jest tak, że spotykamy się z kandydatami po (lub przed) ich godzinach pracy, ergo po 17:00

Justyna
@Mike

Ok, rozumiem. A mógłbyś jeszcze właśnie napisać jak one są później rozliczane? Czy je się gdzieś zapisuje i trzeba tego np. dopilnować? Innego dnia można dzięki temu przyjść później do pracy/wyjść wcześniej lub oferowane jest za to jakieś dodatkowe wynagrodzenie?

@Justyna

Justyna, Nie rozliczamy nadgodzin, gdyż nasza agencja działa w oparciu o inny system. Praca ma charakter projektowy i każdy rozliczany jest za kwartalny wynik, tzn. za zrealizowane rekrutacje i ich łączną wartość netto, która wpłynęła do firmy. Jeśli skutecznie realizujesz wynik kwartalny pracując między 8:00 a 12:00, a potem idziesz surfować bo mieszkasz na wybrzeżu Algavre, to mamy Win-Win i nikt nie będzie od Ciebie oczekiwać abyś pracowała dłużej - rób co chcesz.

M

miałem styczność z tą firmą. Pani, która się ze mną kontaktowała, bardzo miła, rzeczowa. Niestety kolejny kontakt był z mężczyzną, chyba Jakub (rudy). zadufany w sobie bufon, który uważa się za nie wiadomo kogo, jakby pozjadał wszystkie rozumy na świecie, a tak naprawdę widać było jego niekompetencje i brak wiedzy podstawowej wiedzy o branży. podsumowując, STRATA CZASU.

@M

Dzień dobry Panu, ciężko odnieść się do wypowiedzi osoby anonimowej, która nie określa spotkania w czasie. Z chęcią odniosę się do braku swojej wiedzy, niekompetencji, braku rozumu czy bycia bufonem tylko proszę podać konkretne przykłady takiej krytyki. Niestety z opinii anonimowej osoby niewiele wynika, a z chęcią odniosę się jak będę miał do czego. Pozdrawiam Jakub (nie rudy) Kocjan

Klaudia Rejkiewicz

Współpracę z Motivą HR uważam za bardzo udaną pod każdym względem. Płaska struktura firmy i brak korporacyjnej atmosfery sprawia, że praca jest przyjemna, rozwojowa i dająca dużo satysfakcji. Istotne jest to, informacje są przekazywane w jasny i klarowny sposób dzięki czemu minimalizowany jest chaos w pracy. Dobra komunikacja to podstawa. Przełożeni są wspaniałymi ludźmi, wymagającymi, z dystansem do siebie i zawsze chętni do pomocy. Wszelkie działania podejmowane są wykonywane sprawnie i profesjonalnie, co przekłada się na zadowolenie Klientów jak i Kandydatów. Ogromnym plusem było również to, że pracowałam w pełni zdalnie i zawsze było co robić :) Życzę Wam samych sukcesów z całego serca! Klaudia Rejkiewicz

Nie polecam

Współpracowałam z Motiva HR i niestety współpraca była bardzo słaba. Niepoważne podejście do rekrutacji. Założyciel firmy ma wielkie oczekiwania, a chce za to słabo płacić. We wszystkich ogłoszeniach piszą że dają umowę o pracę, a niestety nie było to prawdą. Praca dla rekrutera tylko za prowizje i w dodatku za projekty, które ostatecznie nie dochodzą do skutku. Nie polecam współpracy.

Ona
@Nie polecam

Mam propozycję wspópracy z tą firmą, czy moglibyśmy porozmawiać na priv?

@Nie polecam

Szanowny "Nie polecam" tak umowy o pracę są przez nas stosowane przy odpowiednim doświadczeniu i zaangażowaniu. Niestety Pani zaangażowania nie jestem wstanie ocenić ponieważ opinia/komentarz jest anonimowa/y. Nasz model biznesowy okazuje się sprawdzony skoro stały skład do tego rosnący.

@Ona

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego ze mną lub moim zespołem z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem nieanonimowo.

Potencjalny

Szanowni Państwo. Więcej profesjonalizmu Państwu życzę. To co przedstawiacie kandydatom jest klęską zawodową. Polecam zainteresować się pracownikami oraz ich pozyskiwaniem pracowników , gdyż byle co i byle jak pozyska byle kogo i byle po co. Xx

@Potencjalny

Szanowny "Potencjalny" z chęcią porozmawiam na ten temat szczegółowo niestety trudno rozmawia się z kimś anonimowym. Mój numer to 607 108 993.

@Potencjalny

Xx piszesz to jako osoba, która kandydowała do pracy w agencji, czy kandydowała w odpowiedzi na jakąś ofertę?

@Mike

Mike zapraszam do kontaktu bezpośredniego z chęcią podzielę się doświadczeniem jako osoba nieanonimowa. Zachęcam też do kontaktu bezpośredniego do mojego zespołu, aby poznać ich zdanie, które będzie realne i nieanonimowe.

Zofia

A jakie wymagania na HR?

@Zofia

Pani Zofio, zapraszam na naszą stronę do zakładki "oferty pracy" wszystko jest doskonale opisane

Iza

Bardzo dobra agencja, profesjonaliści znający swoją pracę. Niestety internet pozwala wszystkim zamieszczać to co chcą a może to konkurencja?

@Iza

Dzień dobry Pani Izo, dziękuje za kontakt. zapraszam do kontaktu bezpośredniego ze mną mój numer to 607 108 993. odpowiadam dopiero teraz na komenatrz ponieważ kandydat zwrócił mi uwagę, że warto zajrzeć na GoWork zachęcam do kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Motiva HR Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Motiva HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Motiva HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Motiva HR Sp. z o.o.
  • Puławska 12 lok. 3