Opinie o Astralix Sp. z o.o. w Kopki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Astralix Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Astralix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astralix Sp. z o.o. w Kopki

xx Nowy wpis

Tak pisze jedyny użytkownik tej maszyny w Polsce użytkownik tej maszyny na swojej www: (usunięte przez administratora) Pełen profesjonalizm i najnowszej generacji wyposażenie! Cięcie laserowe rur i profili realizujemy w należącym do nas parku maszynowym, przy pomocy wysokiej klasy wycinarki TH65 IPG YLR-2000 W, Model HS-TH65, jednej z najbardziej cenionych, za swoją solidną konstrukcję oraz precyzyjne cięcie, firm w branży – HSG Laser. Umożliwia ona cięcie laserowe rur i profili o różnych długościach i grubościach, a także wykonanych z różnych materiałów. Parametry jej działania to: zakres cięcia rur (średnica rury x długość) wynosi ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm, maksymalna długość cięcia rury 6000 mm, natomiast zakres cięcia profilu kwadratowego £ 20×20 – £ 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm. Dodatkowo ta wycinarka jest wyposażona w opcję automatycznego załadunku materiału o długości 3600-6500 mm, a także rozładunku automatycznego materiału nieprzekraczającego długości 3000 mm. Cięcie laserowe profili nierdzewnych Laserowe cięcie rur stalowych Maksymalna grubość ciętych elementów zależy natomiast od materiału, z jakiego są wykonane. Poniżej wartości właściwe dla najczęściej stosowanych materiałów: Maksymalna grubość cięcia wycinarki: Stal czarna 8 mm Stal nierdzewna 5 mm Aluminium 3 mm Mosiądz 3 mm Miedź 2 mm Nie są to rzecz jasna jedyne materiały jakie przycinamy, poza tym pracujemy także z rurami i profilami z chromoniklu czy tworzyw nierdzewnych. Ta wspaniała maszyna oraz umiejętności naszych pracowników, to bezsprzecznie dwa aspekty, które wyróżniają nas na tle konkurencji! Każdy może pisać co się mu podoba na forach i nikt tego nie weryfikuje.

MM Nowy wpis

Nie polecam firmy Astralix jako dostawcy. (usunięte przez administratora) Nie wywiązuje się z terminów dostawy. Dokonaliśmy zakupu wycinarki laserowej do rur oraz profili którą otrzymaliśmy po 8 miesiącach od zamówienia, a nie tak jak nas zapewniano 4-5 miesiącach. Niestety firma nie wywiązała się z umowy oraz dostarczyła produkt znacznie od niej odbiegający. Ponadto pracownicy firmy Astralix nie mieli wystarczającej wiedzy aby zainstalować maszynę, oraz ją skonfigurować. Firma opuściła nasz zakład nie konfigurując poprawnie maszyny nie wspominając już o parametrach, które nie zostały dotrzymane. W związku z otrzymanym dofinansowaniem ogłosiliśmy przetarg na zakup kolejnej wycinarki laserowej. W przetargu firma Astralix zadelarowała dostawę maszyny w rażąco niskiej cenie, przy czym byliśmy pewni, iż nie jest w stanie spełnić deklarowanych parametrów. Rok wcześniej firma Astralix przedstawiła ofertę na identyczny model deklarując znacznie odbiegające parametry od wymaganych w zapytaniu ofertowym przetargu. Producent potwierdził, iż firma Astralix wprowadza nas ponownie w błąd. Ponadto pod pretekstem serwisu firma Astralix wraz z firmą (usunięte przez administratora)zablokowali wcześniej zakupioną przez nas wycinarkę laserową żądając zapłaty za jej odblokowanie. Sprawa została zgłoszona na Policję. Przestrzegam wszystkich aby poważnie zastanowili się przed współpracą z firmą Astralix.

Astralix, Nowy wpis
@MM

Klient nic nie kupił od Astralix,

Masz jakieś aktualne wieści o firmie Astralix Sp. z o.o. w miejscowości Kopki? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zadowolony Nowy wpis

Ja współpracowałem z Astralix i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń wszystko było ok i w terminie. Z tego co wiem ci co pisali negatywnie o tej firmie to specjalnie tak piszą bo całości ceny nawet za nią nie zapłacili i szukają dziury w całym żeby nie płacić. Chcą przyoszczędzić

Zostaw merytoryczną opinię o Astralix Sp. z o.o. - Kopki

• Jak się pracuje w Astralix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Astralix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astralix Sp. z o.o.?

Astralix Sp. z o.o.
  • Podborze 128