Opinie o Jarset Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jarset Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarset Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarset Sp. z o.o. w Karczew

Robert Nowy wpis

W tej firmie jak napisał przedmówca 200 % etatu to norma , umowa śmieciowa 0 przysługujących świadczeń a wynagrodzenie w zaliczkach . Stres krzyk i rozczarowanie . Strata czasu i zdrowia

Chcę zapytać o wasz pogląd w kwestii możliwości współpracy w firmie Jarset Sp. z o.o.. Czy można pracować na 75% etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna jest kilkuetapowa? Dziękuje.

Marek Pilański Nowy wpis

W firmie pracuje się na 101% i nie pytaj się o 75% etatu to jest Firma Krzak nie polecam pracowałem tam przez bardzo długo same Negatywy trzeba tam pracować żeby coś zrozumieć zobaczyć jacy ludzie są obłudni i jak wykorzystują w tej firmie dużo by pisać a jeśli odnośnie wynagrodzenia tyle co zarobisz na pewno nie dostaniesz ewentualnie tylko w zaliczkach i to też zawsze znajdzie się jakiś pretekst żeby ci nie wypłacić tą firmą pseudo firmą powinien się ktoś zająć w końcu to prowadzi człowiek który niedawno wyszedł z więzienia po wieloletnim wyroku i chce zrobić karierę stary grypser i nie zna zasad wszystkich traktuje jako frajerów. Podejmując pracę w tej pseudo firmie z małym kapitałem ryzykujesz swój czas pieniądze i godność ludzką.Pozdro

Monika Nowy wpis
@Marek Pilański

Negatywów coraz więcej widzę, że się niestety tutaj zbiera. :/ w dodatku wspominasz o jakimś niewypłacaniu i szukaniu byle pretekstu na to. Aż ciekawa jestem jakie argumenty niby na to padają... Faktycznie nie ma tu żadnej umowy jak ktoś kiedyś napisał?

Wściekły bolek

Nikomu nie polecam tej firmy broń panie Boże iść tam do pracy firma wykonująca pracę w Pruszkowie a dokładnie na parzniewie nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę szef który tam dowodzi to kompletny palant typowy (usunięte przez administratora) z bańka w nosie jest bezczelny arogancki i wykorzystuje jaki kolwiek element do którego by mógł by się odnieść aby tylko nie wypłacić pieniędzy sprawa oczywiście już jest zgłoszona gdzie trzeba aby utrzeć mu nosa pozdrawiam serdecznie

RAFAŁ
@Wściekły bolek

Wściekły Bolek to niejaki "TWAROŻEK" pruszkowski pseudo gangster z ul. Daszyńskiego. Niedawno wyszedł z Z.K. Łowicz i został przygarnięty warunkowo na próbę, która niestety go przerosła. Wziął zaliczkę i poszedł w tango, a jak go puściło to zrobił się pretensjonalny i zaczął straszyć przez telefon swoimi kolegami, później policją i inspekcją pracy. A jak go poprosiłem SMS-em żeby przyjechał się rozliczyć to zapadła cisza... Pod wpływem amfetaminy niektórzy dostają skrzydeł! Tyle i aż tyle.

Monika Nowy wpis
@RAFAŁ

No.. Jeśli to byłaby na poważnie prawda to faktycznie określenie "aż tyle" mogłoby być adekwatne. O tym całym pobycie we wspomnianym zakładzie to skąd masz pojęcie? I czy na te wszystkie wspomniane groźby to masz na pewno jakieś dowody, np., w postaci SMS?

Wściekły bolek

A i chce dodać że firma nie daje żadnej umowy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jarset Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarset Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Jarset Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jarset Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jarset Sp. z o.o.
  • Wschodnia 4