Opinie o A.G.G.D Transport Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A.G.G.D Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A.G.G.D Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Krajowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.G.G.D Transport Sp. z o.o. w Tychy

Jak długo czekaliście na odzew z A.G.G.D Transport Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Przyszły pracownik Nowy wpis

Jakim rachunkiem bankowym posługuje sie firma?

Jak szefostwo w A.G.G.D Transport Sp. z o.o. traktuje ludzi?

PATRYK Nowy wpis

U mnie również. 7000 zł

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w A.G.G.D Transport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Nie polecam! Omijać szerokim łukiem to coś. (usunięte przez administratora) ludzi, trzeba liczyć wszystko po min 5 razy. Ucinają duże pieniądze z wypłaty z brak powodów. Oczerniają człowieka na oczach innych. Nie polecam współpracy z nimi.

Grażyna
@Anna

Jeżeli chodzi o to całe ucinanie to jak to w umowie wygląda?

Adrian Glenc
@Anna

@Anna- dla takich osób internet jest błogosławieństwem...można się ukryć pod Nikiem i bez konsekwencji napisać wszystko. Jeżeli w jakiś sposób poczułaś lub poczułeś się skrzywdzony to wystarczyło mieć odrobinę odwagi i porozmawiać. Dorośli ludzie tak robią, tylko w tedy traci się anonimowość.

Zbigniew
@Adrian Glenc

@Adrian, jak się odniesiesz do tego co pisała Anna? Może zwyczajnie się bała porozmawiać wprost? Jest to prawda ze są ucinane pensje? Na jakiej podstawie?

GKB

Uważajcie na tą firmę. Próbują zrobić biznes wykorzystując przepis transportowy i po jednym dniu spóźnienia z zapłatą - obciążają 40€ ( zgodnie z prawem). Mało sympatyczni i u mnie już nie pojadą. To nie są ludzie honoru.

A.G.G.D Transport
@GKB

Najpierw oddaj pieniądze za wykonaną pracę, a później oczerniaj ludzi. Nie za jeden dzień tylko za 14 dni opóźnienia i brak kontaktu oraz za niepoważne traktowanie przewoźnika.

Ł. J
@GKB

I dobrze robią, a jak "spedycje" uwalają z frachtu przewoźnikowi za byle co to wtedy ok? Wymagacie turbo załadunków i dostaw więc jeśl dostawa jest na czas to i zapłata powinna być w terminie proste i logiczne. Ale brawa za przyznanie się do niedotrzymywania terminów płatności ????

Zostaw merytoryczną opinię o A.G.G.D Transport Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w A.G.G.D Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.G.G.D Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.G.G.D Transport Sp. z o.o.?

A.G.G.D Transport Sp. z o.o.
  • Fabryczna 11 lok. 314
    43-100 Tychy

A.G.G.D Transport Sp. z o.o.