T-work International sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o T-work International sp. z o.o.

Rafał Nowy wpis

Pracuje w T Work i bardzo sobie wszystko chwale mieszkania ok kasa na czas zawsze można liczyć na pomoc wszystkich

Pytanie Nowy wpis

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w T-work International sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 11 października na GoWork.pl.

cieśla Nowy wpis
@Pytanie

Wszystko zapięte na ostatni guzik, rozmowa kwalifikacyjna konkretna, bezstresowo!

Cieśla Nowy wpis

Mogę polecić firmę T-work. Żadnych problemów, koordynator na miejscu, prezes i panie w biurze zawsze pomocne. Wypłata zawsze na czas. Jak się pracuje, nie wali w ciula to nie ma na co narzekać!

Byly pracownik

Kasa ok tylko malo nadgodzin. Firma ok. Ladne mieszkania.Jeśli miałbym wrocic podnosicie stawki i jestem hehe. Pozdrawiam cala ekipę ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w T-work International sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Cieśla szalunkowy?

Leoncio

Wole 20e mniej dostać ale wszystko na czas odprowad,ane jest. Sprawdzałem w ZUS itd. Inni to dopiero (usunięte przez administratora) Obiecują góry a przychodzi do wypłaty i zonk.

Mr.X

Witam. Chciałbym napisać co nieco bo widzę duzo opini negatywnych. Sprawa ma się nastepujaco: - kasa na czas ( to co się dogadałem zawsze bylo) - opieka na miejscu - ladne mieszkanie i transport Także nie czytajcie tych dyrdymal wyssanych z palca. Negatywne opinie pisza tylko osoby którym nie chciało się pracować i miały problem z używkami. Ja pracuje do dzis i napewno tu zostanę jak najdłużej.

Jak długo czekaliście na odzew z T-work International sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zbrojarz

Witam. Niewiem skad takie opinie. Pracowałem co prawda tylko 2 miesiące ale nie żałuję że zjechalem z Niemczech i przyjechałem do Belgii pracować dla Pana Tomka szefa T-work. Kasa dobra duzo nadgodzin wszystko płatne. Godziny nocne soboty wszystko ekstra %. Cały czas jestem w kontakcie z Leszkiem bo chce wrócić, malo tego zabiorę jak bedzie mozna moja ekipę z Niemczech. Polecam i POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Rafał

Moje szczęście że trafiłem do tej firmy w końcu wiem co to znaczy zarabiać i odkładać pieniądze. Cała firma super i polecam naprawdę warto.

Grzegorz

Witam dla mnie wszystko pasuje nigdy nie miałem złego doświadczenia z tą firmą do tej pory pracuję i jest wszystko git. Polecam tą firmę szef uczciwy i zawsze pomocny warunki super. Leszek zawsze pomocny i uśmiechnięty pozdrawiam.

Sebastian

Witam jestem pracownikiem firmy T-WORK INTERNATIONAL SP. Z O.O i pracuję od 6miesiecy jako ciśla szalunkowy w Belgii. Chciałbym z korygować wypowiedzi moich kolegów odnośnie firmy. Chciałbym podzielić się swoimi refleksjami a mianowicie napisać cało prawdę o warunkach i relacjach z pracodawcą i pracownikami. Do rzeczy moim zdaniem wszystkie powyższe wypowiedzi są nieprawdziwe i pisane pewnie po złości by zaszkodzić dla firmy. Ja osobiście mam bardzo dobre relację z Prezesem firmy i uważam że dzięki niemu i firmie T-WORK INTERNATIONAL dopiero dostrzegłem zalety pracy za granicą. Wcześniej byłem oszukiwany w innych firmach i nigdy nie otrzymywałem tego co było umówione. W T-WORKU nigdy nie czekałem na wypłaty wszystko zawsze było na czas, a stawki godzinowe jak również nadgodziny zawsze rozliczane zgodnie z prawem. Co chodzi o stawki za godzinę to uważam że firma T-WORK jest jedną z nielicznych firm na rynku europejskim która oferuję wysokie stawki dla pracowników, ja osobiście miałem 14,00 Euro/h gdzie w wcześniejszych firmach moja maksymalna stawka wynosiła max od 9 do12 Euro/h . Oczywiście co chodzi o Pana Leszka jest zawsze pomocny w załatwieniu wszelkich formalności i rozwiązuje wszystkie problemy, jako osoba jest miły i kulturalny więc koledzy nie wiem jaki macie problem. Moim zdaniem wszystkie powyższe informacje są spamem. Pozdrawiam Pana Prezesa i oczywiście Pana Leszka

Co dla ciebie oznacza zatrudnienie w T-work International sp. z o.o. w mieście Pisz? Wypowiedz się na temat tej firmy i napisz, czy warto robić w niej karierę. Twoja opinia może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o T-work International sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w T-work International sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy T-work International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-work International sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

T-work International sp. z o.o.