Redeye Group Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Redeye Group Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Redeye Group Sp. z o.o.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie istotne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, toteż dziękujemy za dotychczasowe i przyszłe wpisy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.
Prosimy, pamiętajcie - wolność też ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje wypowiedzi mogących obrażać uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnianie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenie się opiniami o pracy w Redeye Group. Wierzymy, że otwarta rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy, a na tym szczególnie nam zależy.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem:
administracja@redeye.pl
...

Po kilku miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że praca montera ciekawa i zróżnicowana, montaże jednodniowe jak i delegacje na 2-3 dni na terenie kraju. Na szczęście noclegi w hotelach z normalnymi warunkami i śniadaniem + dieta. Płatna każda nadgodzina (czas na dojazd i powrotu również). Proponują dodatkowe premie miesięczne. Najważniejsze, że firma przestrzega zasad BHP i pilnują tego na każdym kroku, a to rzadkość w tej branży. Mają renomę i sporo zleceń więc liczę na stabilne, kilkuletnie zatrudnienie. Co będzie dalej, czas pokaże.

Piotrek

Rozmowa bardzo fajna. Warunki na okresie próbnym dobre. Czekam jak będzie dalej.

Czy w Redeye Group Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nowy wpis

Należy zaznaczyć, iż Grupa Reklamowa REDEYE poszukuje pracowników na różne stanowiska i dłuższy okres współpracy. Standardowo proponuje okres próbny 1-3 miesiąca dzięki czemu możemy wzajemnie poznać umiejętności jak i przedstawić kandydatom warunki i zasady panujące w firmie. W okresie próbnym przeprowadzane są niezbędne szkolenia i wdrożenie na nowym stanowisku pracy. Jeśli kandydat posiada wysokie kwalifikacje i kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku nie wykluczamy skrócenia okresu próbnego do 1 miesiąca.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Redeye Group Sp. z o.o.?

Marcin Nowy wpis

Wszystko wyjaśnione na rozmowie. Umowa zlecenie na 3 miesiące. Stawka niższa krajowa za godzinę. Można pracować 160-180h ale można też z 260-290 w miesiącu. Zarobek zależny od ilości godzin. Generalnie polecam (dla młodych)

Nowy wpis

@Marcin

Z przykrością informujemy, że nie możemy podzielić się Pana opinią. Nasza firma ma różnorodne stanowiska pracy, a na żadnym z nich nie proponujemy stawki minimalnej. Zgadzamy się jednak, iż zarobek jest uzależniony od ilości godzin i stałych premii za kwalifikacje oraz premii specjalnej za frekwencję w pracy. Dzięki takim ustaleniom odpowiednio wynagradzamy osoby pracujące, a staramy się minimalizować współpracę z osobami, których obecność w pracy jest niepewna. Chcielibyśmy również dodać, że średnia wieku zatrudnionych osób w naszej firmie znacznie przekracza 35 lat jednak bardzo chętnie podejmujemy współpracę z młodymi osobami w celu przeszkolenia i zapewnienia stabilnego zatrudnienia na długie lata.

Prawy but

Nie polecam firmy, bardzo słaby pracodawcą i firma reklamowa. Wszystko grubymi nićmi szyte, radze omijać szerokim łukiem.

@Prawy but

Musimy przyznać, że wpis brzmi jak opinia osoby, która nigdy u nas nie pracowała lub konkurencji, która w taki sposób wyraża swoje niezadowolenie z faktu naszego rozwoju :) Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jesteśmy wdzięczni za każdą informację zwrotną, która pomaga nam doskonalić nasze usługi. Obecnie zatrudniamy ponad 50 osób i realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Nasze portfolio obejmuje również bardzo wymagających klientów, co świadczy o naszym profesjonalizmie i umiejętnościach w branży reklamowej. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszego zespołu, który każdego dnia stara się wykonywać swoją pracę w najlepszy możliwy sposób. Wierzymy, że każda opinia jest ważna i staramy się wyciągnąć wnioski z zarówno pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy. Jednakże, z uwagi na brak konkretnych informacji odnośnie zarzutów, ciężko nam jest zidentyfikować, które aspekty działalności wymagają poprawy.

Aktualność
Dziś przedstawiamy jeden z filmów z realizacji reklamy w centrum Katowic. Aplikując na stanowisko montera reklam zapewniamy emocje i gwarantujemy pełne szkolenie z zasad BHP oraz wdrożenie w nowe obowiązki. Jeśli masz dość monotonnej pracy w jednym miejscu, zapraszamy do nas.
Realizujemy zlecenia od Szczecina po Zakopane ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Redeye Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

administracja@redeye.pl

Pracujesz na Monter w firmie Redeye Group Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Piotrek

Rozmowa konkretna z wyjaśnieniem obowiązków i oczekiwań oraz wynagrodzenia i możliwości awansu.

@Kandydat

awansu gdzie? marzenia

@były pracownik

W naszej firmie mamy wiele przykładów pracowników, którzy rozpoczynali swoją karierę od stanowisk niższego szczebla, takich jak praktykanci, stażyści czy młodsi koordynatorzy. Jednak dzięki ich determinacji, zaangażowaniu i zdobywanemu doświadczeniu, obecnie pełnią oni kluczowe role jako brygadziści, kierownicy i inni wysoko postawieni specjaliści. To właśnie tacy pracownicy stanowią potwierdzenie, że awans w naszej firmie jest możliwy i oparty na zasługach. Wielu z naszych obecnych liderów rozpoczynało jako pomocnicy monterów, ale dzięki ciężkiej pracy i zdobytemu doświadczeniu awansowali na wyższe stanowiska. To dowodzi, że firma docenia rozwój pracowników i oferuje im szanse na rozwijanie umiejętności oraz awansowanie w hierarchii organizacji. Wierzymy, że każdy pracownik ma potencjał do rozwoju i osiągnięcia sukcesu w naszej firmie. Dlatego też staramy się tworzyć atmosferę, w której ludzie są zachęcani do zdobywania nowych umiejętności, podejmowania wyzwań i awansowania. Nasze liczne przykłady sukcesu wewnętrznego awansu stanowią silne argumenty przekonujące, że wiara w możliwość awansu w naszej firmie jest dobrze uzasadniona i oparta na rzeczywistych osiągnięciach naszych pracowników.

Nieważne

Brak???? Ale zapraszamy ????????

@Nieważne

Zapewniamy elastyczne godziny pracy. Daje to kobietom możliwość dostosowania harmonogramu pracy do swoich potrzeb związanych z ciążą, takich jak wizyty u lekarza czy zmęczenie. Jeżeli praca na danym stanowisku jest fizycznie wymagająca lub wiąże się z ryzykiem dla zdrowia matki lub dziecka, wówczas dostosowujemy stanowisko pracy lub zapewniamy alternatywne zadania, które nie zagrażają zdrowiu przyszłych matek ani rozwijającemu się dziecku.

...

Zostaw merytoryczną opinię o Redeye Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Redeye Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Redeye Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redeye Group Sp. z o.o.?

Redeye Group Sp. z o.o.