Opinie o Loremaster Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Loremaster Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Loremaster Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loremaster Sp. z o.o. w Rzeszów

Mateusz Nowy wpis

Jako obecny pracownik , jestem zadowolony i nie miałem nigdy problemów z wypłata a P. Joanna jest uczciwym człowiekiem.

Pani Joanna jest bardzo nie przyjemnym czlowiekiem. Nie placa pieniedzy , klamia , w ogole ciezko sie dowiedziec kto tam rzadzi w koncu . Wiecznie ktos inny sie podaje za szefa. Nie przyjemna atmosfera . Odradzam wyjazd do nich bo czlowiek moze sie znalezc pod mostem.

Monika Nowy wpis

A ile pieniędzy Ci nie zapłacił? Czy to zostało gdzieś zgłoszone?

Zatrudniają ludzi bez umowy, jeździ jakiś pajac co gada po niemiecku jakby język miał złamany, ludzie zaczynają się śmiać u których robota jest robiona aż nie przyjemnie nam pracownikom się tego słucha. Pani Joanna to w ogóle nie powinna mieć kontaktu z ludźmi bo zachowuje się jakby ką ktoś z buszu wypuścił.

Teresa

No zbyt kulturalne to to nie jest, żeby określać kogoś uciekinierem z buszu. :/ I chyba ten brak umowy to jednak aż tak Ci nie wadzi, skoro dalej tu pracujesz?

@Teresa

Akurat nie mowie o sobie ale sa ludzie ktorzy daja sie nabrac. Nie kulturalne to jest wzbogacanie sie na cudzej krzywdzie i robienie ludzi w bambuko . Ale kazdy ma prawo decydowac za siebie.

Daro

Mnie też ściągnęli do roboty, tylko ze mną rozmawiał w ogóle jeszcze jakiś inny koleś niż ludzie tu opisywani. Tylko kasę wydałem by powrócić za chwilę do kraju. Takich przekrętów to w życiu nie spotkałem. Imię oczywiście zmienione żeby mnie nie nękali.

Teresa
@pracownik

Aha, czyli masz inną sytuację niż opisałeś? Więc jakie są Twoje warunki w takim razie?

Zyczliwy
@Teresa

kobieto bylas tam na miejscu? Mialas przyjemnosc z tymi ludzmi ? Skoro na tyle opini tutaj wszyscy pisza to samo to chyba nie chcesz ludziom oczu mydlic ze jest inaczej. No chyba ze ty nas zatrudniasz a chowasz sie pod nickiem Teresa ! Wtedy rozumiem ze sie wypowiadasz bo jakos musisz ludzi dalej naciagac. Nie pozdrawiam i nie polecam P. Joanny i P. Jaroslawa jako pracodawcow.

Bożena Nowy wpis
@pracownik

Czyli Ty normalnie masz umowę?

Ktoś Nowy wpis
@Bożena

Państwo chyba nie rozumieją tego co ludzie tu piszą . Proszę jechać się przekonać ! A poza tym kobiety dlaczego się tutaj wypowiadacie ? Rozumiem że robicie u P. Joanny męską robotę i wiecie co się tam dzieje więc nie zadawajcie pytań na siłę! Pieniędzy na oczy do dzisiaj nie zobaczyłem ! Gdybym miał umowę to chyba bym mógł się kłócić ale nie miałem . Obiecywali umowę której jednak nie zdołali wystawić !

mada

Od pół roku czekamy na wynagrodzenie. Dzwonimy do Pani Joanny i jej partnera i wiecznie słyszymy, że pieniądze albo zostały już wysłane alno że dopiero będą. Bardzo Państwo mieszają się w zeznaniach. Przestali odpowiadać na nasze telefony i smsy. Nadal nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za grudzień 2021 a mamy już maj 2022!!! Uważajcie na (usunięte przez administratora)

Ktoś
@mada

Tak dokładnie zdarzało się ze spaliśmy na parkingu w aucie bo hotel nie był załatwiony

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Loremaster Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Loremaster Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Loremaster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loremaster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loremaster Sp. z o.o.?

Loremaster Sp. z o.o.
  • Architektów 3 lok. 97