Opinie o KS System Sp. z o.o. w Jelna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KS System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KS System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KS System Sp. z o.o. w Jelna

Seat

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą, warunki mieszkaniowe kompletnie niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami. O ile Łukasz (prezes firmy) zachował się w porządku, o tyle ten ich samozwańczy "manager" Darek to jakiś przykry żart. W myśl zasady "nikt wam tyle nie da, ile ja wam mogę obiecać" daleko się nie zajdzie. A karma zawsze wróci. Ale cóż, powodzenia.

Seat#2
@Seat

Wiesz co ja tez bylem na tej pracy i jak dobrze pamiętam to was po 1 tygodniu wyrzucili z pracy bo nie nadążaliśmy po was poprawiać rurek które mątowaliscie ???? a co do mieszkania to Hilton to na pewno nie był ale było się gdzie przespać, załatwić i obiad ugotować , jakoś tam reszta (13 pracowników ) nie narzeka na tamtą pracę i na mieszkanie . Pozdrawiam .

@Seat#2

To byś się bardzo zdziwił kto to pisze bo ja też tam byłem i tych chłopaków kojarzę. Każdy niech robi i patrzy na siebie, widocznie nie znasz tej zasady. Nic nie było poprawiane bo robota należała do tych z kategorii "szybko szybko, nieważne jak". I przestań bajdurzyć o stanie zakwaterowania na miejscu. Albo pogadaj naprawdę z chłopakami, którzy tam byli bo farmazonisz niesamowicie.

KS SYSTEM
@Seat

Dzień dobry, Odnosząc się do Pana zarzutów względem warunków mieszkaniowych – kwatery wynajmujemy u osób trzecich. Nasi pracownicy w miarę możliwości sprawdzają miejsca noclegowe do których wysyłamy naszych pracowników. Niestety jednak czasem nie mamy wpływu na ewentualne przekłamania lub błędne opisy przedstawione przez właścicieli mieszkań/hoteli. Takie sytuacje się zdarzają wyjątkowo rzadko – w miarę możliwości dokładamy starań aby wszystko było tak jak należy. Na przyszłość zachęcamy aby podpisał się Pan imieniem, abyśmy mogli konkretnie odnieść się do sytuacji. W tym przypadku możemy jedynie spekulować. Jeżeli ma Pan jakieś skargi/zażalenia na któregokolwiek z naszych pracowników – zapraszamy do kontakru z biurem w celu wyjaśnienia sytuacji. Firma KS System

Seat Nowy wpis
@KS SYSTEM

Szanowni Państwo, Moje imię nie jest w tej kwestii do niczego potrzebne. Proszę spojrzeć wyżej ("Seat") - ta informacja w zupełności wystarczy. HOSTEL w którym przebywaliśmy, można w zasadzie bardzo łatwo znaleźć w internecie. Tam wszystko jest napisane. Opinie ludzi, przestrzegających, iż jest to zaułek dla bezdomnych. Warunki wołające o pomstę do nieba. Temu wszystkiemu można było zapobiec. Ale po co? Natomiast co do skarg/zażaleń do któregoś z Waszych pracowników. Wszystko próbowałem wyjaśnić, robiłem co mogłem, oczywiście prywatnie. A wisienką na torcie jest niewypłacenie pełnego wynagrodzenia kilku pracownikom. Tak, za Barcelonę. Późniejsze tłumaczenia, odnośnie wejść, że karty nie odbite. Że to Hiszpanie kręcą. W porządku. Tylko co mnie to obchodzi? Ja się U WAS zatrudniłem, to U WAS uczciwie przepracowałem te dni, które naprawdę kosztowały mnie sporo stresu i nerwów (ale to osobna kwestia). I to OD WAS nie otrzymałem pełnego wynagrodzenia. I to już nie chodzi o pieniądze, ale zwykłą przyzwoitość. I uczciwość. Dlatego poczuwam się w obowiązku przestrzegać ludzi przed takimi firmami. Pozdrawiam.

Krzysiek Nowy wpis
@Seat

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://hostel-penedes-vilafranca-del-penedes.booked.com.pl/&ved=2ahUKEwi9heWd89v-AhUDlIsKHXg0DdsQFnoECCgQAQ&usg=AOvVaw3p-h_uEuZb6-BgibtmLfx- Tu mieszkaliśmy . Może tobie się zły pokój trafił . Ja nie narzekałem .

Krzysiek Nowy wpis
@Seat

Ja byłem do samego końca na projekcie i z tego co wiem to byli Panowie którym majster Hiszpan od klienta godziny urwał za to że przyszli pod wpływem alkoholu do pracy to się nie dziwię że nie zapłacili firmie bo za pijaków się nie płaci . Plus poprawiałem robotę z Hindusami za innych . To jest praca . Ale to były przypadki marginalne .

Seat Nowy wpis
@Krzysiek

No cóż, na tyle bezczelny nie jestem aby mieć pretensje o ucinanie dni (nie godzin) mając na względzie, że przyszedłem wstawiony. Ale co ja będę tłumaczył. Fajne zdjęcia noclegu wstawiasz, szkoda tylko, że rzeczywistość wyglądała inaczej. Co było zgłaszane! Z mojej strony to wszystko. Prawda sama się kiedyś obroni. Także ludzie, UWAŻAJCIE.

Mariusz

1.Wypłacalna. Zgodnie z ustaloną stawką. 2.Transport ubrania, narzędzia, dojazdy i kwaterunek zapewniony. Warunki w zależności od miejsca i sytuacji. 3.Praca ciężka ale nie należy do tych najgorszych. ( Bywa czasem ryzykowna) 4. Ekipa zróżnicowana. Są ludzie, z którymi fajnie się pracuje. Ale i ci mniej przyjemi również. Trafiają się alkochlicy. Ćpunów nie spotkałem. 5. Projekty są dość ciekawe, dla ludzi, którzy lubią pracę monterskie.

Monter

Dla mnie na plus . Miałem problem to mi pomogli - wypłacili mi pieniądze wcześniej nie musiałem czekać na wypłatę tak że są wporządku , mieszkanie transport też nie płaci się . Jak w każdej firmie są lepsze dni i gorsze . Jedna rzecz mnie denerwuje Polacy alkoholicy i to jest problem nie było ich często ale się zdarzają rozwala mieszkanie a później zdziwieni są że odpowiedzialność istnieje . Ja tam wolalem z Hindusami mieszkać pozytywni ludzie bardzo fajni mam nadzieję KS System będzie więcej takich ludzi przyjmował .

Uważajcie na tą firmę nie wypłacają całej kasy i problemy były z kwaterą bo właściciel hotelu chciał dzwonić na policje bo nie został opłacony przez firmę właścicieli hotelu chciał usunąć nas z hotelu i składaliśmy się na paliwo za własną kasę bo firma nie zrobiła przelewu na paliwo i nie odbierali telefonu i nie daja umowy do ręki nikt jej nie dostał kogo się pytałem

KS SYSTEM

Dzień dobry, Bardzo nam przykro widząc Pana opinie o naszej firmie. Szkoda, że nie podpisał się Pan z imienia i nazwiska. Zatrudniamy ok 150 osób więc ciężko nam konkretnie zweryfikować sytuacje o których mowa w Pana komentarzu. Odnosząc się jednak do zarzutów kierowanych w naszą stronę, chcemy nadmienić iż jako firma dokładamy wszelkich starań aby zagwarantować nocleg i transport dla naszych pracowników – co należy podkleślić nie jest standardem w innych firmach. Kwestia braku umowy jest absurdalna – każdy z naszych pracowników dostaje własnoręcznie podpisaną umowę do ręki. Firma KS System

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KS System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaka jest kultura pracy w KS System Sp. z o.o.?

Łukasz

Prosze zadzwonić do firmy to odpowiemy na wszystkie pytania.

Stoczniowiec

Pracowałem z firmą w Hiszpanii i Francji. Akurat miałem przerwę w Norwegii i nie było pracy tam. Po wiem tak ja nie po wiem że to jest zła firma. Żadnych problemów z pieniędzmi firma daje zaliczki domy i hotele były dobre opłacała przejazd ubrania robocze nie każda firma tak robi. Nie mogę powiedzieć że warunki były złe . Na to miast spotkałem Polaków tak zwanych pseudo fachowców na fabryce Seat na przykład którzy mówili że są monterami rur a nie potrafili izometryka czytać a mieli pretensje później nie wiadomo kogo. U mnie na plus.

Olga
@Stoczniowiec

Czyli z firmą jest ok tylko z pracownikami czasem nie idzie się dogadać? Była kiepska atmosfera?

@Stoczniowiec

Pięknie się odsłaniasz i udowadniasz, że Cię tam nie było, Darku. No bo skoro mówisz o domach, hotelach? IZOMETRYKACH? Człowieku, tam nie było żadnego izometryka. A przynajmniej takiego, który byłby dostępny dla pracowników. Więc przestań łżeć. Bo ja zawsze dowody mam, pamiętaj.

Robert z Płocka

Firma jest młoda ale rzetelna i pomocna. Warunki mieszkaniowe ok. Kierownictwo jest dostępne pod telefonem albo oddzwania. Pracowałem na stoczni we Francji i w Polsce. Dużo zależy od projektu oraz umiejętności ludzi zatrudnionych. Wiadomo czasami są problemy ale są rozwiązywane. Ogólnie na plus. Minus że trzeba jechać do Nowego Sącza z Gdańska. Ale coś za coś. Ważne że mają obłożenie projektami.

Zostaw merytoryczną opinię o KS System Sp. z o.o. - Jelna

• Jak się pracuje w KS System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KS System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

KS System Sp. z o.o.
  • 30