Opinie o Intact Balance Sp. z o.o. w Gnojnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Intact Balance Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intact Balance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intact Balance Sp. z o.o. w Gnojnik

Mati Nowy wpis

Zatrudnimy kierowcę kat C+E na zestaw w transporcie w okółkowa komina i krajowym. Na anons takiej treści niedawno się natknąłem. Jest jeszcze info o umowie o pracę. Przybliżając więc warunki pracy, może dopiszcie, czy na czas nieokreślony ta umowa, no i jaka kasa?

Amarenka Nowy wpis

Pracodawca nie przestrzega i zmienia warunki umowy bez informowania o tym pracowników, spóźnione wypłaty nie w terminie, ogolnie jedna z gorszych firm w jakich miałam okazję pracować

Natalia Nowy wpis

Wisi ogłoszenie na kierowce C+E w krajowym transporcie. Ma ktoś informacje jakie stawki są? Nie ma nic na ten temat w ogłoszeniu. Mąż chciałby iść na rozmowę ale najpierw musi zjechać z trasy. Dacie znać? Zaoszczędziłoby nam to czasu jeśli nie będzie ta stawka wystarczająca

AA

Zatrudnienie na najniższej krajowej, o jakiejkolwiek premii czy podwyżce można pomarzyć. Brak zapewnienia odzieży i obuwia roboczego pomimo pracy z ciężkimi paczkami, które mogą uszkodzić stopę. Częste nadgodziny, oczywiście płatne normalnie, bez premii. W zimie bardzo zimno na hali, trzeba pracować w kurtkach.

Dominika
@AA

To ile tam stopni, że w kurtce trzeba i ile docelowo powinno być? Czyli tutaj więcej niż goła podstawa się nie wyciągnie?

Kk
@AA

Nie zgadzam się

Kk Nowy wpis

Z większością. Nie rozumiem jak ktoś może pisać o podwyżce nie starająca się o nią, tez w takich wypadkach rozmawia się z szefostwem. Premie są przyznawane za dobra prace. Hala w zimie jest ogrzewana jednak częste dostawy i odbiory przez kurierów powodują częste otwieranie drzwi więc z automatu jest zimniej. Nie uważam że temperatura jest nieodpowiednia. Tamtą opinie napisał chyba obrażony pracownik. :)

Firma Intact Balance Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnimy Kierowca C+E. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
DD

najlepsza firma w jakiej pracowałam

Aneta
@DD

A co najbardziej Ci się w niej podoba?

KK
@DD

Jest ok

AA

Firma (usunięte przez administratora) swoich klientów. Zamówione produkty były przeterminowane oraz miały nieudolnie zmazaną datą przydatności do spożycia.

WL

Stabilne zatrudnienie na jasnych warunkach, ale też ciekawa praca w fajnej atmosferze. Wszystkiego uczą krok po kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o Intact Balance Sp. z o.o. - Gnojnik

• Jak się pracuje w Intact Balance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intact Balance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intact Balance Sp. z o.o.?

Intact Balance Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 26
    32-864 Gnojnik
  • NIP: 8691994182 REGON: 382621884 KRS: 0000773091

Intact Balance Sp. z o.o.