Opinie o Frei Personal GmbH w Bonn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Frei Personal GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Frei Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frei Personal GmbH w Bonn

Jak długo trwa proces awansu w Frei Personal GmbH?

Zbigniew Nowy wpis

Kasa Nowy wpis

Kombinowanie, niskie wynagrodzenie, dużo pracy, niby jakieś dodatki na nocleg, ale (usunięte przez administratora) warte. Podsumowanie - szukać innej firmy

Izabela Nowy wpis
@Kasa

Niskie wynagrodzenie - znaczy jakie? Jeśli to nie problem, to mógłbyś napisać wprost, ile tam się zarabia. Przydałaby mi się ta informacja.

Doświadczony elektryk

Firma nie warta uwagi!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Frei Personal GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Nie popieram

Firma jest niepoważna. Niskie stawki, niepoważne propozycje, młody niedoświadczony niemiecki szef

Olga
@Nie popieram

Niedoświadczony? A w czym konkretnie to się przejawia w Twoim odczuciu? Bo chyba to, że pochodzi z Niemiec to akurat żaden problem dla Ciebie?

Nie popieram
@Olga

dziekuje za komentarz. Dla mnie bez roznicy kto skad pochodzi. Pochodzenie nie ma znaczenia. Ale wyniki i dzialania konkretnej osoby maja konsekwencje. I dzialania tego pAna nie sa pozytywne

Byly rekruter

Nie polecam tej firmy. Pracowalem w rekrutacji, zapraszalem Polakow do pracy. Niestety, pracownicy sa niezadowoleni stawkami godzinowymi. Wyplata jest bez opoznien, ale nie w calosci. Prestiz firmy jest slaby, stara baza danych, nie przestrzegania RODO. Wielkie obietnicy od kierownika. Fantazje, nie zwiazane z rzeczywistoscia

Joanna
@Byly rekruter

Słabo to wygląda, ale może chociaż atmosfera w biurze była fajna?

Arkadiusz
@Byly rekruter

No teraz rozumiem. Miałem jechać jako elektryk, ale za 13€ na godzinę żaden specjalista nie będzie jechał. To jest bardzo słabo. Elektryk na rynku niemieckim dostaje ponad 20€. A tutaj 13. No i teraz firma co miesiąc dzwoni i pyta czy nadal szukam pracy. Hahah, śmiesznie. Nowych pracownikow nie mają, no i dzwonią.

Zbigniew
@Arkadiusz

Nie dało się negocjować stawki żeby dostać więcej, bo chyba wiedzą że są mało konkurencyjni z taką wypłatą. Prócz tych 13 euro dawali jakieś benefity? Bo to czasem też zachęca...

Iwona

Po Waszych opiniach widzę, że obietnice nie pokryły się z rzeczywistością... Wysłanie pracownika do pracy, której nie było, narażanie na koszty podróży, wypłata niższego wynagrodzenia niż było ustalone. Zastanawiam się, czy można umówić się na listowne podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec? Piszecie o złych warunkach mieszkalnych, kto pokrywa koszty zakwaterowania?

Daro14

Nie polecam firmy Frei Personal, tak szybko jak pojechałam , tak szybko wróciłem . Pracy nie było. Wycieczka 1100km i koszty paliwa pozostały na mojej głowie . Nie polecam tej firmy!!!

Marcin z Krakowa

Firma ok ale tylko przed wyjazdem, jak juz pojechałem to tylko gorzej,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Frei Personal GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w Frei Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Frei Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frei Personal GmbH?

Frei Personal GmbH