Opinie o Danwind Construction Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Danwind Construction Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Danwind Construction Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danwind Construction Sp. z o.o. w Szczecin

Hania Nowy wpis

Zastanawiam się czy te przesłanki co do tego by firma miała paść były uzasadnione, skoro ktoś z rok temu się takim zagadnieniem interesował. Partner wdział kiedyś jakaś stara ofertę dla technika turbin wiatrowych i myśleliśmy, że coś aktualnego się tu znajdzie. Będzie miał w ogóle szanse na taka pracę?

Zainteresowany Nowy wpis

Istnieje jeszcze ta firma czy już padła?

Site Admin Nowy wpis

Czy trzeba mieć ukończone pełne GWO wraz z working at hights na stanowisko Site Admin jeżeli nawet nie trzeba pracować na Turbinach ? nie każdy jest urodzony do pracy na wysokościach a może być doskonałym pracownikiem biurowym :)

Chętny Nowy wpis

Jak wygląda sytuacja z rekrutacją? Mają coś, na linkedin widzę że ludzie się zwalniają?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Danwind Construction Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Jaro

Brak narzędzi do pracy totalna zerowa organizacja jadąc na projekt masz mieć swoje pieniądze na benzynę hotele załatwianie spraw urzędowych jeden taki wyjazd i już masz 3tysie wydane z własnej kieszeni bo firma ma takie praktyki robią z ludzi idiotów pod każdym względem ale żeby coś dla nich zrobić to wiedzą gdzie pisać zero wsparcia z pseudo biura jednym słowem paranoja

@Jaro

Na benzyne owszem płaciłem sam czasem, ale za hotel nigdy. Biuro organizuje i dziewczyny są pomocne, ogarniaja temat

Były

Skoro już tu nie pracujesz to skąd wiesz ze ogarniają temat? To jest jakiś spam z ich biura

Maja
@Były

W sensie, że ta jego wiadomość to spam według Ciebie? No niby mógł napisać to w czasie przeszłym, skoro faktycznie już nie pracuje, ale co jeśli odszedł niedawno?

Wanda

Płaciłeś sam czasem za benzynę, ale później Ci to zwracano, czy to trzeba było faktycznie ze swojej kieszeni dać?

Splinter.D.

Obecnie wisi oferta pracy na stanowiska technika turbin wiatrowych. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego polskiego kontaktu do tej firmy. Nie będę również wysyłać CV w ciemno bez żadnych informacji. Ktoś może pomóc?

Maja
@Splinter.D.

Zastanawia mnie czemu nie napiszesz na tego zagranicznego maila z prośbą o kontakt do Polski? Nie byłoby tak szybciej?

Witam! Jak można skontaktować się z działem rekrutacji?

Jak teraz wyglądają projekty i praca w firmie? Czy coś się poprawiło? Widzę na Linkedin że poszukują

Beata

A na jakie stanowiska poszukują?

Xxx

Słabo roboty dużo nawet bym powiedział ze za dużo, a ludzi nie ma, organizacja biura słaba bardzo słaba przerzucają ludzi z jednego projektu na drugi, kasa jak to w firmach wiatrakowych, niestety brak diet jak nie masz śniadania to 5 euro ci dorzuca. Ciuchy firma zapewnia, kursy tez. Ogólnie na start jak najbardziej ale na dłuższa metę szału nie ma. Nie wróżę jej długiej przyszłości niestety.

Szymon
@Xxx

To jaką robotę dokładają jeszcze skoro piszesz że jest tego za dużo?

@Xxx

Z projektu na projekt przerzuca się ludzi, żeby mieli pracę. Jak byłeś słaby to Cię przerzucali do dobrego teamu, zebys Cie jeszcze nie wywalic. A jak byles dobry to pewnie wsparcia slabych. Krotka pilka. Projekty sie koncza i trzeba ogarniac kolejne. Dziwne, ze nie rozumiesz

Normalny

To chyba jakiś (usunięte przez administratora) albo nie potrafisz czytac że zrozumieniem. Chłopak napisał że ludzi przezuca się z projektu na projekt ponieważ nie mają kim pracować. Nie potrafią się ogarnąć tzn biuro ze sobą. Aby pieniądze przelać, do tego nie mają kart paliwowych czy kart kredytowych na podstawowe koszty.

Biuro w miare ogarniete, Odbieraja telefony . Platnosc z Danii ciagle spozniona. project manager przemadrzala, wiecznie jakies komentarze o pracy , a nie site nie wie co sie dzieje

Jaro

Niedawno napisałem negatywa na tą śmieszna firmę i widzę że negatywne opinie są usuwane to już aż tak źle z wami że boicie się prawdy żenada .

Były

Dla czego opinie o firmie są usuwane? Sprawa powinna zostać zgłoszona !

Aqq
@Były

Bo za odpowiednia zapłata to się dzieje ze znikają:) jak jest za dużo negatywów dzwoni ludek z portalu i proponuje panel administracyjny :) manipulacja info na gowork jest idealna jak cała RP:)

Jarosław
@Aqq

Co chcesz przez to powiedzieć? Firma musi uciekać się do takich działań? Serio to tak działa?

@Jarosław

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami. Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o Waszych dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych uwag. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż opinie nie są usuwane tylko i wyłącznie na wniosek firmy. Jednakże opinie powinny być umieszczane zgodnie z regulaminem portalu. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż Administrator ma prawo moderować bądź wręcz nie zamieszczać opinii które są niezgodne z regulaminem, tj. zawierają dane osobowe, naruszają dobra osobiste, ujawniają tajemnicą handlową firmy, zawierają wulgaryzmy, zarzuty popełnienia przestępstwa, opinie dotyczą innej firmy, itp.

aka

Siema (usunięte przez administratora), pierwszy raz spotkałem się że pracownik powinien mieć na koncie minimum ''1000e'' na bieżące wydatki (usunięte przez administratora) ... po wystawieniu TS trzeba było czekać po miesiąc czasu na zwrot pieniędzy, teraz trochę się po prawiło lecz nadal za mało jakieś głupie pytania dlaczego taka faktura czy inna eeeh, wypłaty są (usunięte przez administratora)na czas nie ma z tym problemu, ale za to organizacja pracy wyjazdów to jest duży minus tej firmy jedziesz do pracy nie wiesz po co, co będziesz robił dowiadujesz się dopiero na budowie, mówią Ci że będziesz pracował np.12h pracujesz (usunięte przez administratora)mniej, stawki jak to stawki każdy musi wywalczyć swoją, ja (usunięte przez administratora) przychodzą miałem obiecane że po pierwszym projekcie będzie podwyżka, a musiałem się prosić przeszło 2 miesiące, (usunięte przez administratora)

Xxx

Młoda firma wiatrakowa na rynku, niestety ma minusy z tego co słyszałem. Po pierwsze technik tankujący paliwo za swoje powinien dostać pieniądze w ciągu 7 dni a nie czekać i czekać po miesiąc 1,5 miesiąca. Co można powiedzieć o firmie która się rozwija nic będzie pewnie to samo co fair wind flex czy inne duże firmy. Ogólnie ludzi firma nie zachęca wręcz przeciwnie odpycha.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami. Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o Waszych dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych uwag. Podstawą funkcjonowania GoWork.pl jest rozmowa i my z tej okazji korzystamy. Postaramy się odpowiadać na Wasze komentarze najlepiej jak potrafimy. Dla nas każda informacja zwrotna jest ważna i każdy wpis na tym forum traktujemy poważnie. Naturalnym jest, że dominują tutaj wpisy osób, które z różnych przyczyn czują się niezadowolone. Dzięki ich feedbackom mamy możliwość prowadzenia wspólnego dialogu. Na forum GoWork przebijają się również pozytywne głosy, co sprawia, że mamy poczucie, iż nasza praca nie idzie na marne :) Przykro nam gdy takie wpisy są oceniane potem jako "fałszywe" czy nieszczere, ale rozumiemy jakimi prawami rządzi się Internet… Ważna jest dla nas jednak ocena wszystkich pracowników, nie tylko pojedyncze głosy anonimowych internautów na forum. Chcielibyśmy zaznaczyć iż opinie powinny być umieszczane zgodnie z regulaminem portalu. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż Administrator ma prawo moderować bądź wręcz nie zamieszczać opinii które są niezgodne z regulaminem, tj. zawierają dane osobowe, naruszają dobra osobiste, ujawniają tajemnicą handlową firmy, zawierają wulgaryzmy, zarzuty popełnienia przestępstwa, opinie dotyczą innej firmy, itp. W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą . Tylko dzięki otwartej komunikacji i wejściu w dialog możemy razem coś zmienić. Pozdrawiamy! Zespół Danwind

Na plus

Pracowałem dla firmy Danwind nie miałem żadnych problemów z płatnościami z biurem firma się rozwija z tego co słyszałem na plus

Były

Sama prawda Lepiej iść do normalnej firmy pokroju Alpha czy MWS. Firmy jak Danwind tylko niszczą rynek oraz poniewierają pracowników!

Obiecanki cacanki

Dzwonią, obiecują Na końcu kłamią

Żarnik w Osram

Mocne zaplecze firmy ale oddział i zarząd Polski a wiadomo tam gdzie polacy tam problemy. Od A do Z to wy możecie sobie wpisać co innego a nie serwisy. Praca na akord = brak jakości I ten dialog- „jak na Polske to dobre zarobki” buhaha

D&K

Jako technik turbin będziesz poniewierany. Raz pojedziesz. Raz nie na rotacje. Zero organizacji. Nie wiadomo skąd brać materiały na serwis bo nic nie będzie dogadane. Musisz prosić (usunięte przez administratora) żeby ci na lewo dali rękawiczki lub szmaty. Płacisz za hotele i za wszystko swoją kasą. Potem ciężko ją odzyskać. O faktury tez się musisz upominać. Często o jakimś rachunku zapomną i dopominaj się. Często brakuje sprzętu do pracy w sensie kluczy lub ppe. Najlepiej mieć wszystko swoje i narzędzia tez. Szkoda czasu i nerwów

Nieporozumienie
@D&K

Dokladnie jak wyzej napisane. Firma cyrk. Duzo obiecuja a w rzeczywistości okazuje sie co innego. Trzeba sie prosic o swoje zarobione pieniadze bo z niewiadomo jakich przyczyn przelew nie moze dotrzec. Faktura wystawiona, mija czas pieniedzy dalej nie ma. Chyba ze ktos lubi pracowac dla samej pracy i kasy nie potrzebuje to polecam. Napewno dolozy do interesu, szkoda ze nie swojego. Ta firma nie ma pojecia na czym polega serwis turbin wiatrowych. Praca na akord, najlepiej jakby sie dalo to i 3 turbiny dziennie robic. Poziom rozmowy z przedsawicielami tej firmy to jakas zenada a jak wyrazisz swoja opinie to sie jescze obrażą. Zrob robote nie wazne jak byle zrobic a pieniądze kiedys beda.

Zostaw merytoryczną opinię o Danwind Construction Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Danwind Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danwind Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danwind Construction Sp. z o.o.?

Danwind Construction Sp. z o.o.

Danwind Construction Sp. z o.o.