Merkson Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Merkson Sp. z o.o.

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu Merkson Sp. z o.o. Jesteśmy tu po to, aby uzupełnić Waszą wiedzę na temat pracy w naszej firmie. Nasza firma ma długą historię - istniejemy od 1979 roku i jesteśmy firmą rodzinną. Staramy się na bieżąco dbać o potrzeby naszych pracowników, Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazne systemy adaptacyjne dla naszych nowych pracowników. Dbamy o ciągły rozwój naszego zespołu. Przez cały rok prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki "Oferty Pracy". Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dla zachowania najwyższej jakości komunikacji, Jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście za pośrednictwem kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 41 276 01 01. Nie zawsze jest to możliwe na forum - z uwagi na anonimowość opinii. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Merkson

Robin
@Merkson Sp. z o.o.

Pracowałem 2 lata, firma ok. Odszedłem gdyż znalazłem lepiej płatną pracę.

Praca w bardzo fajnych warunkach, zespół zgrany.Wynagrodzenie też ok.

Olek

Co możecie powiedzieć o pracy spawacza?

Czy jest możliwość pracy w Merkson Sp. z o.o. na część etatu?

Spawacz Nowy wpis

Dzień dobry Interesuje mnie praca na stanowisku spawacz Jak to wyglada od strony finansowej, na jakie stawki można liczyć ? Ile jest zmian na spawalni?

Jaka atmosfera jest między działami w Merkson Sp. z o.o.?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Merkson Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Zależy na jakim wydziale. Ogólnie kierownictwo jest ok. Młoda i fajna ekipa. Brak krzyków, mobbingu. Co dziennie są odprawy poranne w których kierownicy przekazują bieżącą sytuację w firmie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Merkson Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. HR? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Agnieszka

Może napiszesz coś o pracy? Ortografia jest ważna ale nie najważniejsza, to raczej nie jest Forum polonistyczne???

Mariusz
@Agnieszka

Praca jak najbardziej ok. Firma produkuje dosyć precyzyjne wyroby metalowe dla rożnych odbiorców, wiec trzeba być dokładnym i przyswoić sobie trochę wiedzy technicznej. Na początku jest 3 miesiące wdrożenia pod opieką starszego pracownika. Potem praca na 2 lub 3 zmiany. Plusy pracy : -wynagrodzenie, dobre jak na warunki Starachowic, zawsze co do grosza i na czas, nadgodziny i premie zgodnie z tym co obiecano -bardzo dobra atmosfera w pracy, każdy wie co ma robić, wszyscy sobie pomagają, nie ma konfliktów, nie ma "zostań dziś  dłużej" -zaplecze socjalne ,szatnie, stołówki ,wszystko nowe, zawsze czyściutkie i pachnące -duży monitorowany parking -imprezy firmowe Minusy pracy : -w lato na 1-2 zmianie na halach jest dosyć ciepło, mimo nawiewów i wentylatorów Ogólnie: Jeśli chcesz pracować a, nie zdarzą ci się zapominać przyjść do pracy, zawsze masz debet urlopu, cykliczne nie musisz wyjść wcześniej bo.. to masz fajną robotę z fajną ekipa na długie lata, przy wsparciu profesjonalnej kadry i sympatycznych właścicieli.

Cichy Obserwator
@Mariusz

Dokładnie tak jest jak opisał kolega. Firma szanująca pracowników ,mimo ostatnich problemów produkcyjnych powiązanych z wojną na Ukrainie nie było żadnych zwolnień a pracownicy przebywali na płatnym wolnym( do odrobienia 1/2). teraz firma przygotowywuje się do wrostu produkcji i prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcuyjne.

Renata
@Cichy Obserwator

To pracownicy tutaj chyba muszą świetnie się sprawdzać, skoro tak pilnują, żeby zostawali. A ile tak właściwie w sumie ich jest?

Mateusz

Na ile może liczyć operator prasy krawędziowej z 6 letnim doświadczeniem ?

Czy Merkson Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

nie

nie

@nie

A jakiekolwiek inne benefity tu są? Czy sama pensja i nic poza tym?

@Adrian

Pensja plus Premia, Miesięczna nagroda absencyjna Premia półroczna, Premia roczna.

@Jarek

Dzięki za info. Ile tej premii wpada i jaka jest nagroda absencyjna?

@Adrian

premia 15-20% od podstawy w zależności od stanowiska . nagroda absencyjna wypłacana jest co miesiąc w kwocie 250 zł netto.

@Jarek

Wystarczy, że nie ma cię jeden dzień i już tej nagrody nie ma wcale?

@Adrian

tak, to jest dodatkowa nagroda premia jeszcze Ci zostaje

piotr

ile płacą na magazynie ? bo sa oferty

Czy urlop w Merkson Sp. z o.o. jest płatny 100%?

A ile 20 %???? Urlop jest płatny jak w każdej normalnej firmie.

Adrian

Co się dziwisz, nie zawsze tak to wygląda... Dużo wcześniej trzeba się deklarować na urlop?

Jacek

Powoli firma idzie w dobrą stronę. Ważne że w końcu ruszyło się z kasą. Atmosfera też ok

marcin
@Jacek

ze atmosfera spoko to slyszałem. Co z kasą sie zmienilo?

@marcin

Dali nagrodę za brak nieobecności i będzie zmiana w premiach

Ktoś

Jak myślicie? Dlaczego co jakiś czas ukazują się nowe oferty pracy na stanowiska związane z kontrolą jakości? Czy jest tak duża rotacja pracowników? O co tu chodzi?

@Ktoś

Nie ma żadnej rotacji. Firma cały czas się rozwija i szuka nowych kandydatów. Niestety w dzisiejszych czasach trodno o dobrego pracownika. Oferty są poprostu odnawiane dlatego pokazują się co jakiś czas te same.

Julia
@Jarek

Rozumiem, że pracujesz w firmie Merkson. Piszesz, że firma cały czas się rozwija - a czy ten rozwój ma jakiś wpływ na obecnych pracowników firmy? Pytam o podwyżki wynagrodzeń, jakieś ciekawe benefity pozapłacowe i tak dalej.

ajoła
@Ktoś

A może rotacja pokazuje, że zależy nam tylko na tych najlepszych. tak myślimy

Mrówka Z.
@ajoła

@ajoła - Rotacja w tej firmie pokazuje tylko że są firmy które płacą dużo lepiej niż firma Merkson - o której mam bardzo dobre zdanie.

Jacek

Jak z kasą i warunkami pracy? Jest kilka ciekawych ofert pracy, chciałbym aplikować, proszę o rzetelne info bo wiadomo jaka sytuacja w kolo

pytający

Witam. Ile można zarobić jako operator cnc? np prasy krawędziowej?

Przemek

Witam Chciałem się dowiedzieć na temat pracy bo teraz jest oferta pomocnik na produkcji obsługa maszyn. Robota normalna? Czy może tak jak teraz mam że biorę jedną nie ciekawą wypłatę a jest się od wszystkiego. Nie będę mówił gdzie pracuje. Chciałem zmienić pracę, pomożecie jakaś rzetelną opinią?pozdrawiam

Cnc

Witam jak wygląda praca oraz zarobki na prasach krawędziowych/maszynach Cnc? Czy przyjmują bez doświadczenia związanego z tymi maszynami? Pozdrawiam

@Cnc

Masz szkolenie trzymiesięczne i opiekę brygadzisty. Pierwszy miesiąc umowa zlecenie na rozpoznanie, później normalna umowa. Kasa wszędzie taka sama jak na STE-CE.

Loki
@Jarek

Mniejsza niż w innych firmach

Allah

Dlatego w opisie masz były pracownik.Widocznie nie spełniłeś wymagań firmy.

Robin
@Merkson Sp. z o.o.

Pracowałem 2 lata, firma ok. Odszedłem gdyż znalazłem lepiej płatną pracę.

Praca w bardzo fajnych warunkach, zespół zgrany.Wynagrodzenie też ok.

Olek

Co możecie powiedzieć o pracy spawacza?

Tak, uczestniczylem w wielu szkoleniach ale nigdy nie płaciłem.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Eeer

Bez umowy nawet 1h nie przepracujesz.

Krzysiek

Widać że dawno już tu nie pracujesz. Wiele się pozmieniało. Bez jakiejkolwiek umowy nie możesz pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkson Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Merkson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merkson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkson Sp. z o.o.?

Merkson Sp. z o.o.