Opinie o Multi Invest Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multi Invest Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multi Invest Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Invest Group Sp. z o.o. w Gdynia

HomeInvest

Czytając te negatywne opinie wstawione przez Mebus wobec firmy Multi Invest Group i jej szefostwa, których bardzo dobrze znamy współpracując razem od kilku lat, jestem przekonany, że to musi być jakaś pomyłka a ta opinia od Mebus wygląda mi bardzo niewiarygodnie, jakby pisał to jakiś uczeń, a nie ktoś poważny.

@HomeInvest

Dzień dobry. W lipcu wykonałem usługę,do dzisiaj nie otrzymałem płatności. Co Pan na to?

Mebus Nowy wpis
@HomeInvest

Pozdrawiam.Zaraz będzie rocznica wykonanej usługi/05.07/,a płatności nie dokonano.Jak Pan/Pani ocenia taką sytuację?

Przemek Nowy wpis
@mebus

Na jakiej zasadzie wykonywałeś usługę. Byłeś podwykonawcą czy zatrudnionym pracownikiem który wystawił faktury? Próbowałeś się dogadać co do spłaty. To duża kwota?

Mebus Nowy wpis
@Przemek

Wymieniłem układ wydechowy w Mercedesie.Wysyłam od ponad roku co jakiś czas sms z prośbą ,podkreślam z prośbą o zapłatę.Gość milczy.

Komisarz Nowy wpis
@Mebus

Firma Multi Invest Group Sp. z o.o. w Gdyni została wykreślona z rejestru przedsiębiorców KRS w dn. 18 maja 2023 r. Zatem firmy już nie ma !

Jaki jest styl zarządzania w Multi Invest Group Sp. z o.o.?

mebus

Dzień dobry.Proszę o dokonanie przelewu za usługę wykonaną w lipcu 2022.

Agata

Wpadła właśnie nowa oferta pracy, szukają managera do działu marketingowego :) W ogłoszeniu brzmi wszystko super, ciekawi mnie jak to wychodzi w realu? Co myślicie o pracy w dziale? Atmosfera na plus? Wymagań trochę mają, ciekawi mnie jakie wynagrodzenie proponuje firma? :-)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Multi Invest Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mebus

Dzień dobry. Informacja dla tych Państwa którzy poddawali pod wątpliwość moje moje problemy z uzyskaniem płatności za wykonaną usługę, do dzisiaj nie otrzymałem przelewu.

mebuss

Spełniłem Pańską prośbę 10-cio dniowego przelewu,która minęła 15 07 2022 Proszę dokonać płatności za tę usługę potwierdzoną fakturą.

MultiInvestGroup
@mebuss

Proszę o usunięcie tej negatywnej oceny ! Nasza firma nigdy nie współpracowała z jakąkolwiek osoba lub firmą o nazwie MEBUSS. To jakaś pomyłka!

Mebus
@MultiInvestGroup

Trzeba mieć tupet by wypierać się płatności za fakturę F/00035/22/G kwota 1722,00 słownie :tysiąc siedemset dwadzieścia dwa złote. Proszę oddać nasze pieniądze,ta batalia trwa od lipca.To skandal !!!

@MultiInvestGroup

Trzeba być wyjątkowym by pisać takie bzdury, Nigdy więcej takiej współpracy.

MultiInvestGroup
@Mebus

Proszę dokładnie czytać !!! Mowa o braku współpracy dotyczy "mebuSS" pisane przez dwa S, bo tak się przedstawił ktoś wystawiający ocenę. Natomiast co do ewentualnie nieopłaconych faktur panie "mądry" to załatwia się to poprzez odpowiednie procedury i przepisy kodeksu cywilnego, a nie na forum publicznym. Wskazując poufne dane dostępne dla wszystkich, tj choćby dane wzajemnych dokumentów księgowych dopuszczacie się przestepstwa złamania ustawy o RODO, do których zalicza się też faktury - art. 107 ustawy o ochronie danych osobowych !!!

@MultiInvestGroup

Proszę dokonać przelewu za wykonaną usługę.Paragrafów proszę szukać na swoje zachowanie.

mebus

Dzień dobry.Wykonaliśmy usługę dla tej Firmy,poproszono / ubłagano/ o przelew na 10 dni. Zdarzenie miało miejsce 05 07 2022 .Nie zapłacono do dzisiaj.Reprezentant Firmy zachowuje się arogancko i nie etycznie.

Klient
@mebus

Właściciel Mebus to kłamca nie szanujący swoich klientów - nawet tych stałych, wieloletnich. Wprowadza w błąd klientów przy odbieraniu zamówienia, montuje w aucie klientów nie te części, które zamówił klient i a o zamontowaniu innej części informuje klienta już po fakcie. Jest nieuczciwy, robi łaskę klientowi, że daje płatność terminową, co w dzisiejszych czasach dużej konkurencji na rynku jest dla znanych klientów już chyba normą, a nie jakimś przywilejem. Nie dziwię się , że potem klient opóźnia się z płatnością, może szefuńcio mebusa zrozumie w końcu zasady rynku, uczciwości i jak ważna jest jakość świadczonych usług ....

@Klient

Fra F/00035/22/G wystawiona 05 07 2022 na kwotę 1722,00 słownie tysiąc siedemset dwadzieścia dwa złote płatna 15 07 2022. Pytam Pana jaki kłamca?Pan mnie obraża.

Szymon

Jestem klientem robią dobrą robotę, profesjonalna firma

Katarzyna

Tak naprawdę przez przypadek tu trafiłam i za bardzo nie wiem o co chodzi z tą całą sytuacją na forum. Czyli koniec końców to z tymi płatnościami to jednak nieprawda jak ktoś stwierdził? A tak z ciekawości to tu w firmie mają tak w ogóle jakąś pracę dla kobiet może? Jeśli tak to jaką i na jakich warunkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Invest Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multi Invest Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Invest Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Invest Group Sp. z o.o.?

Multi Invest Group Sp. z o.o.
  • Świętojańska 135
    81-401 Gdynia

Multi Invest Group Sp. z o.o.