Opinie o NAVO Orbico w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Sochaczew

Lol

Co się dzieje w tej firmie.? Kto tu mądrze rządzi? Do kogo sie zwrócić z naszymi problemami, kto nas wysłucha.? Kto pomoże? Będzie lepiej??

Samson
@Lol

Nikt nie pomoże i nie wysłucha bo gra pod siebie żeby mieć dobrze a my pracownicy to dla nich nic barany do roboty żeby każdy się trzymał razem to by coś ugrał a tak robią z nami co chcą.

Lala

Co powiem przełożonemu a on wysłucha pocieszy a za plecami wyśmieje lepiej nic nie mówić i zmienić pracę .

Silva
@Samson

Bardzo mądrze napisane-Trzeba trzymać się razem to by się coś ugrało a tak pojedyncza osoba nie ma sily przebicia.

Lola

I co byla pracująca sobota? Kto chętny się stawił w pracy, kto był pierwszy... Ochrona, hydraulik do łazienek czy mistrzowie logistyki.

Orlando

Może pan K.B i P.K sami przyjadą w weekend co? Nie macie wstydu i za grosz ogłady mówić ludziom sobocie, jesteście fałszywi a ludzi macie za nic. Nie doceniacie to to co macie i tyle, jedynie co wam dobrze wychodzi to zabieranie pieniędzy dosłownie za wszystko, a łazienki rok czasu nie potraficie naprawić, tacy mistrzowie logistyki. Proponuję najpierw spojrzeć w lustro na siebie a dopiero wymagać od kogoś.

Dakota Jonson

Dzisiaj szef wszystkich szefów postanowił wyjść do Nas i przekonać, poprosić żebyśmy przyszli w sobotę do pracy. Panie Piotrze nie masz wstydu , brak Panu godności i honoru. Zabierasz Nam pieniądze miesiąc w miesiąc i przychodzisz z prośbą o nadgodziny. Zacznij Nas szanować to My będziemy szanować Ciebie. Jaka jest logika w tym że przyjdę na nadgodziny zarobię 200 zł a Ty mi zabierzesz 300 lub 500 gdzie w tym mój interes?? Mogę Ci zadać pytanie takie samo jak pada z Twoich ust " czego (usunięte przez administratora) nie rozumiesz " ???

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NAVO Orbico? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
Obywatel A P

Umowy o pracę dla POLAKÓW. Jeszcze raz UMOWY O PRACĘ DLA POLAKOW. Firma Orbiko powinna z szacunkiem traktować swych rodaków. Jest inaczej obywatele Ukrainy są lepiej traktowani dostają umowy o Pracę. Jak Polak stanie na chwile zeby odpocząć to sa juz komentarze i docinki. A jak osoby z Ukrainy to wszystko jest ok. Pamietam inna firma było Orbiko....Umowa o Pracę Dla Polaków

N

Pomaganie tyle się o tym mówi !!! a w tej firmie to nic nie znaczy .Firma bez skrupułów czy to dobre określenie nie wiem ale wiem jedno jest takie powiedzenie (pomyśl zanim coś zrobisz ) więc zanim coś zabierzecie co zastanówcie się czy to jest ok.

Polska

Co w tej firmie się wyrabia to rozbój w biały dzień zabieranie pieniędzy za nic. Polak w Polsce jest traktowany jak ? niech firma odp sama! a Ukrainka ? I ci co przydzielają zadania w pracy wy wiecie o co chodzi !!!!

Robol

Jak można zabrać człowiekowi ciężko zarobione pieniądze za to że chce pomóc innym i oddaje swoją krew, ale ci ludzie nigdy nie mieli szacunku do drugiego człowieka jako pracownika. Zgłoszone do PIP i Sanepidu.

Kika
@Robol

No niestety magazyn idzie na dno zawsze znajda powod aby zabrac pieniadze. Brak szacunku do pracownika zero zrozumienia pomimo zaangazowania do ciezkiej pracy. A przeciez to my pracownicy jestesmy spoiwem tego magazynu a co w zamian otrzymujemy? Coraz nizsze premie!! Ale juz niedlugo rusza magazyn obok i wtedy kierownictwo po czasie doceni swoich bylych juz pracownikow ktorzy z ogromnym bolem odejda bo jak dlugo mozna byc okradanym? Prosze kierownictwo o przemyslenie swoich decyzji dopoki jest czas.

zły

Zabierają pieniądze za to że pomagasz innym ! Za to ze oddajesz co 56 dni krew! Jest coś takiego jak HONOROWI DAWCY KRWII, Ludzie regularnie oddają krew , pomagając innym a nie jak według was aby mieć tylko wolne w pracy. Firma orbico jest zgłoszona do odpowiednich służb. Mam nadzieje że nikt z waszych rodzin nigdy nie będzie potrzebował krwi ! Tfu

S.

Uwaga na firmę Orbico która mieści się koło torów w Teresinie. (usunięte przez administratora), pracownicy są obciążani za każde uszkodzenia towaru, na rozmowie inne warunki niż w rzeczywistości, premia która tylko jest na pasku płacowym a tak faktycznie jej nie ma. Ludziom są potrącane pieniądze za to że honorowo oddają krew a urlop okolicznościowy na to przysługuje. Kierownictwo traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) tylko Ukraińcy są ważni, Polak jest nikim.

Jim

Firma bez szacunku do ludzi, pracownika mają za nic, szanowani są tylko obywatele Ukrainy a Polacy są drugim sortem nic nie znaczą. Brak przepisów BHP, ludzie bez uprawnień i umiejętności poruszają się wózkami widłowymi strach pracować obok. Oszczędność na ogrzewaniu kosztem zdrowia pracowników, lepiej rozdać ludziom kurtki i pozbyć się problemów a na magazynie 13 stopni.

Dla nowych pracowników mam małą radę. Dokumenty i pieniądze moście ze sobą. Jestem 5 dzień i w trakcie pracy miałem prztrzepaną szafkę bez mojej obecności. Wszystko miałem wyjęte na wierzch. Nawet dokumenty w portfelu nie były na swoim miejscu. Kierownik mówił, że to pomyłka i sprzątaczka miała oproznic szafkę, ja w to nie wierze.

Magda
@Piotr

Panie Piotrze, Dlaczego Pan nie przyszedł do mnie, bym miała szansę wytłumaczyć zaistniałą sytuację, tylko wypisuje Pan na forum takie beznadziejne ostrzeżenia??? Już tłumaczę zaistniałą sytuację.Pracownicy, którzy odchodzą z pracy zostawiają na ochronie kluczyki od szafek, które mieli przydzielone a ochrona zostawia u mnie na biurku.Każda szafka powinna mieć 2 kluczyki, no chyba,że ktoś nie oddał, wtedy zostaje jeden.Teoretycznie termin na zdanie klucza od zakończenia współpracy to 3 dni i tyle czekam(każdy pracownik jest o tym poinformowany).Niestety nie każdy sie do tego stosuje, dlatego wychodzą niezręczne sytuacje i właśnie taka sytuacja wyniknęła w Pana przypadku. Jak przyszłam do pracy kluczyk miałam na biurku z numerem Pana szafki,więc oddałam Pani sprzątającej , jak zawsze to robie by posprzątała szafke.Jeśli są w niej rzeczy prywatne, zawsze je przetrzymujemy.Pani otworzyła szafkę i zobaczyła,że są rzeczy prywatne, to prawda, nie powinna i ruszać tylko zamknąć z powrotem i mnie o tym poinformować.Ponieważ to była nowa pracownica z serwisu sprzątającego, skupiła się na zadaniu o które poprosiłam jego wykonaniu .Zorientowała się jednak po fakcie i wróciła do mnie z informacją ,że tam są rzeczy prywatne, ale je wyjęła do przechowania. Poinformowałam Panią ,że trzeba je odłożyć na miejsce, bo w takim przypadku, ktoś jest obecnie w pracy i tak tez zrobiła. Nie grzebała Panu w portfelu ani innych dokumentach, być może wyleciały z kieszeni jak Pani wyjmowała, nie wiem.... Gwarantuję Panu, że nikt nie miał złych zamiarów. Pana mama pracuje już u nas kilka lat i chyba wie, że nigdy u nas nic nikomu w szafce nie zginęło, więc nie wiem skąd takie oszczerstwa? Pan również w firmie Orbico już pracował kilka miesięcy, jak ktoś wraca, oznacza,że chyba nie jest tak źle. Jeszcze raz przepraszam ze swojej strony za zaistniałą sytuację i proszę na przyszłość wyjaśniać takie sytuacje u źródła, na bieżąco, a nie się obrażać, wyrażać swoje opinie bez słowa wyjaśnienia, jak nastolatek.....

@Magda

Z mojej strony nie ma oszczerstw lecz OPIS AUTENTYCZNEJ SYTUACJI, która mnie spotkała. Jeżeli doszło do pomyłki jak Pani twierdzi to ja powinienem być poinformowany na hali o zaistniałej sytuacji. Powinienem wtedy iść z przełożonym i pracownikiem ochrony do szafki aby w ich obecności sprawdzić i potwierdzić, że wszystkie moje rzeczy są w szafce. Gdybym chciał mógłbym wtedy zrobić zdjęcia szafki, wezwać policję i zgłosić kradzież gotówki w wymyślonej kwocie. W zaistniałej sytuacji byłbym na wygranej pozycji. I takie działanie z mojej strony byłoby oszczerstwem wobec firmy i pracowników. Ja natomiast postanowiłem, że nie będę pracował w firmie, w której w czasie godzin mojej pracy osoby postronne mają dostęp do mojej szafki i prywatnych rzeczy. Mało tego dodam, że przez 5 dni pracy nie otrzymałem umowy z agencji z której korzysta firma, agencja thanos. Po odliczeniu kosztów ubrań i klucza od szafki powinienem otrzymać około 400pln netto, których już nie odzyskam ze względu na brak umowy. Dobrze, że nie doszło do wypadku bo wtedy byłyby problemy ( żal mam do agencji).

@Magda

I jeszcze dodam, że sprawa dotyczy mnie i sytuacji w której to ja się znalazłem. Więc mieszanie w to członków mojej rodziny świadczy o braku profesjonalizmu pracowników tej firmy. Poruszony temat nie dotyczy mojej mamy, a Pani miesza ją w to i to na piblicznym forum. Świadczy to o niskich kompetencjach kadr kierowniczkierowniczych i NR. Tu nie będę więcej pisał. Jeżeli Pani ma ochotę to proszę poszukać mnie na fb i zobaczyć moje relacje z prac jakie wykonuję i może wtedy Pani zrozumie moje podejście do omawianej sytuacji.

Kika

Dzieje sie zle bardzo zle w Orbico wymagania wieksze placa mniejsza. Jedyna osoba ktora ma serce i podejscie do pracownikow to starszy magazynier M. B. to czlowiek ktory potrafi docenic wesprzec porozmawiac. Powinien byc doceniony przez gore i zostac kierownikiem praca z takim czlowiekiem to czysta przyjemnosc. Niestety inni starsi nie maja podejscia do pracownikow krzykiem nie zalatwia nic tylko strate ludzi.

PICKer
@Kika

Z resztą sztarszych magazynierów da się dogadać na luzie pośmiać się gadać jak z człowiekiem Jeśli jest problem dojdą pogadają co i jak Nie chodzą i nie docinają tekstem " rób szyciej i dokładniej by była premia "

PICKer

To jest śmieszne jaką stawkę ma pan paletowy który zamiast popsute palety wywozić leżą bez sensu ułożone gdzie popadnie,jeden wielki (usunięte przez administratora) z tymi paletami.. takiego obiboka powinni zastrudnic do odśnieżania w zimę może tam by się na coś nadał ???? Tu powinni zatrudnić osobę która będzie starannie wykonywać swoją pracę.

Produkcyjny

Firma to jedno wielkie nieporozumienie, aby zaoszczędzić na utylizacji pracownikom są rozdawane produkty spożywcze 2,3 lata po terminie. Jak wam nie wstyd takie śmieci dawać ludziom?

Produkt
@Produkcyjny

A kiedy te dobre prezenty ?!!!!!!!!!!!

Piker

Łazienka od pół roku zamknięta,na czas wizytacji zastawiają paletami żeby ukryć sam fakt istnienia, w drugiej jeszcze czynnej toalecie woda wypływa gdzie się da , smród że brak słów. Tak to ten "nowoczesny duży magazyn" do zamknięcia się kwalifikuje takie coś.

Wowa.........

Pracowałem w tej firmie i odeszłam z powodu wynagrodzenia czy coś się zmieniło ????? Odpowiem sobie sam pewnie Nic !!!!!

Szpak

Jak tam teraz jest w tym orbico? Ile można zarobić?

Bagins
@Szpak

Nowy pracownik ma więcej niż osoba z wieloletnim doświadczeniem

Waro
@Szpak

3500 zł jak ci nie zabiorą pieniędzy, więc szkoda czasu.

Uniwersalny żołnierz

Uważam że to genialny pomysł żeby jeden z pracowników zajmował się cały dzień układaniem 20 palet przewożąc je bezcelowo z miejsca na miejsce. Wiem też że to niezmiernie odpowiedzialna, czasochłonna, trudna i niezbędna praca więc dlaczego taki pracownik nie zostaje wynagradzany wyższa stawką aniżeli pozostali...

Boni

Firma to jeden wielki prymityw, wystarczy mieć dwie lewe rece, mózg i rozum nie jest wymagany i robią z Tobą co chcą. Pozdrowienia dla tych normalnych którzy się szanowali i odeszli.

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Sochaczew

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 3 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAVO Orbico