Opinie o Secondo Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Secondo Silesia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Secondo Silesia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Secondo Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Patryk tylko kupuj od razu nie czekaj. Jak skończyły się u nich zapasy to tu masz bardziej konkretny link. OLX. Pl ale zamów już dziś.

Marian

Weź kup pośrednik na pewno będą jak na OLX nie ma. Albo najlepiej wypożycz pośrednik kupisz opony z niego a potem oddasz żeby nie płacić 2zł. Też to działa wiem bo tak niektórzy robili.

Ozi

Ta firma nie zapłaciła mnie wierzytelności od ponad roku. Nie wiem na co czekają ,myślą nigdy nie uregulować tego czy co? Pewnie dalej działają na terenie RP pod różnymi nazwami. Dalej kłamią ,cyganią,namawiają ludzi do złych rzeczy a i tak wszystkich wystawią. Jak żyć , Panie premierze jak żyć. Panie Boże Dopomóż.

Aneta

Niegodziwe dwa łosuszty , chcieli ułożyć komuś życie ,paranoja co te dwa wyrabiały z ludzmi ,niby wielcy prezesiki.

;

Kilengoi Bering orionistów benzenowego gook

Operator Wózka Widłowego

Rozmowa ok, Brygadzista Zbyszek ps.Jurand, mówi że wszystko jest ok. 26 zł za godz. Umowa z firmą GMBH wypłacajom w euro, infiltacja nie dotyczy. ładujemy bele paieru z Kostrzyna , wszystko do niemniec idzie. Fajnike bo zapewniajom obiady

czy firma daje ubrania robocze, daje kamizelki i kurtnki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy Secondo Silesia Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Aplikant

Pracuje u nich na budowie jako aplikant na 4 roku studiów , pensja na czas, niestety nie daje się dopisywać godzin , słabe to , wcześniej też tak było?

Aplikant nie pisz głupot
@Aplikant

Aplikant nie pisz głupot na jakich studiach. Takich ludzi nie mają i nie mieli. Kto się pod ciebie podszywa że wszystko OK.?

Aplikant
@Aplikant nie pisz głupot

Na A1 tylko pod inną firmom ze Skierniewic. Ten sam Kierownik ci kieys na prawdę teraz jest ok z wszystkim.Na zime dali kórtki zimowe nawet.

Ralf

Firma (usunięte przez administratora) upośledzony Piotr i Tomas prowadzą to (usunięte przez administratora)nie zapłaciły nykomu powaga. A sami żyją w luksusie.

Firma guwno warta ,wystawiła pracowników na grube tysiące ,wykorzystali ich jak tylko się dało kłamstwami ,robotą itp.itd. Jak zostaniesz to obiecywali złote góry jak odejdziesz to nie dostaniesz już grosza od nich. To wszystko to były ich kłamstwa, nie zobowiązali się do ani jednego obiecanego przez nich słowa. Podwykonawcy są może w lepszej sytuacji bo nie rejestrowali ich na firmy które w ogóle nie istnieją (na bezdomnych). Ci właściciele prowadzili już kilkadziesiąt swoich firm jak się PALILI to otwierali, rejestrowali inne BY DOIĆ DALEJ Z BOGU DUCHA WINNYCH LUDZI!!!

Łukasz z A1

Uwaga Na tOMKA zDANOWICZA Prezesa sekondo silesia oraz primo silesia, oraz cezbud. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie płaci w sumie nikomu. Wykrecil każdego jednego podwykonawcy. Swoim pracownikom zalega też nie zapłacił nikomu. Niektorych Ludzi przez pedala eksmitowali z domu bo pracownikom zalega 2cyfrowe kwoty. Defralduje firmowy majątek wprowadzając firmowe auta z firmy. Mirbud rozwiązał z nim kontrakt na A1 za (usunięte przez administratora) właśnie. Co nie zmienia faktu że za etapy robot które wykonaliśmy dostał pieniądze ale i tak pracownikom nie zapłacił. (usunięte przez administratora) i krwa (usunięte przez administratora) Wyludzil ode mnie pieniądze na paliwa do agregatów i nawet tego nie oddał za faktury

Jarek
@Łukasz z A1

Masz całkowitą rację Łukasz ,prezes opowiada każdemu inną śpiewkę. Mnie tak samo nie zapłacili za pracę.

@Jarek

Serio ci nie zapłacili? Nie możesz zgłosić tego do PIP? Może kontrola w firmie pomoże w rozliczeniu z pracownikami? Próbowałeś tego chociaż?

Jarek

Mnie tak samo (usunięte przez administratora) firma na kilka grubych tysięcy złotych. Gdy zaczęły się problemy z wypłatami pracowników nikt z zarządu firmy nie zawiadomił pracowników że wypłaty mogą się opóznić czy też nie zrobili zebrania firmowego w jakiej sytuacji jest firma aby pracodawca (usunięte przez administratora) - rozwinę dalej) porozmawiał z pracownikami. Postanowili wręcz kłamać przez 2 miesiące że robią sprzedaż i wszystko wypłacą. Sprzedaż była pieniędzy dalej dla ludzi brak. Dochodzący prawdy administracyjnie okazało się że w firmie której byłem zarejestrowany, Budex Inżynieria na Pana Andrzeja Porwolika z Gdynii którą w rzeczywistości prowadził Pan Tomasz Zdanowicz jest FIRMĄ WIRTUALNĄ opinia sądu. Dodam jeszcze że podpisałem im kilka umów zleceń na pracę którą w ogóle nie wykonywałem na kwotę opiewającą około 15 tyś. złotych. Była to umowa już z Panem Piotrem Pasierbem na Primo Silesia. za które też nie wziąłem ani grosza. W toku śledztwa wyszło także że Pan Tomasz Zdanowicz prowadzi inne firmy na ludzi słupów tylko i wyłącznie przez niego zarządzane. Mam nadzieję że moja opinia pomoże innym pokrzywdzonym w celu ŚWIADOMOŚCI z kim mieli do czynienia pracując u nich. Mam głęboką nadzieję że prokuratura wymierzy im najwyższą karę jaką tylko może za takiego czynu działania.

Kamila
@Jarek

Czy przez te 2 miesiące, kiedy nie było pensji, to pracownicy normalnie pracowali, czy może jakoś mniej, bo właśnie była ta niepewność finansowa?

...

Nie zapłacili za wynajem koparek. Nie polecam takiego kontrahenta, całkowicie niegodny zaufania.

Grzegorz

Nie ma co pierniczyć nie ma co mataczyć. Szczera opinia to (usunięte przez administratora) na dużą skalę. Kilkadziesiąt firm na różnych ludzi a tak naprawdę wszystko w rękach Tomasza Zdanowicza i stałego zarządu.

byby pracownik

Czy ktoś orientuje się czy secondo sielesia jeszcze ma jakaś budowę???

Jedno słowo tylko mogę napisać o tej firemce wykorzystywacze tacy są obaj prezesi. Nie polecam pracy u nich zostaniecie na lodzie i to na święta tak jak w naszym przypadku.

O9O9
@123

poszukuje stałego adresu firmy gdzie mogę się udać na rozmowę o pracę .

Guma

Wszyscy (usunięte przez administratora) glupoty. Ci co nie pracuja juz powodowali straty i doprowadzili do problwmow firmy. Niewiem jak z naleznosciami za sprzety, moze to prawda ze nie placa. Ci co pracuja od dluzszego czasu sa placeni z tego co wiem. Firmaa prawie padla i byl problem zeby otrzymac wynagrodze ie ale otrzymalem swoje naleznosci chodz troche czekalem nie ukrywam. Kierownik niepoczytalny ale wporzadku.

Kamil
@Guma

Kierownik niepoczytalny to fakt non stop nie wyspany ci co pracują lub pracowali to wiedzą o co chodzi. Kiedyś traktował ludzi gorzej od zwierząt. Nie są to oszczerstwa ani żarty. Teraz trochę już zaczoł odrużniać ludzi pracowników od zwierząt ale i też jeszcze nie do końca. Nikt bogiem nie jest ale i też człowiek nie jest rzeczą lub przedmiotem delikatnie tylko to ujmując jak ten osobnik się do ludzkiego człowieka odnosił.

Łukasz z A1
@Guma

Zdanowicz to (usunięte przez administratora) Wykrecil każdego kogo mógł. Nie oddał mi nawet moich prywatnych pieniedzy które wydałem na paliwo do agregatów ale faktury pozbierał. Prywatne narzędzia mi pokradli. A teraz ani me ani be. Nawet biura już nie ma. Pieniedzy za pracę też nie ma. A wszystkim nawijal makaron na uszy za każdym razem wymyśla nowa bajke

Karlik
@Łukasz z A1

Mnie też wyciućkali jak każdego. Prezesa gadka to Opowieści z Narnii. Oczywiście zgodze się z kolegą za każdym razem cisnął inną bajkę jak niemowlakom w żłobku.

Tak było i jest
@Guma

Inwestycje Drogowe"-czyli stały zarząd i ludzie słupy tacy jak: Porwolik Andrzej("Albero".)- niby prezes zarządu-w rzeczywistości "człowiek słup". Czyli Jak do tej pory zliczyłem już: Orionis, Exec, Exec Bau, Exec Engil, Gemmeli, Albero, Kontroplan. Każda kolejna zakładana na "słupa". Teraz mają problem, bo skarbówka zaczęła interesować się takimi "firmami" i już nie mogą robić kolejnych wałków(na taką samą skalę), właśnie stąd ich problemy finansowe. Dzięki temu skarb państwa tylko w roku 2017 uszczelniając luki w prawie ,,zarobił,, ponad 4mld

SzczeryGrzechu

Nienormalne szefostwo, takie same księgowe,typowe kłamczuchy patrzące do końca wykorzystać i (usunięte przez administratora).

Ciekawe czy wspaniałomyślny prezes TOMASZ miał karpia na stole , czy w ogóle miał wigilię zapewne tak. A my pracownicy mamy go pod mostem jeszcze jak sobie go z łowimy. Takie święta nam ta firma zafundowała.

A

Uważyicje oszusty!!!

Nie polecam, nie płacą jak powinni, albo zaliczki lub wcale. Organizacja pracy porażka, narzędzi dla wszystkich nie ma, rejestrują na inną firmę lub słupa, jak dzwonisz po kasę blokują numery. .w tak chujowej firmie to jeszcze nie byłem, masakra. .uciekłem, żeby w plecy nie być z kasą więcej niż jestem. Jak chcesz stracić czas,kasę i nerwy oraz przeżyć szok to idealne miejsce.

Olesno

Witam . Czy ta f-ma ma jakiś sprzęt do budowy obwodnicy. Czy warto się do nich starać na operatora, jak płacą?

@Olesno

Jest lipa, tak jak piszą wcześniej, nie wypłacaja, narzędzi i organizacji nie ma, jakieś zaliczki,albo wcale. ..rejestrują na firmę, co jest bankrutem, uciekłem szybko, żeby nie być więcej kasy w plecy. .też nie wyplacili wszystkiego

krokodyl

Firma nie płaci nikomu jedno wielkie (usunięte przez administratora) O wypłatach nie wspomnę wystawili kilkadziesiąt swoich pracowników na kilka miesięcy każdego.Z prezesem szkoda gadać kręci wałki rejestruje ludzi na firmy słupy.

Ta firma to jeden wielki przekręt. O wypłatach można pomarzyć już nie wspomnę o tym, że niby jest podpisywana jakaś umowa ale nie odprowadzają żadnych składek. Banda (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Secondo Silesia Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Secondo Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 25 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Secondo Silesia Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Secondo Silesia Sp. z o.o.

Secondo Silesia Sp. z o.o.