Opinie o Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białystok

Tola Nowy wpis

Na stronie przeczytałam, że firma nie wymaga doświadczenia od pracowników, i dlatego szukam tutaj oferty, bo w okolicy ciężko mi coś znaleźć tak naprawdę po szkole dopiero (chociaż przez rok nie mogłam znaleźć pracy żadnej po prostu). Asystentka księgowej też nie musi mieć go? Bo w ofercie sprzed 2 lat pisali inaczej. A może można nadrobić odpowiednim wykształceniem, przyjmują taką alternatywę?

Pracownik Nowy wpis

Sam proces rekrutacji jak i późniejsza praca w na prawdę miłej i przyjaznej atmosferze. Można zawsze liczyć na pomoc oraz wsparcie. W razie potrzeby możliwość pracy zdalnej. Przyjazne oraz elastyczne podejście do każdego z osobna. Zdecydowanie polecam.

Aneta Nowy wpis

Hej, na stronie można podejrzeć wypowiedzi pracowników firmy. Wiadomo, trzeba na nie patrzeć z przymróżeniem oka, ale to zawsze daje jakiś obraz firmy ;) Przewija się temat rozwoju, że praca jest wymagająca, ale satysfakcjonująca. Szukają własnie specjalisty ds. zakupów i zastanawiam się czy nie spróówa aplikować. Chcą kogoś abitnego, z doświadczeniem i pasją do życia. Podpowiecie jak wygląda rekrutacja, bo domyślam się, że nie będzie to standardowa rozmowa. Wiem tyle, że są trzy etapy.

Pracodawca Nowy wpis
@Aneta

Pani Aneto, Rekrutacja składa się z trzech etapów. Pierwszy to wstępna selekcja aplikacji. Drugi i trzeci etap to rozmowy w siedzibie firmy z osobą rekrutującą oraz liderem działu. Pierwsze spotkanie to głównie przedstawienie specyfiki stanowiska, wartości naszej organizacji oraz poznanie kandydata. Na drugim spotkaniu omawiane są szczegóły potencjalnego zatrudnienia. W razie pomyślnego przejścia 3 etapów, kandydat otrzymuje formalną propozycję zatrudnienia. Aplikację może Pani przesłać przez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej (https://nostra.trade/kariera)

Obecnie firma Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje na stanowiska Magazynier. Czy ktoś aplikuje?

Kamil

Witam chciał bym aplikować na stanowisko magazyniera

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. eksportu?
Pan Ponurak

W firmie Nostra Trade pracuję od paru miesięcy. Solidnym plusem jest młoda kadra, która jest wyrozumiała i zdaje sobie sprawę z trudności przy wprowadzaniu do nowych obowiązków świeżego pracownika. Niejednokrotnie padające te same pytania zdają się ich nie irytować, a chęć wsparcia jest mocno widoczna. Firma Nostra Trade naciska na rozwój nie tylko jako przedsiębiorstwo, ale również wspiera indywidualny progres pracowników organizując szkolenia wewnętrzne. W dziale handlowym jest możliwość pracy hybrydowej co jest solidną zaletą w obecnych czasach. Polecam współpracę.

Beata
@Pan Ponurak

Hej, a na jakim stanowisku pracujesz? :) Lub dziale? Chodzi mi głównie, czy jesteś na stażu, czy jakieś juniorskie? Przyjmują osoby bez doświadczenia? :) Bo z tego co czytam, to jest to dobra firma na pierwszą pracę, skoro wszyscy są pomocni

Od niedawna pracuje w oddziale w Tyczynie. Jako nowy pracownik zostałam bardzo miło przyjęta. Każdy chętnie pomaga i odpowiada na pytania (czasem i w kółko te same ). Każdy okazuje wyrozumiałość i cierpliwość. Przyjazna atmosfera w biurze na duży plus. Wynagrodzenie za pracę oceniam jako bardzo dobre, bardzo konkurencyjne co do innych firm.

Gabriela

A jakie stanowisko zajmujesz? Jakie pojawiły się pytania na rozmowie rekrutacyjnej i czy ciezko sie dostać ? Nie widzialam żadnej nowej oferty ,a chciałabym zanieść CV do biura. Myślisz że jest taka możliwość ?

@Gabriela

Pracuję na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży. Przekażę Twoje pytanie pracodawcy -ja niestety nie umiem na nie odpowiedzieć. A rozmowa o pracę w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze

@Gabriela

Pani Gabrielo, zachęcam do pozostawienia swojego CV w naszym biurze bądź przesłanie swojej kandydatury mailowo. Aktualnie prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk m.in. na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Jeśli chce Pani brać udział również w przyszłych rekrutacjach - proszę pamiętać o zamieszczeniu w CV odpowiedniej klauzuli RODO.

Gabriela

A możesz powiedzieć ile taki specjalista ds. sprzedaży jest u nich w stanie zarobić? Ciężko jest wyrobić comiesięczne plany, czy raczej bez problemu?

Czy w Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pracuje się na open space?

W biurze są pokoje (1-3 osobowe) - pracownicy przydzieleni są w nich odpowiednio według zadań jakie wykonują.

Jak często w Nostra Trade sp. z o.o. sp. kom. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 24 grudnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Dzień dobry, Jeśli pracownik zgłosi chęć udziału w szkoleniu, które związane jest z jego stanowiskiem pracy - takie szkolenie jest finansowane przez naszą firmę.

magazynier

Pracowałem w oddziale w Tyczynie, zostaliśmy zwolnieni w ponad 10 osób ze względow ekonomicznych. Mieszkam pod rzeszowem gdzie nie jest łatwo o prace i byłem zmuszony tam zostać. Teraz moge smiało napisać że tak (usunięte przez administratora)miejsca nie spotkałem w całym życiu a przepracowałem już kilka firm. Każdy za plecami na każdego najezdżał. Jednego dnia ktoś był przyjacielem najlepszym, a drugiego sprzedawał u kierownika magazynu lub lepiej(usunięte przez administratora) Kazali nam magazynierom myć kubki w biurze za innych z "góry" bo sami nie potrafili. Tak samo z dziesiątkami innych rzeczy. Atmosfera fatalna, nikt się nie lubił, ani w magazynie ani w biurze. (usunięte przez administratora) Zostali wywaleni oczywiście za nieróbstwo dużo wcześniej ale po tym zaczęła się inwigilacja, montowane wszedzie kamery i podsłuchy.

magazynier 2
@magazynier

Niestety w 100% potwierdzam powyższą opinię.

Krystyna
@magazynier 2

to kto tam teraz pracuje jak 10 osob zwolniono ? nie bylo pracy dla nich czy teraz mnniejsza ilosc osob robi tą sama robote za ta sama kase?

magazynier
@Krystyna

Najpierw zwolnienia, a teraz znowu rekrutacje do tego samego działu. Polecam zastanowić się dwa razy. Radzę zapytać byłych pracowników.

@magazynier

Może wymiana kadry była konieczna. Ja się zastanawiam czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe czy bez tego tez przyjmują? Wiesz coś?

@Piotr

Panie Piotrze, Decyzja o pożegnaniu się z pracownikami magazynu w oddziale Tyczyn była spowodowana jego likwidacją. Aktualnie jedyny magazyn firmy znajduje się w miejscowości Młyny na Podkarpaciu. Jeśli chodzi o Pana pytanie nt. uprawnień na wózki widłowe - nie jest to warunek konieczny, uprawnienia są natomiast mile widziane.

Natalia J.

Pracuję w firmie Nostra od kilku miesięcy w oddziale w Tyczynie. Tak dobrych ludzi i atmosfery w firmie jaka jest tutaj nie spotkałam nigdy w ciągu swojej 10-letniej pracy w zawodzie. Na każdego tutaj można liczyć zarówno w sprawach stricte zawodowych jak i prywatnych. Zostałam bardzo profesjonalnie wprowadzona w swoje obowiązki i nie odczułam nigdy braku wsparcia zarówno od swojego kierownika jak i szefostwa mimo, że część obowiązków była dla mnie całkowitą nowością. Po 3 miesiącach została mi przedłużona umowa co cieszy mnie bardzo i nie żałuję ani przez chwilę, że zdecydowałam się na podjęcie pracy w firmie Nostra Trade.

Jak szefostwo w Nostra Trade Sp. z o.o. traktuje ludzi?

@Pan jest sporo do opowiedzenia. Zapytaj kogokolwiek kto tam pracuje/pracował.

Czy w Nostra Trade Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak, ale nikomu nie polecam pracy w Nostra Trade

Henryk

@*** Może podpowiesz czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse dostać pracę?

***

Najlepsza firma, w jakiej do tej pory miałam okazję pracować - zarówno pod względem atmosfery, podejścia do pracownika, dostrzegania w nim potencjału, jak i wynagrodzenia za pracę. Dla dociekliwych, wytrwałych i tych, którzy - jak ktoś już z wystawiających tutaj opinię napisał - nie traktują pracy jako kary, będzie to na pewno odpowiednie miejsce, by rozwijać się zawodowo. Szczerze polecam.

Kwaczy

Solidna firma z pomysłami na przyszłość. Przyjemna atmosfera, zespół młodych ludzi. Pracy nie brakuje a to najważniejsze. Kasa dobra i przede wszystkim na czas !

ALFA

Czas spędzony w NOSTRZE od początku uważam, za czas wytężonej pracy w bardzo ambitnym zespole. Atmosfera i ludzie wokół są na prawdę świetni, sama Firma ma ogromny potencjał i nieprzebrane możliwości rozwoju. Polecam jeśli praca dla Kogoś to nie kara i wie czego chce w życiu.

As

Firma z bardzo dużym potencjałem która cały czas się rozwija przez co daje swoim pracownikom możliwość rozwoju w młodym i fajnym zespole.

Ddaa

"HaHa" tyle mogę napisać o tej firmie

Olga

Może znajdzie się ktoś pracujący w firmie żeby podzielić się aktualnymi informacjami o pracy i zarobkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Białystok

• Jak się pracuje w Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Nostra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością