counter
4 8 24 5 1
Adam

Brak szacunku do pracownika to prawda. A jak ktoś pieje, że to dobra firma to niech sprawdzi czy ma popłacone składki jak się należy, jeśli w ogóle ma. Najgorzej mają nowi, którzy po paru miesiącach rezygnują, wtedy jest strach o pieniądze, opóźnienia w wypłatach, choć słyszałem i gorsze historie. Odpowiednią opinię wśród pracowników ma szef i koordynatorka E. Nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w 300 Sp. z o.o.?

Kaśka

@Kicia3 a jaką umowę tutaj oferują?

Marcin
@Kaśka

miałem przez 3 miesiące zlecenie, ale potem poprosiłem szefa o etat i dostałem bez problemów. Kasa co miesiąc regularnie, nie wiem co piszą tutaj że nie ma, zawsze jest kasa na czas.

Pracownik Nowy wpis
@Marcin

Nie jest to prawdą co PAn pisze. O jakiejkolwiek umowie można tu zapomnieć... :( Zatem jaki pracodawca taka usługa na osiedlach że wiecznie skargi, skargi i jeszcze raz skargi....

Adam

Sara Nowy wpis
@Adam

Jak najbardziej się z Panem zgadzam pracownika maja za nic niewiem jak by się człowiek starał to i tak będzie źle najlepiej maja ci co donoszą

Mariusz Nowy wpis
@Sara

Ile wynosi tu podstawa wynagrodzenia? Czy w 300 oprócz samej podstawy można też dostać jakieś premie i dodatki? Orientujesz się w sprawach firmowych, więc na pewno wiesz coś na ten temat.

Krzysiek
 Rekomendacja

Powiem tak, niezadowoleni są wszędzie. Pan M. dobrze robi że obcina kary które są w umowie. Pracowałem na osiedlu na terenie. Miało być dwuch facetów, ale zawsze było tak że po wypłacie kolega albo znikał w separatorze albo nie przychodził i ja musiałem robić za dwuch. Takich kolegów miałem kilkunastu, przychodzili migali się od roboty i dostawali kasę i szli w tango. Ich pensje dostawałem ja bo z nich robiłem. Ja chwalę firmę i pracował bym dalej gdyby nie choroba. Szef ładnie się ze mną rozstał, nawet wypłacił wcześniej pensję bo wyjeżdżałem. Polecam. A ci którzy narzekają to zwykłe chlory, nic dziwnego że narzekają.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysiek

Pracuje w tej firmie krótko ale mogę powiedzieć że jest w miarę dobrze mogło by być jeszcze lepiej ale czas pokaże

Użytkownicy czekają na odpowiedź 221 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w 300 Sp. z o.o.?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 322 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie 300 Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marta

Serdecznie nie polecsm pracować w tej firmie ze względu na to ze nie daja umow chodź biorą dane i nie wypłacają pensji

Basia
@Marta

A wyplacili wogole no mi tez nie wyplacili i wielu osobom

Kicia3

Firma jak wiele. Ja nie miałam problemow z pieniążkam ani umową.

Mariusz
@Kicia3

Możesz mi powiedzieć jakie konkretnie zadania czekały na Ciebie w firmie oraz czego wymagało szefostwo od pracownika? Ciekawi mnie też kwestia zarobków, na jaką kwotę może tu liczyć początkujący pracownik? Czekam na Twoją odpowiedź!

Jak jest z pakietem medycznym w 300 Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Barbara
@Pytanie

tak ja bynajmniej miałam ubezpieczoną córkę

Barbara

Pracowałam w firmie przez 3 lata. Miałam umowę o pracę. Firma solidna przez cały okres czasu spóźnili się raz z wypłatą jeden dzień. Ale przyjechał szef i osobiście przeprosił. Wszystko zawsze było wypłacone i nadgodziny. Jak człowiek potrzebował to i pożyczkę dostał, ja brałam na leki 2000 i spłacałam przez kilka miesięcy. Oczywiście trafiali na osiedle pijaki co dzień czasu przespali w węźle a potem z łapą po pieniądze lecieli. Zawsze się trafi jakaś (usunięte przez administratora) Polecam firmę jako długoletni pracownik. Gdyby nie zdrowie pracowała bym jeszcze długo.

Waldek

Polecam, niezadowoleni to ci co zostali wywalenie za picie. Niegdy nie miałem problemów z pieniędzmi.

Niszczyciel Światów

Czytam i nie wierzę... choć z drugiej strony... pracuję w 300 od kilku miesięcy... większość pracowników to LENIWE PIJACZKI i OBSZCZYMURKI, którym nie chce się pracować... najlepiej przesiedzieć cały dzień w separatorze, albo wypić setkę w pobliskiej Żabce... notorycznie nie przychodzą do pracy... z umiejętności na pierwszym miejscu narzekanie na niesprawiedliwy los, na to jak ciężko mają w życiu, no i oczywiście umiejętność oszukiwania urzędów by dostać jakiś socjal... Patole...!!! Zabierz się jeden z drugim uczciwie do pracy, a nie trzeba będzie robić niczego w nadgodzinach...!!!

Adwokat

Firma która nie płaci Ostatnio nie wypłacił dwóm pracownikom 2000 zł za cały miesiąc pracy. (usunięte przez administratora)blokuje telefon i szukaj wiatru w polu.

Janisz

Ostrzegam potencjalnych zleceniobiorców przed współpracą z tą śmieszną firmą. To, że masz umowę za określaną stawkę nie gwarantuje Ci wypłaty wynagrodzenia. Pieniądze wypłacane w gotówce nie na czas. Nadgodziny wypłacane po kilku miesiącach lub wcale. Ostrzegam przed tym bagnem ta pseudofirma działa bardzo krótko, bo od 2017 r.

Wiesia

Ostrzegam wszystkich przed zatrudnieniem w tej firmie, praca bez umowy lub na zleceniu, pieniądze nie są wypłacane na czas i często nie w całości. Wyzysk na maksa bardzo niskie stawki. Praca również w nadgodzinach, które są wypłacane po kilku miesiącach. Duża rotacja pracowników. Firma nie szanuje pracowników brak poszanowania ludzkiej godności. SERDECZNIE NIE POLECAM!!!

Wiesia

Zostaw merytoryczną opinię o 300 Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad