T-work International sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o T-work International sp. z o.o.

Rafał Nowy wpis
Pracownik

Pracuje w T Work i bardzo sobie wszystko chwale mieszkania ok kasa na czas zawsze można liczyć na pomoc wszystkich

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w T-work International sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 11 października na GoWork.pl.

cieśla Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Wszystko zapięte na ostatni guzik, rozmowa kwalifikacyjna konkretna, bezstresowo!

Cieśla Nowy wpis
Pracownik

Mogę polecić firmę T-work. Żadnych problemów, koordynator na miejscu, prezes i panie w biurze zawsze pomocne. Wypłata zawsze na czas. Jak się pracuje, nie wali w ciula to nie ma na co narzekać!

Byly pracownik
Były pracownik

Kasa ok tylko malo nadgodzin. Firma ok. Ladne mieszkania.Jeśli miałbym wrocic podnosicie stawki i jestem hehe. Pozdrawiam cala ekipę ;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w T-work International sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Cieśla szalunkowy?
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Leoncio
Były pracownik

Wole 20e mniej dostać ale wszystko na czas odprowad,ane jest. Sprawdzałem w ZUS itd. Inni to dopiero (usunięte przez administratora) Obiecują góry a przychodzi do wypłaty i zonk.

Mr.X
Pracownik

Witam. Chciałbym napisać co nieco bo widzę duzo opini negatywnych. Sprawa ma się nastepujaco: - kasa na czas ( to co się dogadałem zawsze bylo) - opieka na miejscu - ladne mieszkanie i transport Także nie czytajcie tych dyrdymal wyssanych z palca. Negatywne opinie pisza tylko osoby którym nie chciało się pracować i miały problem z używkami. Ja pracuje do dzis i napewno tu zostanę jak najdłużej.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z T-work International sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zbrojarz
Były pracownik

Witam. Niewiem skad takie opinie. Pracowałem co prawda tylko 2 miesiące ale nie żałuję że zjechalem z Niemczech i przyjechałem do Belgii pracować dla Pana Tomka szefa T-work. Kasa dobra duzo nadgodzin wszystko płatne. Godziny nocne soboty wszystko ekstra %. Cały czas jestem w kontakcie z Leszkiem bo chce wrócić, malo tego zabiorę jak bedzie mozna moja ekipę z Niemczech. Polecam i POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Rafał
Pracownik

Moje szczęście że trafiłem do tej firmy w końcu wiem co to znaczy zarabiać i odkładać pieniądze. Cała firma super i polecam naprawdę warto.

Grzegorz
Pracownik

Witam dla mnie wszystko pasuje nigdy nie miałem złego doświadczenia z tą firmą do tej pory pracuję i jest wszystko git. Polecam tą firmę szef uczciwy i zawsze pomocny warunki super. Leszek zawsze pomocny i uśmiechnięty pozdrawiam.

Sebastian
Pracownik

Witam jestem pracownikiem firmy T-WORK INTERNATIONAL SP. Z O.O i pracuję od 6miesiecy jako ciśla szalunkowy w Belgii. Chciałbym z korygować wypowiedzi moich kolegów odnośnie firmy. Chciałbym podzielić się swoimi refleksjami a mianowicie napisać cało prawdę o warunkach i relacjach z pracodawcą i pracownikami. Do rzeczy moim zdaniem wszystkie powyższe wypowiedzi są nieprawdziwe i pisane pewnie po złości by zaszkodzić dla firmy. Ja osobiście mam bardzo dobre relację z Prezesem firmy i uważam że dzięki niemu i firmie T-WORK INTERNATIONAL dopiero dostrzegłem zalety pracy za granicą. Wcześniej byłem oszukiwany w innych firmach i nigdy nie otrzymywałem tego co było umówione. W T-WORKU nigdy nie czekałem na wypłaty wszystko zawsze było na czas, a stawki godzinowe jak również nadgodziny zawsze rozliczane zgodnie z prawem. Co chodzi o stawki za godzinę to uważam że firma T-WORK jest jedną z nielicznych firm na rynku europejskim która oferuję wysokie stawki dla pracowników, ja osobiście miałem 14,00 Euro/h gdzie w wcześniejszych firmach moja maksymalna stawka wynosiła max od 9 do12 Euro/h . Oczywiście co chodzi o Pana Leszka jest zawsze pomocny w załatwieniu wszelkich formalności i rozwiązuje wszystkie problemy, jako osoba jest miły i kulturalny więc koledzy nie wiem jaki macie problem. Moim zdaniem wszystkie powyższe informacje są spamem. Pozdrawiam Pana Prezesa i oczywiście Pana Leszka

Administrator

Co dla ciebie oznacza zatrudnienie w T-work International sp. z o.o. w mieście Pisz? Wypowiedz się na temat tej firmy i napisz, czy warto robić w niej karierę. Twoja opinia może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o T-work International sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w T-work International sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy T-work International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w T-work International sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

T-work International sp. z o.o.