Opinie o Panbilet Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Panbilet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panbilet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panbilet Sp. z o.o. w Koszalin

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Bilety kupione na koncert, który odwołano! Ustalono drugi termin koncertu na kwiecień 2023r - poprosiliśmy o zwrot , którego nie otrzymaliśmy. Dostosowaliśmy swoje plany tak, by być na koncercie w kwietniu (bo kasy i tak nie oddali więc było szkoda).... w nowym terminie koncert również się nie odbył! Wystąpiliśmy o zwrot za bilety. Do dnia dzisiejszego, tj. 08.08.2023r. pieniędzy nie zwrócono! Pieniądze wpłacone 13 października 2022r.

Lidia
@GosiaM

ja również od kwietnia 2023 czekam na zwrot pieniędzy za odwołany koncert w Ostrowie Wlkp. Ostrzegam przed zakupem biletów na tej platformie.

tomasz Nowy wpis

niestety i ja dołączę do grona osób, którym firma zwleka z oddaniem pieniędzy za zakupione bilety. Koncert został już po raz kolejny odwołany a jego termin przesunięty. Wszystkich ostrzegam przed tą firmą. Niestety jest inewiarygodna w 100%. W najbliższym czasie wejdę na drogę prawną aby odzyskać swoje pieniądze.

@inne Nowy wpis

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) wielokrotnie odwoływane koncerty, nie oddaja pieniedzy za bilety. NIE POLECAM UWAŻAJCIE NIE JEST TO WIARYGODNA FIRMA

GosiaM Nowy wpis
@Ewa

dokładnie mam taką samą sytuację - odwołany koncert w Ostrowie Wlkp. i brak pieniędzy

Lidia Nowy wpis
@GosiaM

robertmagda32

(usunięte przez administratora) wysyłają wiadomości że zwrócą pieniądze za bilety z tytułu odwołanego koncertu , mijają kolejne miesiące i terminy a zwrotu nie ma .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Panbilet Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
robertmagda32

(usunięte przez administratora) sprzedają bilety koncert odwołany zwrotu pieniędzy nie ma

mnya
@robertmagda32

Zgadam się ponieważ mam ten sam problem. Koncert odwołany a na zwrot pieniędzy czekam już ponad miesiąc.

zosia

uważajcie, sprzedaż tak tak, a potem długie czekanie i nie ma zwrotu kosztów, to oszukiwanie klietów

Justyna
@zosia

A dlaczego tak w sumie wychodzi, że nie ma? Oni to deklarują gdzieś w regulaminie?

Anika
@zosia

To prawda przestrzegam przed tą strona (usunięte przez administratora) ludzi , do dziś nie dostałam zwrotu za odwołany koncert

Marzena
@Anika

Hej i jak tam? Udało się odzyskać zwrot czy w dalszym ciągu nie?

Izabela

Zakupiłam bilety na wydarzenie, które zostało odwołane w maju 2022 . Od tego czasu czekam na zwrot za bilety. Niestety nie ma żadnego kontaktu. Uważam ,że to jest firma oszustów . Nie polecam

Justyna
@Izabela

Tak z ciekawości nie czytałaś opinii o nich wcześniej? Bo widzę, że ktoś już kiedyś był w podobnej sytuacji, ciekawe czy w końcu im zwrócili

zosia

Kupiłam bilety w sierpniu na wydarzenie wrześniowe do dnia dzisiejszego czyli 22 czerwca 2022 nie potrzymałam zwrotu za zakup biletów, Ostrzegam nieuczciwa firma, uważajcie na nich.

A miło być pieknie

Portal (usunięte przez administratora) klientów, sprzedaje bilety na wydarzenia które są następnie odwołane i nie zwraca pieniędzy tłumacząc się tym że są tylko pośrednikiem. Niestety ale (usunięte przez administratora)

Oszukany

Niestety ale poniższy portal oszukuje swoich klientów. Rok temu zakupiłem u nich bilety na wydarzenie które odwołali. do tej pory nie zwrócili pieniędzy unikając kontaktu. Jak już odpowiedzieli się tłumaczyli się brakiem zwrotu od organizatora.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Panbilet Sp. z o.o. - Koszalin

Panbilet Sp. z o.o.