Opinie o Gigamix Broker Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gigamix Broker Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gigamix Broker Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gigamix Broker Sp. z o.o. w Przemyśl

Nie wiecie czasem czy warunki pracy kierowców się nie zmieniły w ostatnim czasie? No bo pojawiły się tu narzekania. ktoś tu pisał o pracy na zleceniu z dość krótkimi terminami. Ja jednak nastawiam się na dłuższą współpracę, liczę przy tym na stabilność zatrudnienia. wiem tez ze z miesiąc temu kogoś szukali. może więc był ktoś na rozmowie i wie na jaki okres podpisuje się kontrakty? albo pracuje i może polecić :)

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, ponieważ pracowałem w niej przez jakiś czas i doświadczyłem rzeczy które nie powinny mieć miejsca w firmach takich jak: brak umowy, umowy śmieciowe, zle traktowanie pracownika, . Oczywiście to jest tylko moja opinia, więc każdy może mieć inne zdanie. Nie polecam!

Marzena Nowy wpis

tylko w końcu brak umowy czy jest to zlecenie? pytam, bo dwie sprzeczne informacje chyba zostały zaserwowane. co masz także na myśli poprzez to złe traktowanie? co tu może się takiego dziać wobec kierowców?

Były pracownik Nowy wpis
@Marzena

Już odpowiadam, umowa zlecenia zawierana na okres tygodnia nie dłużej. Tylko bywało tak że pracowało się cały tydzień na czarno i pod koniec tygodnia Państwo dawali łaskawie umowę do podpisania na tydzień wstecz. Złe traktowanie czyli brak szacunku do pracownika.

Marzena

Widziałam że jakiś czas temu szukali tutaj na parę stanowisk, jeszcze niedawno wygasło ogłoszenie dla kierowcy, mnie za to zainteresowała oferta dla agenta celnego, można więc prosić o opinię z pracy? w ofercie za dużo nie było napisane ale czy to wynagrodzenie 3,2 tys to jest stała stawka czy podczas rozmowy można negocjować? Odniesie się ktoś do kwestii zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o Gigamix Broker Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Gigamix Broker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gigamix Broker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gigamix Broker Sp. z o.o.
  • Jana Zamoyskiego 20 lok. A
    37-700 Przemyśl
  • NIP: 7952551863 REGON: 381986454 KRS: 0000761652

Gigamix Broker Sp. z o.o.