Opinie o Interteam Logistics Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interteam Logistics Partner Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interteam Logistics Partner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interteam Logistics Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Jacek Nowy wpis

Ta firma to dno....same kłamstwa...nie płacą wynagrodzenia!!!!

Marcin Cieśliński Nowy wpis
Kandydat
@Jacek

Szanowny Panie niestety nie mieliśmy Pana jako pracownika więc nie mogliśmy nawet próbować takiej praktyki o jakiej Pan pisze. Zapraszamy do przedstawienia konkretów a nie tylko pomówienia.

Piotr Hincman Nowy wpis
@Jacek

Nie przypominamy sobie jakiejkolwiek współpracy z Pana nazwiskiem, Bardzo prosimy o nie oczernianie bezpodstawne naszej firmy działając z fikcyjnego konta.

Jakim pracodawcą jest firma Interteam Logistics Partner Sp. z o.o. w mieście Koszalin? Napisz szczerze co myślisz o tej firmie i pomóż innym podjąć decyzję czy starać się tutaj o etat.

Zostaw merytoryczną opinię o Interteam Logistics Partner Sp. z o.o. - Koszalin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Interteam Logistics Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interteam Logistics Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interteam Logistics Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Interteam Logistics Partner Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zwycięstwa 7-9 lok. 9
    75-028 Koszalin
  • NIP: 6692551534 REGON: 382286931 KRS: 0000766246

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Interteam Logistics Partner Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii