Opinie o Polworks Poland Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polworks Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polworks Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polworks Poland Sp. z o.o. w Legnica

Kamil spawacz

Super firma polecam kolaga caly czas

Spawacz

A może odezwie się tu jakaś firma albo ktoś da namiar na firmę , biuro które pomorze odzyskać od nich pieniądze

Czasami czekam na odpowiec ale koniec koncow ja otrzymuje Jest dobrze

Ko1111

Dobry kontakt z firma wyjasniaja jak cos jest niejasne

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polworks Poland Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Pawel

Jest ok moge polecic ta firme

Bartosz

Od początku są jasne warunki współpracy, wszystko się układa. Ale wiadomo że najlepiej przekonać się na własnej skórze, niż czytać wszystko ile chłopów na firmie tyle opinii

Życzliwa
@Bartosz

Od początku są jasne warunki pracy, tylko nie dla POLWORSK. Wszystkim, którzy planują współpracę z POLWORSK proponuję wykupić polisę - ochronę prawną w Niemczech. Koszt na rok od 150 euro w górę .

Pawelec136

Bardzo szybko wyjechalismy do pracy bylismy w szoku. Juz jestesmy w Niemczech i wszystko mamy zalatwione zakwaterowanie spoko w pracy bezproblemowo z jezykiem. Polecam kazdemu, kto chce szybko wyjechac i spokojnie zarobic kase

Edi
@Pawelec136

A jak szok minął, dalej jest ok? Ludzie się ekscytują tym, że agencja wywiązuje się z umowy! Płaci na czas, choć to jej obowiązek. Zapewnia zakwaterowanie ( jak się jej uda) zgodnie z tym, o czym zapewnia. Rzeczywiście, to powody do wychwalania pod niebiosa. Spróbujcie zachorować...

szatan
@Edi

Edi i tu masz racje kur....kie (usunięte przez administratora) traktuja ludzi jak powietrze jak pracujesz jest ok a tylko niech cos Ci sie stanie to (usunięte przez administratora)potraktuja Cie jak scierwo choc oni do takich naleza.Precz z POLWORKS

Edi

Wybaczam, bo czytasz bez zrozumienia nie wiesz o czym piszesz.

nowy

Pracuje od 4 msc na razie wszystko spoko

Pan Tomasz

Firma godna nie polecania ( chyba że wrogom). Więc organizacja tragiczna, kontakt jest ale nie każdy jest do informowany ( coś wiedzą lecz nie zawsze do końca). Zapewniają zakwaterowanie ( 2 dni tu potem 3 tam i potem...) . Firma przed wyjazdem zapewnia że transport do pracy z kwatery będzie, ponieważ zawsze jest ktoś samochodem ( tyle że nie ma , a jak jest to już komplet i się nie zabierzesz. Wezwą ci taksówkę za którą odtrącą od pensji). Wynagrodzenie kręcą (usunięte przez administratora) Prowadzą jakąś własną dziwną politykę ucinają ci 500€ bo jak twierdzą byłeś nie wporzadku ???? sędzia jak to usłyszy ???????? . A tak wogle to Mi wogle jeszcze nie wysłali wynagrodzenia , sprawę kieruję do sądu.

Bers
@Pan Tomasz

Święta prawda. Współczuję. Proszę walczyć o swoje. Prawnicy zarobią, Pan trochę straci, ale i agencją będzie na świeczniku i też beknie.

b.spaw

(usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora)z wypłatami , stawka na umówię to jedno a liczą niewiadomo z czego . Każdemu z pracujących tu pracowników od nich brakuje nawet po 700 euro do wypłaty . Tylko pierwsza wypłata się zgadzała , potem tylko gorzej . Rekruteży bajki opowiadają , przez tą ich ściemę zostawiłem rodzinę i dobrą pracę w Polsce. Tak więc nie polecam ludzie , w Polsce można tyle samo zarobić życie tu też kosztuję .

Pan Tomasz
@b.spaw

Zgadzam się z tą opinią ponieważ tam pracowałem.

Spawacz

Felek 111 też zrobiłeś sobie wycieczkę po Niemczech do super "apartamentu"?

Felek111

Zgadzam się (usunięte przez administratora) nigdy więcej przez tą agencje

Michal i Marek

wszystko super co prawda jeszcze nie pracujemy w tej firmie ale inna agencja pozostawila nas bez dachu nad glowa dzwonilismy po innych agencjach czy maja jakas prace, Polworks to jedyna agencja z ktora mamy kontakt caly czas, pytaja nas jak wyglada sytuacja, staraja sie pomagac jak mogą. Jestesmy pelni podziwu za ich dobre serducho. pozdrawiamy serdecznie i polecam kazdemu

KRZYSZTOF
@Michal i Marek

MICHAŁ I MAREK PODAJCIE MAILA. CHCĘ DOPYTAĆ W SPRAWIE PRACY BO TEŻ SIĘ WYBIERAM Z PARTNERKĄ DZIĘKI.

Michal i Marek
@KRZYSZTOF

Krzysiek my nie pracujemy jeszcze dla nich ale jak zaczniemy juz prace to damy znać.

KRZYSZTOF

DZIĘKI BĘDĘ CZEKAŁ POZDRAWIAM SERDECZNIE

Bona
@Michal i Marek

To nie serducho, a biznes i podziw jest zbyteczny. Dbają o pracownika, bo dbają o siebie. Dobrze pracujesz, to dobrze ma agencja pracy i jej klient.

Wyjechałem już jakiś czas temu do DE, na ten moment sobie chwale, koledzy w firmie są w porządku a sama praca nie jest ciężka jak to czasem bywa

Zobaczymy czy w tym miesiącu będą się zgadzały wypłaty i czy znów będą długie opóźnienia terminowe przy wypłacie. W umowie do 15 ego nie kilka dni po.

Jestem zadowolony z wykonywanej pracy, miałem raz problem z dojazdem do pracy ale zadzwoniłem i szybko został ogarnięty. Pzdr

Robert

Uwaga na(usunięte przez administratora)z tej firmy wciska jakieś daremne oferty stawki głodowe dla spawaczy którzy pracowali w kilkunastu krajach, twierdzi że stawka (usunięte przez administratora) netto ale później w rozmowie wychodzi ze kwatera (usunięte przez administratora) to trzeba około(usunięte przez administratora) sobie odliczyć od tych (usunięte przez administratora)netto więc zostaje 13 euro dalej tłumaczę jej że paliwo to 650zl na 1000km do (usunięte przez administratora)w Niemczech z dala od domu i rodziny,(usunięte przez administratora) Zablokowałem nr bo ta agencja szuka desperatów a nie fachowców w dodatku ta mało (usunięte przez administratora)jest niedouczona i słabo zna matematykę w dodatku nie wie co to oznacza netto....

Krzysztof

Pracuje jako spawacz już (usunięte przez administratora) lat, nie raz wyjeżdżałem z innych agencji ale tu trafiłem na świetną dużą firmę oraz ogromną halę przy której mogę się wykazać. Zakwaterowanie mam swoje więc tutaj się nie wypowiem jak to wygląda, ale chłopaki mówili że jak jest cos nie tak to pomagają.

Pablo

Praca jak to praca, jak coś jest nie tak dzwonię do firmy i starają się to wyjaśnić. Podsumowując jest ok.

Małgorzata12

Pracuje już ponad miesiąc przez firmę , na początku bałam się jechać ale na miejscu sprawdziło się to co było mi mówione przed wyjazdem w czasie rekrutacji. Na ten moment nie mam żadnych zastrzeżeń zobaczymy jak będzie szła nam współpraca w przyszłości

Anita
@Małgorzata12

Małgosiu w jakim mieście i przy czym pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Polworks Poland Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Polworks Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polworks Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 309.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polworks Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 204 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polworks Poland Sp. z o.o.