counter
4 6 9 5 1
Magdalena Nowy wpis

Działacie czy macie zamkniete ? Ze względu na sytuacje w Polsce .

Łukasz Nowy wpis
 Rekomendacja

Oddalem moje BMW w bardzo dobre ręce.Wielokrotnie użerałem się w ASO z doradcami. Podejście pracowników w firmie All4car jest na bardzo dużym poziomie zarówno profesjonalizmu jak i doświadczenia. Krótko ,rzeczowo i na temat. samochód otrzymałem naprawiony ,skorzystałem z auta zastępczego i jeszcze na koniec moje auto zostało porządnie wyczyszczone .Ceny bardzo przystępne. Polecam również napić się pysznej kawy.

klient Nowy wpis

bardzo profesjonalne podejście do klienta.krotki termin naprawy, jestem zadowolony moje auto wygląda świeżo jak z salonu. Polecam z czystym sumieniem.

Mikołaj Nowy wpis

Jakie są Wasze wrażenia na temat All4Car, korzystaliście ostatnio z ich usług? Każdy szczery wpis na temat firmy jest pomocny zarówno dla potencjalnych klientów, jak i pracowników, więc warto podzielić się swoją opinią!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sławek

Firma godna polecenia.przystępne ceny i termin naprawy bardzo krótki. dobrany kolor idealny.

Karolina
 Rekomendacja

Firma All4car naprawiła mój samochodzik który był mocno uszkodzony. Dziekuje jestem zadowolona. Super mila obsługa ????????

Zadowolony klient
 Rekomendacja

Jestem pełen podziwu i zadowolenia .naprawa blacharsko w terminie i w dodatku dostałem wyczyszczone auto jak prosto z salonu . Firma na 5+

gość1

Bardzo profesjonalne podejście oraz szybka naprawa pojazdu.polecam

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy All4Car Sp. z o.o. w mieście Pruszków, bo nie ma komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o All4Car Sp. z o.o. - Pruszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad