GTC Poland Sp. z o.o.

Opinie o GTC Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników portalu GoWork na profilu GTC POLAND. Wierzymy, że nasza obecność tutaj sprawi, że poznacie nas lepiej, a my z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

Bardzo dziękujemy za każdą dotychczasową opinię. Chętnie przyglądamy się wszystkim opiniom i wyciągamy z nich wnioski.

Zwracamy się do Was z prośbą o uszanowanie wartości, którymi się kierujemy na co dzień tj.: uczciwość, szacunek oraz konstruktywny dialog. Prosimy, aby Wasze wypowiedzi były merytoryczne i z zgodne z prawdą.

Pragniemy podkreślić, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnianie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego informujemy, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nimi oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy, opiszcie trudności czy niejasne sytuacje i wyślijcie na adres kariera@gtcpoland.com

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie – aplikuj! Wszystkie nasze ogłoszenia znajdziesz na : https://www.gowork.pl/praca/gtc-poland-sp.-z-o.o.;pr

Nelka Nowy wpis

Jakie są obecnie stawki na spedytora? Zwłaszcza po tych podwyżkach minimalnej krajowej. Ogłoszenia tutaj widzę tylko sprzed kilku miesięcy i tam nawet jakby były to nie ma po prostu aktualnych tych stawek a treści nie można odczytać. Chyba że to jakaś tajemnica firmy, której nie można napisać

Mateusz Nowy wpis

Dzień dobry @Pracodawca Czy wykonywana praca po okresie wdrożeniowym może być wykonywana zdalnie ? Bądź hybrydowo home office ?

nie polecam

nie polecam, slabe zarobki

Łucja
@nie polecam

Mówisz o najniższej krajowej czy jakiejś innej kwocie?

nikt
@Łucja

lepiej nie mowic o szczegolach ale duzo nie zarobilem

Danuta
@nikt

Dlaczego lepiej nie mówić o nich? Jest jakiś zakaz czy o co chodzi?

@Danuta

Dzień Dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do przeglądania ofert pracy publikowanych przez nas na różnych serwisach. Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia, oraz od odpowiedzialności jaką przyjmuje kandydat (inne dla samodzielnych spedytorów, inne dla kierowników czy dyrektorów). Zatrudniamy do działów spedycyjnych, administracyjnych oraz kierowców zawodowych. Prowadzimy również projekty dedykowane, mające na celu zbudowanie oddziałów w nowych lokalizacjach na terenie kraju. Niejednokrotnie podpisujemy umowy z kilkuosobowymi zespołami, dlatego kwestia wynagrodzenia to bardzo zindywidualizowana sprawa.

;) Nowy wpis
@nikt

Wszystko zależy od zaangażowania, firma oferuje naprawdę super warunki. Jeśli chodzi o wynagrodzenie wszystko zależy od zysku, który się wyrabia dla firmy - czym większe zyski- tym lepsze wynagrodzenie.

@;)

A macie teraz jakieś średnie wyniki do przybliżenia? Ten rok jak poszedł w porównaniu do ubiegłego? tak jak jest napisane na stronie poszukiwani są samodzielny spedytorzy jak również zespoły. Ja jak na razie jestem solo, ale ciekawi mnie czy firma pomaga później zebrać ludzi w zespół? będzie to wydajniejsze?

Pojawiło się ogłoszenie na spedytora międzynarodowego-krajowego. O chodzi z tym budowaniem zespołu spedytorów w ramach nowego oddziału firmy. Ma to robić jedna wybrana osoba na B2B czy koordynuje to firma i daje lokal i narzędzia pracy? Ktoś mi wytłumaczy?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GTC Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ju....ska

Witam, widziałam ofertę pracy w Mielcu na stanowisko logistyk krajowy i międzynarodowy własny oddział spedycji. Czy ta oferta jest przeznaczona dla indywidualnych pracowników i w jakich godzinach odbywa się praca? Może ktoś wie coś więcej na ten temat?

Ewelina

Znalazłam właśnie ofertę pracy dla spedytora międzynarodowego. W formie zatrudnienia wymieniona jest praktycznie każda możliwa opcja, ale nie poinformowano od czego, która zależy. Ja szukam stabilnej pracy więc interesuje mnie głownie umowa o pracę. Poza tym, co trzeba zrobić, aby zarabiać na tym stanowisku 12000 złotych, od czego zależy ta górna granica widełek?

@Ewelina

Dzień dobry Pani Ewelino, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia, wyników pracy oraz odpowiedzialności jaką przyjmuje na siebie pracownik w ramach zadań, które są mu powierzone. Mam nadzieję, że odpowiedziałem wstępnie na Pani pytanie. Zapraszam do aplikowania i rozmowy bezpośredniej, aby doprecyzować udzieloną odpowiedź.

Skoneczny

Współpracę z firmą GTC Poland oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych.

Artur

Dzień dobry. Posiadam kapitał ok 200 tys na otwarcie Oddziału w Wielkopolsce natomiast nie posiadam doświadczenia, jestem zdecydowanie chętny na szkolenie w zakresie spedycji. Jestem otwarty na wszelkie propozycję współpracy szkoleń i gotowy do budowania zespołu, DG prowadzę od 2016 roku natomiast chciałbym się przebranżowić. Czy jest możliwość współpracy z Państwa Firmą?

@Artur

Dzień Dobry Panie Arturze, Dziękujemy za kontakt. Budowa własnych oddziałów w strukturze naszej firmy dedykowana jest dla doświadczonych spedytorów czy team liderów. Jednakże zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w tej sprawie.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie GTC Poland Sp. z o.o. jako Spedytor. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Jan

Polecam tą firmę, bardzo mili szefowie, przyjemna atmosfera w pracy. Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem.

Antoni
@Jan

Fajnie że jesteś zadowolony. Właśnie widziałem że szukają teraz spedytorów krajowych i międzynarodowych i myślałem żeby aplikować. Zarobki są podane miedzy 4500-9000 zł Czemu aż taki rozstrzał. Wiesz od czego to zależy?

@Antoni

Dzień Dobry, W przypadku stanowisk spedycyjnych wynagrodzenie zależy od ilości wykonanych zleceń. W przypadku stanowisk dyspozytorskich, od ilości zadysponowanych samochodów. Do wynagrodzenia zasadniczego przysługuje również premia od generowanych zysków. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub złożenia CV.

Jan
@Antoni

Tak jak napisała firma, rozstrzał jest dlatego, ponieważ firma oferuje opcję podstawa + premia, system bardzo dobry (przynajmniej według mnie), wypłata tak naprawdę zależy od tego ile zarobisz dla firmy przy czym zawsze jest minimum jakie się zarobi :)

Aktualność

Polecam prace miła atmosfera i dobre zarobki.

zainteresowany

ile netto ma spedytor na początku?

Kunszt
@zainteresowany

Stawki są indywidualne i wszystko zależy od twojego doświadczenia, najlepiej jest wysłać CV i porozmawiać przez telefon.

zaint
@Kunszt

od 3 do 4 tys

Zostaw merytoryczną opinię o GTC Poland Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w GTC Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTC Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTC Poland Sp. z o.o.?

GTC Poland Sp. z o.o.