Opinie o Megapixel Studio S.A. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Megapixel Studio S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megapixel Studio S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megapixel Studio S.A. w Gdynia

ja Nowy wpis

majówka. to będzie trochę czasu do podjęcia prawnych kroków w sprawie zaległych wypłat. Pozdrawiam cieplutko.

Narzekająca2001 Nowy wpis

Wiadomo, opinie piszesz jak chcesz narzekać. Praca była fajna do czasu. Firma rosła, rozwijała się i ciągnęła kilka projektów. Umowy do wyboru. Praca zdalna lub z biura. Szefostwo ... . Jednak potem przyszedł krach. Wiele sytuacji "na słowo honoru" ale za to bez umowy/podpisu. I tyle. Totalne olanie pracowników, zespół się rozpad. A szefostwo zamknęło się w pokoju i czeka. Świeci oczami jak coś chce, ale nie udziela żadnych informacji. Cudem można było dowiedzieć się czegokolwiek. Zespół się rozleciał, a pozostali łatają co tylko można. Z obecnym szefostwem nie ma co zostawać tam na dłużej, chyba że lubi się wolontariat.

Szkoda strzępić buzię Nowy wpis

Ostatnie dni pokazały jak z gracją można uwalić kolejny projekt wykańczając przy tym pracowników którzy jako ostatni dowiadują się że projekt nad którym pracują jest od miesiąca uwalony. Szef wraz z blond (usunięte przez administratora) to najgorsze co może spotkać Ciebie w branży. Jeśli widzisz tam ofertę pracy to aplikacja tam jest gorsza niż (usunięte przez administratora). Trzymam mocno kciuki za resztki które tam zostały oprócz dwóch wymienionych wyżej. Mam nadzieję że szybko uciekną z tej pseudofirmy która tylko pochłania kasę a nic nie daje, oprócz śmiesznych umów za które powinna się zabrać skarbówka, braku szacunku, depresji, braku szacunku oraz braku szacunku i wiele innych ciekawych rzeczy w tym softu.

Obserwatorka Nowy wpis

Firma zatrudnia osoby świeżo po studiach, które nie mają totalnie doświadczenia. To jest super, tylko nikt więcej tutaj nie pracuje. Szef ma swoich ulubieńców z doświadczeniem, którzy żyją jak pączki w maśle (jednak nikomu nie przekazują tej wiedzy). Reszta to woły robocze bez totalnie żadnych szans na rozwój. Umowa o pracę tylko dla wybranych, jednak wypłaty nadgodzin brak. Umowy śmieciowe to standard. Chaos w prowadzeniu firmy, nikt nic nie wie a każdy ma zap*****ć. Jeśli zrobi to źle to oczywiście wielkie larum. Przekleństwa i wyzywania to standard. Bardziej doświadczeni pracownicy, którzy maja już dość, uciekają stąd gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, więc nie ma nawet od kogo się uczyć. Śmiesznie niskie stawki, brak szacunku dla pracowników, totalny nieogar szefa, którego praktycznie nie ma w studiu, opóźnienia lub brak obiecanych podwyżek. Stanowczo odradzam.

MalinowaWojowniczka

Nie polecam pracodawcy, Śmieciowe umowy, niskie stawki, Spóźniające się wypłaty, spóźniające się podwyżki i nierealne terminy. Czasem musieliśmy czekać pare miesięcy aby dostać addon czy paczkę alf za 5 usd. Szef który zatwierdza wszystko potrafi zniknąć na pare mięsięcy a kontakt z nim jest wtedy niemożliwy. Jedyne co ratuje tą firme to team, ludzię są bardzo przyjaźni i spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Megapixel Studio S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Megapixel Studio S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Megapixel Studio S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megapixel Studio S.A.?

Megapixel Studio S.A.
  • Legionów 112 lok. 21