Opinie o Sadygpol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sadygpol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sadygpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sadygpol Sp. z o.o. w Warszawa

Jak w Sadygpol Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kamil Nowy wpis

Firma wielokrotnie nie płaciła faktur za towar, sprawę przekazliśmy do kancelarii. Pan Dominik bardzo szybko i profesjonalnie zareagował w tej sprawie, pieniądze oczywiście udało się odzyskać. Numer do Pana Dominika z kancelarii – 731-969-30O

Ile firma jeszcze zalega z płatnościami?

@Marek

Ponad 100 tyś

Teresa
@TomaszTop

Naprawdę ? Skąd masz takie informacje ?

@Teresa

Bo to mi wiszą taką kwotę. 3 lata po terminie i kasy brak.

Wanda
@TomaszTop

a to za co oni ci tyle pieniędzy wiszą?

@Wanda

Za jabłka. Wzięli towar a kasy brak.

@TomaszTop

Jezu to ile tych jabłek było, że 100 tys?

TomaszTop Nowy wpis
@Wanda

Napisałem, że za jabłka.

Karolina Nowy wpis
@TomaszTop

No ale nie pytała przecież drugi raz, coś Ci się zacięło? ;p A dasz znać wagowo ile skoro aż taka kwota?

TomaszTopo

(usunięte przez administratora) ! Towar wzięli a pieniędzy brak ! Faktury po terminie 3 lata !!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sadygpol Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Maciej

Komu jeszcze nie zapłacili za fv? bo widzę że coraz więcej osób zgłasza z nimi problemy

@Maciej

Mi !

TomaszTop

(usunięte przez administratora) !!! Nie reguluje płatności za otrzymany towar !!! 3 LATA PO TERMINIE !

Joanna

firma nadal jest aktywna i funkcjonuje, ale czy w ciagu dalszym ma takie problemy ze swoimi zobowiazaniami i nie ma co podejmowac z nimi wspolpracy skoro tyle spraw o zapłate sie za nimi ciągnie?

Małgorzata

(usunięte przez administratora) Kwota dobrego samochodu. Komornik nie pomógł chociaż uzyskaliśmy wezwanie do zapłaty. Ciągnęło się tak przez dobre kilka miesięcy i nic. Sprawę oddaliśmy do windykacji polubownej myśleliśmy, że poza kilkoma kolejnymi tysiącami w plecy coś więcej z tego będzie. Koniec końców zleciliśmy to do windykacji karnej. Mieli jakieś materiały w tej sprawie i kilka innych osób poszkodowanych z którymi współpracowali. Pieniądze odzyskane w 3 miesiące. Polecam. Numer do osoby która się tym zajmowała: 500439095

nr kom 603-244-912

----> Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności.

Mirek
@nr kom 603-244-912

dużo jest ludzi którym nie popłacili?

mateo
@Mirek

Mi też nie zapłacili, polecam zadzwonić na kontakt podany wyżej. Mi pomogli.

Marcel

Zdecydowanie polecam

Karol

Polecam gorąco !!

Agroturystyka i hodowla krów

Pomogli, po dwoch latach otrzymalem pieniadze. Z calego serca moge polecic

Brawo!!! Po raz kolejny moja opinia o tym oszuście została usunięta!!!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sadygpol Sp. z o.o. - Warszawa

Sadygpol Sp. z o.o.