Opinie o Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o. w Warszawa

JS Nowy wpis

Brak pieniędzy. Szef firmy nie ma nawet grosza a udaje niewiadomo kogo. Opowiada bajki, a czekanie na pieniądze od niego trwa wieczność. Jest miły tylko wtedy gdy ma z tego korzyść, a jak upominasz się o pieniądze to przestaje być miło. Nie polecam! Zwykły (usunięte przez administratora) I nie pozdrawiam tego Pana

Julia Nowy wpis
@JS

No cóż, ale jako kandydat to skąd możesz o tym tak właściwie wiedzieć? I nawet jeśli brak tzn., że zleceń żadnych nie ma? Wiadomo kiedy realizowali ostatnie?

JS Nowy wpis
@Julia

@Ewa, nie płaci pracownikom ani podwykonawcom. Milioner jak opowiada bajki, jak przychodzi do zapłaty to wtedy w żywe oczy będzie kłamał albo nie odbierał telefoniku. Nie dajcie sie wciągnąć w współpracę z nim.

Hanna Nowy wpis

Zawsze warto dochodzić swoich praw, a możesz powiedzieć, dokładniej lub bardziej szczegółowo jaka była sytuacja? Piszesz jako klient czy jako pracownik?

Może ktoś zna jakieś konrety na temat firmy? Są tu jej pracownicy? :) Ciężko wywnioskować coś z komentarza 'nie polecam tej firmy', albo że firma jest niewypłacalna. Chodzi o niepłacenie pracownikom, czy o jakieś zaległe faktury?

Jakub

Może dowiem się czegoś o warunkach zatrudnienia, bo szukam pracy w budowlance. Na jaką umowę firma zatrudnia i jakie stawki? Chodzi mi o pracę jako betoniarz-zbrojarz.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kontrahent

Nie polecam tej firmy. Jeśli to można wogóle nazwać firmą...

Mietek

Krążą fałszywe pogłoski ze firma nie dotrzymuje terminów oraz nie ma odpowiedniej kadry zarządzającej. Złośliwi nawet twierdzą ze własciciel kompletnie nie zna sie na sztuce budowlanej.

K.M

Firma niewypłacalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa

Zawierta Konstrukcje Sp. z o.o.