Opinie o Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o. w Poznań

Imię i Nazwisko

Potwierdzam, złe miejsce, Dodam tylko jeszcze jeden cytat " ... tyle sprzętu a nic talentu . "

Tysonek

Masakra ! Podejście do zwierza ,a w zasadzie jego brak ! Piesek chory ,się trzęsie a Pan bierze smycz i go ciągnie po płytkach!Więc daleko go nie uciągnął bo prawie ta smyczą dostał po głowie!natychmiast wyszlam z moim pupilkiem i więcej tam nie poszłam!Mało tego! Na płocie widnieje tabliczka ,,TRAWNIK TO NIE TOALETA DLA PSA ,, TO JA SIE PYTAM PANIE DOKTORZE UCZONY CO JEST TA TOALETA ? MOZE DLA CZLOWOEKA JEST TO TOALETA !CZŁOWIEK MA W DOMU KIBEL ! SORRY ZA WYRAZENIE ALE MYSLALAM ZE MNIE KREW ZALEJE! A Takie zwierzątko co ma ? CZY PAN NIGDY NIE SIKAL NA TRAWE :) HEHEHEH LUDZIE NASADZAJA DZIECI I TE ROBIA NAWET KUPKE !BA ...NAWET DOROSLI SRA...PO KRZAKACH I NIKT PROBLEMU NIE MA !A TAKI PSIAK CO MA ZROBIC ? MOZE ISC DO PESTKI DO KIBELKA I TAM SIE ZALATWIC !WLASNIE TAKIMI DETALAMI JAK TABLICZKA NA PLOCIE POKAZUJECIE ILE TE ZWIERZETA I CO SA DLA WAS WARTE ! TO NA NICH SIE DOROBILISCIE !NA ICH CUERPIENIU I NA LUDZKIEJ TRAGEDII !A WY NADAL POZOSTAJECIE NIE WZRUSZENI I BEZDUSZNI !!ZASTANAWIAM SIE TYLKO SKAD U WAS TAM TYLE LUDZI ,STALE NA OKRAGLO !BO JA KOGO SPOTYKAM TO KAZDEMU ODRADZAM TO MIEJSCE!!ALE LUDZIE DOPIERO CZYTAJA OPINIE ,ZACZYNAJA SIE INTERESOWAC LOSEM SWOJEGO PUPILA KIEDY GO USMIERCICIE!NIESTETY POLAK MADRY PO SZKODZIE ,SZKODA TYLKO ZE KOSZTEM ZWIERZAT!BO JA KOCHAM WSZYSTKIE ZWIERZAKI i wiem że nawet rybki bym Wam nie dała pod opiekę! Mam nadzieję że gdzieś tam do góry jest sprawiedlisc :) I odpowiecie za to cierpienie tych biednych chorych zwierzątek:(

Jakki

Polecam klinikę. Profesjonalne podejście do mojego pieska.Trafiona diagnoza i leczenie.Piesek żyje jest zdrów.Był stan krytyczny inna weterynaria się poddała.Bardzo dziękuję panu Piotrowi O. za okazane serce i skuteczne leczenie.Kosztowało to trochę,ale leczenie Przyjaciela nie jest na kasę chorych.Pozdrawiam S.K

Pilar

Okropne bezduszne miejsce. Słaba opieka, ceny kosmos. Ciągłe drogie wizyty, brak diagnozy, w końcu błędna diagnoza. I wisienka na torcie Pani w recepcji odmówiła sprzedaży jednej tabletki leku na serce (pies zwymiotował), mimo zaleceń lekarza i hospitalizacji w tym miejscu, ponieważ potrzebna jest recepta plus oczywiście wizyta kolejna. W innej klinice bez najmniejszego problemu dostałam leki. Zatracili się w materializmie zwierzęta nie maja dla nich najmniejszego znaczenia. Koszmarne miejsce, źli ludzie

Czy kandydat na stanowisko Recepcjonistka/ Recepcjonista w firmie Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o.?

Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Księcia Mieszka I 18
    61-689 Poznań

Klinika Małych Zwierząt Wąsiatycz Sp. z o.o.