Opinie o J&P Globe Trade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie J&P Globe Trade Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J&P Globe Trade Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&P Globe Trade Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W J&P Globe Trade Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko specjalista e-commerce. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Grzegorz Nowy wpis

PS. Zapomniałem dodać ,że znowu Pan skłamał. Stawka była od produktu , nie od godziny. Pan miał płacone od godziny , niezależnie ile Pan wypracował godziny i pensja się Panu zgadzały. A ile wyprodukowaliście , i ile firma straciła to już jest mój problem, Wy swoje otrzymaliście .

Marta Nowy wpis

A to widzę, ze tutaj faktycznie chyba jakieś drugie dno powstało. A czy to odesłanie nie wiąże się czasem ze spożyciem alkoholu, tak jak o tym wspomniała?

Moje zakwaterowanie jest super. Kuchnia, pralka, łazienka są. Apartament na wyłączność z osobnym wejściem. 5 minut od budowy.

Pracuje w tej firmie już 4 lata i nie mam żadnych problemów. Wiadomo czasem były jakieś zgrzyty ale jak to na każdej robocie. Mam firmowy samochód, paliwo również szefostwo płaci. Mieszkania raz się trafi lepsze raz gorsze zależy jakie jest wolne najważniejsze że mam się gdzie wyspać i umyć nie śpię na budowie.

A to akurat spoko, ważne żeby na nikogo problematycznego nie trafić. Ale w razie prośby o zmianę zakwaterowania można liczyć na pomoc z tym? Czy trzeba jakoś porządnie to uargumentować?

@Marta

Tak można. Zmiana jest dokonywana w dniu zgłoszenia. Raz trafiłem na mieszkanie gdzie zdjęcia były super a na miejscu się okazało, że jest katastrofa. Natychmiast zmieniono nam mieszkanie.

Ej to spoko, że faktycznie aż tak szybka reakcja. I oni niczego nie potrącili za to z wypłaty przypadkiem? Bo to z niej na zakwaterowanie biorą, tak?

@Marta

Biuro szuka mieszkania i je opłaca. Nam nie strącają z wypłaty.

No to tyle dobrze, ale w takim razie skąd biorą na uregulowanie sobie kosztów, które za pracownika ponoszą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie J&P Globe Trade Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Witam czy podpisywał już ktoś umowę jak to wyglonda?

Janek

Pracuje dla JP od ponad 2 lat i nie wiem o co wam chodzi. Firma wyplaca kase na czas ogarnia mieszkania, samochód, paliwo itd. W biurze miłe panie które zawsze pomogą bez względu na pore. Poki zdrowie pozwoli nie zamierzam zrezygnować ze współpracy z tą firmą. Polecam Janek

@Janek

Jak konkretnie ogarnia te mieszkania? Serio z nimi wszystko zawsze jest spoko?

Janek
@Marta

@Marta Nie wiem jak konkretnie ogarnia bo nie wnikam. Ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś nie było ogarnięte. Nawet jak nam mieszkanie nie grało to była zmiana mieszkania bez problemu. Mi się jeszcze nie zdarzyło żeby coś nie było spoko. Kasa na czas wypłacana za wypracowane godziny, ZUS i cała reszta też ok.

@Janek

Opinie są różne. Dlatego właśnie warto je weryfikować. Super, że Tobie praca odpowiada i wszystko jest w porządku. A Jak zarobki? Po dwóch latach udało się dostać jakiś awans?

Czy w J&P Globe Trade Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Na ten moment chyba nie, ale najlepiej zadzwonić i się dopytać w biurze.

A to nie spotkałeś żadnego? A wgl miałbyś z tym jakiś problem? Albo inni ludzie z roboty?

@Pytanie wszyscy pracownicy mówią po polsku więc raczej nie mamy obcokrajowców w firmie.

Ktoś tam

Jestem pracownikiem Firmy J&P Globe Trade od 2 lat żaden taki problem mi się nie zdarzył. Wypłaty na czas . Zjazdy zgodne z ustaleniem. Możliwe zaliczki. Mam samochód służbowy, jeździmy brygadą 3 osobową. Zdarzyły się wpadki mieszkaniowe ale szybko problem został rozwiązany ( pomimo ładnych zdjęć i opinii nie wiadomo na kogo trafi na miejscu i jakie warunki). W pełni polecam współprace z tą firmą. Panie z biura chętnie pomagają w rozwiązaniu problemu. Są praktycznie od rana do wieczora pod telefonem.

Zostaw merytoryczną opinię o J&P Globe Trade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w J&P Globe Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy J&P Globe Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J&P Globe Trade Sp. z o.o.?

J&P Globe Trade Sp. z o.o.
  • JANA SZYMCZAKA 3 /6
    01-227 Warszawa
  • NIP: 7343556396 REGON: 369537665 KRS: 0000720116

J&P Globe Trade Sp. z o.o.