Berto KM Trans Sp. z o.o.

Opinie o Berto KM Trans Sp. z o.o.

@Darek

Szanowni Państwo, Autorem tych wszystkich idiotycznych wpisów jest kryminalista zajmujący się wyłudzaniem ubezpieczeń komunikacyjnych zamieszkały aktualne w Legionowie. Osobnik ten ukrywa się pod różnymi pseudonimami dokonują regularnie idiotycznych wpisów. Oczywiście sprawa ta została zgłoszona do prokuratury i toczy się w tej sprawie postępowanie. Generalnie człowiek ten prędzej czy później znajdzie się tam gdzie jest jego miejsce. Na zakończenie chciałbym dodać że pracuję w firmie Berto od kilku lat i nie było takiego przypadku żebym dostał wynagrodzenie z opóźnienie, co nie jest w Polsce niestety normą. Chciałbym też zwrócić uwagę właścicielom tego portalu, że stworzyli mechanizm dzięki któremu wielu psychopatów takich jak wspomniany kolega oraz osobników wysoce zdemoralizowanych ma możliwość bezkarnego opluwania swoich pracodawców. Szanowni właściciele, zastanówcie się nad tematem. Kasa to nie wszystko. Zlikwidujcie ten portal bo jest do niczego. Szanowni Państwo, Opinie zamieszczone na tym portalu nie mają żadnej wartości merytorycznej !!!!!!!! Ten portal służy tylko i wyłącznie do zarabiania kasy oraz opluwania innych. Panu M.W. z Legionowa czy tam jak się nazywa już dziękujemy. Ciesz się chłopie wolnością bo czas jest krótki.

Aleksandra
@Fox

Nie tylko pracownik decyduje o tym czy podoba mu się praca. Pracodawca również ma prawo podjąć decyzję, czy dany kandydat nadaje się na stanowisko kierowcy. Dziękujemy za troskę, ale firma "ciągnie" od 20 lat, a jej filarem są rzetelni pracownicy, ze stażem dłuższym niż miesiąc/dwa, wliczając L4 już w pierwszym tygodniu, od podpisania umowy. Zapraszamy do siedziby firmy, chętnie dowiemy się co możemy usprawnić i poprawić w zarządzaniu firmą. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Marcin Nowy wpis

Pracowałem bardzo krótko, niestety tak wyszło (splot okoliczności). Firma jak i Prezes w w skali 10 stopniowej mocne 10. Umowa, wypłacalność, urlop bezproblemowy. Szukają konkretnych, stabilnych osób i spokojnie pracujesz. Szczerze polecam.

Hmmm nie mogę znaleźć żadnej oferty na internecie.. chyba ze już kogoś firma znalazła? Zastanawiam się czy nie można podzielić się zmianami nocnymi między pracownikami? Ja ogólnie nie mam problemu z pracą w nocy. Ale nie można zrobić tak, że ten tydzień ja biorę wyjazdy nocne a drugi tydzień ktoś inny ?

Karolina Nowy wpis

Ale kontaktowałeś się tylko telefonicznie, czy wysłałeś też CV na to ogłoszenie? Firma była zainteresowana Twoją kandydaturą? Coś mówili o ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej? jestem ciekawa jak w ogóle cały proces wygląda, wiesz coś wiecej skoro z nimi rozmaiwałeś?

Darek

Drogi kolego policjancie bardzo się mylisz co do tych wpisów

Agata

To ile szef potrafi sie spóźnić z wyłatą, że trzeba się prosić?

@Agata

Wypłata zawsze na czas, to duża spółka a nie jakies niewiadomo co

@Agata

Wynagrodzeniami w spółce zajmuje się dział księgowy. Szef nie zajmuje się takimi rzeczami więc nie trzeba go prosić.

Firma Berto KM Trans Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnimy kierowcę z kat. C z okolic Wilanowa.. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy w Berto KM Trans Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Darek

Jak dostaniesz raz w miesiącu to będzie dobrze

@Darek

To co, są jakieś problemy, że piszesz, że jeżeli się dostanie raz w miesiącu, to będzie dobrze?

@Były policjant

Jego to już wszędzie znają nie tylko w legionowie :D smród sie ciagnie za nim gdzie sie nie pojawi. powinien byc na czarnej liscie potencjalnych kandydatow do pracy. pozdro

JA
@Były policjant

grubo :D chłop zamiast sie wziac w koncu do uczciwej roboty, to siedzi kolejny rok w internetach i pluje jadem. tak konczą nieudacznicy. trzymajcie sie, wariatow nie brakuje

Japa

Zapytam bo temat mnie zainteresował. Ja nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem. Zawsze na czas dziesiątego. Ale zapytam.

Fifi

Czemu nie chcieli ci zapłacić wynagrodzenia? Były problemy finansowe czy miałeś jakieś konflikt? Zwolnili cie czy sam odszedłeś?

@Fifi

Lewe zwolnienia lekarskie. Nie przestrzeganie zasad BHP. Wulgarne i prostackie zachowanie w stosunku do innych pracowników. Nazwanie księgowej starą (usunięte przez administratora) I tak dalej.

Kierowca

Proszę o opinie na chwilę Obecną, bo mam zamiar aplikować, gdzie są załadunki, jak finansowo itd. Normalnych ludzi którzy tam pracują a nie takich którym się robić niechce, bo ja fizycznej i ciężkiej pracy się nie boje. Tylko za godziwe wynagrodzenie

Mario
@Kierowca

Nie polecam. Jeden dzień przepracowałem i podziękowałem. To co jest w ogłoszeniu nijak się ma do rzeczywistości. Nie chce mi się rozpisywać bo szkoda na nich czasu.

Pracuś
@Mario

To cienki Bolek jesteś, jak tylko jeden dzień w pracy wytrzymałeś :D

Leon
@Mario

Pracuje w tej firmie od pczatku i nie narzekam przapracowales jeden dzień i zrezygnowałeś zgroza len pierwszej kategorii miałem takiego towaru 700kg rozwieść busem na kilka punktów po Łodzi na pierwszym punkcie już podziękował i powiedział że wraca do wawy pociągiem zgroza był chyba z tego typu kierowców co białe skarpetki autostrada stopa na desce rozdzielczej i heja podjadę pod dok i jeszcze drzwi mi od naczepy otworzą zajefajnie jesteś cool życzę powodzenia w szukaniu pracy na jeden dzień

Marcel
@Leon

Wygrałem z tym śmietnikiem w sądzie, przegrali w pierwszej instancji, wypłacili zaległe pensje za 3 miesiące plus odszkodowanie. Nie polecam

Małgorzata

Ale tu pusto się zrobiło, jest jakiś powod, dlaczego pracownicy przestali się udzielać? Możecie napisać mi proszę jak aktualnie wyglada praca w firmie jako kierowca? Jak warunki? Zmieniło się coś na lepsze porównując poprzedni rok? Chłopak chce tu podesłać cv, szukamy czegoś na temat ofert i nic :/ Nie wiecie czy przypadkiem firma kogoś nie szuka?

Jasiek

Opinie miałem wystawić już jakiś czas temu. Ogólnie praca jest ok, krzywda się nie dzieje a pieniądze są na czas. Prezes Mirek naprawdę człowiek na plus tak więc warto trzymać się blisko :) Atmosfera też raczej dobra! Można się pośmiać pożartować i pogadać więc nie będzie nudy :D Chociaż jak wszędzie nie zawsze jest kolorowo. Dlatego raczej trzymać się szefa. Na duży plus podejście szefa do pracy tzn. najważniejsze żeby robota była zrobiona. Na rozmowie o pracę dopytywać się dokładnie o specyfikę pracy, jak dokładnie wszystko wygląda żeby potem nie było zdziwienia. Jedynie na samym końcu przy składaniu wypowiedzenia lekkie rozczarowanie. Podsumowując praca na raczej na plus z mniejszymi minusami ale jak wszyscy wiedzą nie ma firmy idealnej tak jak i pracownika :)

Małgorzata

A umowe jaką ci zaproponowali? O prace, czy zlecenie?

warszawiak

w Warszawie jest 7 dzielnic w, których obowiązują strefy płatnego parkowania :D Jak ciebie to dziwi to oby cie nie zatrudnili bo widac, ze ze wsi przyjechales

Ale ten powrót na bazę jest płacony ?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Berto KM Trans Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Krisu

Przelewy na czas 10tego, na konto co miesiąc. Jak nie boisz się pracować to dawaj. Jak myślisz tylko o otwieraniu i zamykaniu drzwi to nie przychodź szkoda naszego oraz twojego czasu.

Irena

No ale po co od razu tak niegrzecznie? :/ Ale rozumiem, że on kłamie i wszystko jest na czas?

RAMZES
@Irena

KLAWISZE NIE POTRAFIĄ INACZEJ !!!

Klawisz
@RAMZES

Czekamy na ciebie padalcu, to tylko kwestia czasu. Warunki będziesz miał komfortowe kolego.

Elżbieta
@Klawisz

Co to za dialog w stylu wendetty? Czy możecie odpowiedzieć jakoś wiarygodnie co z tym płaceniem? Mój mąż chce do Was składać papiery, nie wie co go czeka...

RAMZES
@Klawisz

Wykwalifikowany personel byłym SBekow będzie na posterunku ???????

Kiero

Dzisiaj rano zostawiłem opinię negatywna, po południu już jej nie ma. Ciekawę dlaczego? No więc powtórzę to samo. Od 3 dni próbuję się skontaktować pod podany w ogłoszeniu nr do tej firmy i nikt nie raczył nawet odebrać telefonu mimo prób kontaktu w różnych godzinach 8-16. Na smsa też nie byłem godny doczekać się odpowiedzi. Gratuluję po raz kolejny podejścia do przyszłych pracowników i pozdrawiam. Całe szczęście nie że mną na pokładzie

Grzegorz
@Kiero

Dziwne, ze dali ogłoszenie o prace i nie odbierają telefonu. Może trzeba pisać na e-maila albo ogłoszenie jest już nieaktywne, bo kogoś przyjęli? Na jakie stanowisko chciałeś się dostać?

Kiero

Dali ogłoszenie na olx to dzwonię a tu niespodzianka. Przez trzy kolejne dni nikt nawet nie raczył odebrać telefonu mimo prób kontaktu w różnych godzinach oczywiście od 8 do 16. Takiego zaszczytu jak odpisanie na sms również się nie doczekałem. Gratuluję i życzę podobnego podejścia w przyszłości

Fox

Zarządzający tą firmą, ta jakaś kpina. Zero kompetencji, nawet na SMS nie umieją odpowiedzieć. Wysyłają na jednodniowe szkolenie, czy praca będzie się podobać, a potem cisza, ani be ani nie(usunięte przez administratora) Omijać, szerokim łukiem, z takim podejściem do pracownika, długo nie pociągną(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Jacek
@Fox

Chciałbym Fox pochylić się przez chwilę nad Twoją wypowiedzią i dokonać jej głębszej analizy. Piszesz że nie odpowiadają na SMSy. Czy nie uważasz że w dobrym tonie byłoby zadzwonić do firmy i pofatygować się na spotkanie osobiście? Moim zdaniem wysyłanie do przyszłego pracodawcy wiadomości SMS to elementarny brak kultury. Druga wypowiedź która jest dla mnie niezrozumiała dotyczy dnia próbnego. We własnym interesie dobrze jest poświęcić dzień lub kilka godzin na zapoznanie się z przyszłymi obowiązkami. Co by było gdyby przyszła praca Ci się nie podobała? Albo Twoje kwalifikacje były nieodpowiednie? Oczywiście jeżeli podejmiesz to ryzyko i poświęcisz swój bezcenny czas to uważam że dobre wychowanie nakazuje skontaktować się z przyszłym pracodawcą(usunięte przez administratora) Mam nadzieję że chłopaku te rady do czegoś Ci się przydadzą.

Seba 1981
@Fox

Moim zdaniem to konkretne że nieodpisuje na SMS a ja jutro idę na ten prubny dzień i jestem zadowolony

Seba1981

Witam ja dziś byłem na rozmowie u Pana Roberta mam możliwość drugiej pracy na lawecie ale z tego co mówił Pan Robert jeśli ktoś chce pracować to i zarobi . A myślę że nieklamal więc podejrzewam że te negatywne opinie tu są od tych co myśla że za nic nierobienie będą im płacić więc powodzenia dla nich a ja myślę że sprawdzę i podejmę pracę w tej firmie

Magda

Niezły esej hejterze ale popracuj nad interpunkcją. Inaczej wszyscy będą myśleli że masz 12 lat. Chyba że tyle masz...

Fani

Koledzy ze szkolnych lat pozdrawiają

Miga

Firmo, firmo która pozwalasz na takie komentarze... Firmo gowork, która wiesz że to nie Mirek zastawił ten komentarz (a ja nie mam na imię Miga - nie ma takiego polskiego imienia:). Rany, przecież to można jakoś ogarnąć, zweryfikować, kazać podać maila, telefon, .. To jest jakaś wolna amerykanka...Serio, mogę być tu każdym.

Stasiu

Masz masz. Jestes chodzaca zaraza

kRZYSIEK

ja pracuje od 14 lat KM TRANS SERVICE po rozdziale KM TRANS I TERAZ berto km trans .To co opisują co niektórzy to ja się śmieję ja woziłem BAXTERA płyny infuzyjne do dializy do pacjentów w domu jak przyszło 60 kartonów każdy 10-12 kg. i 4 piętro i takich na jednej trasie 4 x4 piętro to co niektórzy po pierwszej trasie by zrezygnowali. Dzisiaj to co wozimy to jest pikuś i jeszcze narzekają najlepiej to nic nie robić bo i po co załadować im poszukać towaru na magazynie to dla rozrywki skończyło się PAN KIEROWCA ,a jak ciężko jest wozić towar to do MZK tam towar sam wsiądzie i wysiądzie POZDRAWIAM

@kRZYSIEK

@kRZYSIEK Czyli po Twojemu sytuacja w Berto KM Trans się polepsza? Nie widzę tu żadnych konkretów, powiesz na co może liczyć pracownik w tej firmie?

Kierowca

Na OLX firma ogłasza się jako - Transport Warszawa - Spedycja Warszawa - Transport Leków -Usługi Transportowe Pozdro :)

Zostaw merytoryczną opinię o Berto KM Trans Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berto KM Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berto KM Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berto KM Trans Sp. z o.o.?

Berto KM Trans Sp. z o.o.