Opinie o Imperia Logistyka Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Imperia Logistyka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperia Logistyka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperia Logistyka Sp. z o.o. w Kraków

Fajna firma dla ludzi, którzy chcą pracować. Zalety: - pozytywna atmosfera, - młody zespół - możliwość rozwoju zawodowego - benefity pozapłacowe Wady: - działanie na trudnym rynku transportowym, gdzie obecnie nie łatwo o przewagę konkurencyjną

Hania Nowy wpis

Tak jak ktoś podkreślił z rok temu w wadach rynek transportowy jest obecnie trudny, zastanawiam się więc przy tym w jaki sposób radzą sobie tutaj aktualni spedytorzy i czy przypadkiem nie będzie kogoś jeszcze potrzeba w zespole? Wiem, że rok temu była dodawana oferta ale nie podano w niej widełek, potrzebuje je poznać. Pomożecie?

Anna Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Imperia Logistyka Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Jako były pracownik firmy bylem świadkiem (usunięte przez administratora) że strony płatności kierowcom, płatność pracownikom premii pod stołem. Wyzysk.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Imperia Logistyka Sp. z o.o.?

Kryska

Bodajze 250 000 pln i wykazany jest 1 wspolnik

Scania

Jako kierowca mogę powiedzieć że firmie nie mam nic do zarzucenia , pracowałem sumiennie .otrzymywałem premie.

@Scania

A co Pan powie o strajkach kierowców Gruzińskich na niemieckim parkingu Grafenhausen-West w kwietniu 2023, w związku z opóźnieniami płatności?

Liczy sie tylko zysk

Firma chyli się ku upadkowi otwiera kolejne i kolejne by prać pieniądze. Nie placi ludziom...

@Liczy sie tylko zysk

Jeżeli jest mowa o Nadbrzezie15A, to jest to firma kapitałowo powiązana z firmami z Pobiednika (tzw."MAZ"). Moja kandydatura do biura została odrzucona, gdyż zobowiązano się przedzwonić, ale telefon milczy. Niepoważne traktowanie. Dodatkowo dowiedziałem się, że firmy z Pobiednika nie wypłaciły swoim międzynarodowym kierowcom zestawów wynagrodzeń wynikających z tzw. pakietu mobilności, z kilku miesięcy i ci kierowcy na niemieckiej przyautostradowej stacji paliw zablokowali pół parkingu siedemdziesięcioma zestawami. Został zaangażowany partol Rutktkowskiego, który próbował siłą wtargnąć do jednego z ciągników. Widać poszanowanie pracodawcy jakie jest do pracownika-robotnika. Proszę samemu ocenić czy warto użerać się.

Radosław

Czy potrzebują może w tej firmie ludzi na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Posiadam doświadczenie ????. Dziekuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich ????

Helena

Jest aktualne ogłoszenie na stanowisko recepcjonistki. Zarobki na poziomie powyżej 4 tyś netto są realne? Jest jakiś okres próbny? Czy od razu rejestrują na umowę o pracę?

Ile można zarobić na Specjalista ds. Kadr i Płac w mieście Pobiednik Mały?

Maestro

Zarobki są na zadowalającym poziomie, dużo też zależy ile się wynegocjuje podczas rozmowy.

Jolanta
@Maestro

A możesz powiedzieć o swoim doświadczeniu? Jestem ciekawa, co udało Ci się wynegocjować.

@Jolanta

Jak to mówią do portfela nikomu się nie zagląda więc lepiej niech tak zostanie. Mogę powiedzieć tyle , że pieniądze są satysfakcjonujące.

Weronika
@Maestro

Wiesz czy poza kasą, bo nikt nie zagląda Ci do portfela, sa dodatki i inne benefity, wiesz ubezpieczenia czy karty na siłownię? Coś funkcjonuje?

@Weronika

Ubezpieczenia na pewno są a odnośnie kart na siłownię to nie jestem pewien.

@Maestro

No fajnie byłoby gdyby jednak były. Może do dziś coś jeszcze dorzucili? Orientuje się ktoś?

Lucjan

Są karty multisport.

gienia

Byłam na rozmowie na Specjalistę ds. kadr i płac - rozmowa rekrutacyjna, choć nie wiem czy tak to spotkanie można nazwać, miała poziom żenujący. A wyglądało to tak: - popatrzyła Pani na CV i - "a widzę, że ma pani dużo lat doświadczenia, to wie pani o co chodzi. Jaki ma pani okres wypowiedzenia?" - tu padła moja odpowiedź - "ile chce pani zarabiać netto?" - tu padła moja odpowiedź i myślałam, że spadnie z fotela, nawet nie potrafiła tego ukryć. Nie żeby to była jakaś ogromna kwota, tylko z tego co zaobserwowałam i słyszałam od innych praowników czekajac na rozmowę - płacą od minimalnego wynagrodzenia, szef czasem coś wyrzuci pod stołem. Spotkanie trwało 5 min i tylko dlatego, że zadawałam pytania - skoro przyjechałm na ten koniec świata, to uszanuję mój poświęcony na to czas i pieniadze :-) W biurze pracują sami zaraz po szkole lub studenciaki, bo tak najtaniej i widać, że z tej pracy uciekają dokładnie po 8h, co powoduje dziki tłum w drzwiach wyjścowych. Mieli udzielić informacji zwrotnej, ale oczywiscie jej nie było, nawet jak dzwoniłam był głuchy telefon. Omijać szerokim łukiem

Heniek
@gienia

Witam uważam ,że pani wypowiedź jest nie na miejscu oczerniać tak firmę gdzie było się tylko na samej rozmowie.

Waldek
@Heniek

Również się z panem zgodzę .

@Heniek

Co racja to racja. Ale czy faktycznie jest tu tak dużo młodych, którzy odrobinę nie potrafią się zachować? Czy jednak przekoloryzowała to?

Walenty
@Marzena

Zróżnicowanie wieku jest różne od młodszych po starszych ale każdy ma kulturę osobistą.

@Walenty

Dobrze wiedzieć, bo właśnie zdziwiła mnie ta krytyka, bo to, że ktoś jest młody wcale nie powinno warunkować od razu jakiegoś gorszego zachowania. Dużo osób bywa tutaj aż tak wielce niezadowolonych z samej rozmowy rekrutacyjnej? :/ Bo faktycznie dość krytycznie do tego podchodzi

Andy
@Marzena

Też jestem tego zdania, że młodzi nie powinni być z góry traktowani na tych , którzy się źle zachowują. Tym bardziej jeśli nie miało się z nimi styczności. A odnośnie rozmów to każdemu nie dogodzi jeden powie że nic nie ma do zarzucenia a drugi będzie narzekał na byle co.

Kapitan
@Andy

Dobrze powiedziane, jak można oceniać ludzi gdzie się z nimi nawet nie pracowało.

Emma

Zawsze super. Zadowolona jestem i polecam.

Volvo

Firma z dużymi możliwościami , polecam współpracę.

Tatiana

Dobrze rozwijająca się firma.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Imperia Logistyka Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Kierownik Serwisu?

Ignacy

Warunki pracy naprawdę bardzo dobre, aplikować polecam gdyż udało mi się zakwalifikować na rozmowę i nie żałuję , bardzo miła atmosfera,miejsce pracy na piątkę z plusem oraz dobra kasa :)

Szalony

Mogę jak najbardziej polecić :)

Kierowca

Ważne jest to, że mamy świetną firmę, rozwijającą się cały czas a przy tym to dobry pracodawca, więc szanujmy to bo trudno o równie dobrą pracę. Jest duży nacisk na przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy, Ustawy o czasie pracy kierowcy etc.

Seba

Atmosfera jest spokojna. Kierowcy fajni i bardzo pomocni. Szefostwo miłe, biuro z którym rozmawia się na wysokim poziomie. Wypłaty dobre i na czas. Polecam!

Pracowałem w tej firmie 2 lata , polecam jako pracodawce , pieniadze na czas , musialem zrezygnowac z pracy z powodow narodzin dziecka , ale mam nadzieje ze kiedys wrócę ponownie do pracy u Pana Łukasza.

Mariusz

Firma solidna i na poziomie. Wypłaty na czas, uczciwe rozliczenia i duży nacisk na przestrzeganie przepisów. POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Imperia Logistyka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Imperia Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperia Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperia Logistyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperia Logistyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Imperia Logistyka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperia Logistyka Sp. z o.o.

Imperia Logistyka Sp. z o.o.