Opinie o Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Janek Nowy wpis

(usunięte przez administratora)chciałem skorzystać z usług tej firmy szukam opini nic nie mogę znaleźć, jedynie jest forum tam same zle opinie . Może ktoś się wypowiedzieć na ich temat

Jakie są mocne strony pracodawcy Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o.?

Zlocytowani Nowy wpis

Czy którejś z osób zlocytowanych działki kupila Orłowska babka ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

No właśnie jak ich zablokować?

Poszkodowana

Odezwij się do mnie szybko

Klient

Mam tam pożyczkę nie dałem rady spłacić licytują moje cale gospodarstwo

Poszkodowany
@Poszkodowana

Gdzie mam się odezwac???

@Poszkodowany

Czy chociaż Ty możesz powiedziec co takiego się dzieje? W tej firmie? Bardzo proszę

Poszkodowany
@Łucja

Masz tam pożyczkę skoro tak dopytujesz

@Poszkodowany

Bardziej mnie praca interesuje w końcu to forum pracownicze? Mniej więcej dlatego ;-)

Mirosław

Hej, a możesz dać znać o co dokładnie chodzi? W jaki sposób zostałaś poszkodowana? Napisz, bo ja akurat interesuję się firmą pod kątem zatrudnienia ale każda informacja mj się przyda żeby poznać firmę

pytanie

Spłaciłeś pożyczkę i Cie licytuje?

Rozumiem, że spłacił Pan swoje zobowiązanie, a mimo to firma Pana licytuje? Czy nie spłacił Pan i dziwi się Pan, że Spółka wszczęła egzekucję?

@Zainteresowany

Ale czemu niby tak robią, czy ktoś mógłby wyjaśnić?

Antek

@Klientka Lecz takie uwagi lepiej kierować do firmy a przecież to jest forum pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o.
  • Kapucyńska 6 lok. 9
    20-009 Lublin

Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o.