Opinie o Stolarz Wro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stolarz Wro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stolarz Wro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolarz Wro Sp. z o.o. w Wrocław

Anonim Nowy wpis

Potwierdzam firma zawieszona od września. kontaktowałem się z jednym z panów ,twierdził że firma zawieszona.drugi przyjmował zlecenia bez problemu....(usunięte przez administratora).!!!

Adam Nowy wpis

Firma zamknięta od 2022 roku. Proszę nie dać się nabrać. Uważajcie!

Zacznę od tego, że pan Michał Andrzejewski - to (usunięte przez administratora) z Wrocławia, ul. Parkowa 73a o numerze NIP: 8952201827 Serdecznie nie polecam i odradzam jakąkolwiek współpracę!!! Wzięli 50% od zamówienia szafy i na tym koniec. Zamówiliśmy szafę u tej „śmiesznej firmy” 13.11.2022. Obiecali - do 30.12.2022. Potem - zaczęło się…wymyślania dlaczego nie zdążył. Jak już i to przestało działać - zaczął zmieniać terminy. Co tydzień przenosił i obiecał nową datę montażu. Potem - przestał odbierać telefon. Proszę nie skusić się szybkim terminem i dobrą ceną. To pułapka!!! Sprawę zgłaszamy do prokuratury. Oby te pieniądze były tego warte….

Adam Nowy wpis
@Anonim

Potwierdzam. Firma od końca 2022 roku jest zamknięta, a właściciel Michał Andrzejewski nadal podpisuje umowy i (usunięte przez administratora) ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Stolarz Wro Sp. z o.o. - Wrocław

Stolarz Wro Sp. z o.o.
  • Gen. Leopolda Okulickiego 19B