Opinie o Hany Service w Rotterdam

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hany Service. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hany Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hany Service w Rotterdam

Dawid

Witam, zastrzegam przed tą firma, codzienne obiecywanki ze będzie więcej godzin oraz mniej km do pracy ;) Nie było problemu z wypłacaniem aż do pewnego czasu nie została wypłacona cała tygodniówka zero kontaktu ze strony Hanny. Złodziej i kłamca

@Dawid

Widzę, że odnośnie tych kilometrów to pisało już kilka osób, więc coś musi być na rzeczy. Wymagają własny samochód, więc pewnie to dotyczy każdego stanowiska. Widzę ogłoszenie dla blacharza i tam piszą o atrakcyjnej stawce, a Twoja też taka była dopóki Ci ją wypłacali?

Dawid

@Dawid

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hany Service?

Jaga Nowy wpis

No, ale co przykładowo takiego obiecują? To te obietnice są słowne, nie można tego zapisać w umowie żeby mieć punkt odniesienia? Co w przypadku, gdyby jakiś pracownik sprzeciwił się takiemu traktowaniu, szczególnie krzykowi? Mogłoby to zatrzymać wyzwiska?

Były pracownik Nowy wpis

Z daleka od tego (usunięte przez administratora). Szef nie szanuje nikogo, jak chcesz zacząć tam prace, to przygotuj się na wieczne krzyki i nic więcej, bo akurat nic więcej nie potrafi. Jest to człowiek bez kręgosłupa moralnego, radzę się trzymać od tego wszystkiego jak najdalej.

P

Czytając tę komentarze aż chce mi sie śmiać pracuje w tej firmiw chyba najdłużej i zawsze kasa na czas i wszystko ok a te lewe komentarze pewnie pisze jedna i ta sama osoba. Murem za hany service////

Iza

No ale po co tak wulgarnie od razu wtrącasz. :/ Weź poprawkę, że on to dwa lata temu pisał, to wtedy może mogło tu być inaczej niż dzisiaj?

Czarna
@P

Mój partner oglądał jedno .mieszkanie przed przyjęciem się i dobrze zrobił bo to co tam zobaczył świadczy o pracodawcy właśnie i nie trzeba dużo mówić myślę że dobre opinie też piszą pracownicy biura pozdrawiam

Grażyna
@Czarna

Ale co tam zobaczył tak właściwie? Bo Twoja opinia to mało wnosi jak szczegółów nie podajesz. Jakieś złe warunki w tym mieszkaniu były?

Czarna
@Grażyna

(usunięte przez administratora) i mogiła mieszkanie brudne przede wszystkim na tyłu panów to poprostu szok partner jest od 20 lat monterem i takiego czegoś jeszcze nie widzial poczaskane szafy szyby wszędzie brudno w takim zawodzie jak się pracuje to przede wszystkim szacunek dla siebie ludzie niektórzy tego nie mają mieszkają bo muszą niewiem pani z biura obiecywała złote góry a co .sam fakt jak zaproponowała mieszkanie świadczy o biurze . pozdrawiam

Damian
@Czarna

Biuro nigdy nie udostepnia mieszkania obcym osobom, to ciekawe gdzie on niby byl. Zreszta dorosli faceci to chyba potrafia sami sie ogarnanc i pracowadca nie ma tu nic do tego. Nie rozumiem jak mozesz sie wypowiadac skoro nie masz zielonego pojecia w temacie.

Wiktoria
@Damian

To jak to jest z tymi mieszkaniami w końcu? Obcym osobom to znaczy że nie można oglądnąć przed przyjęciem się do pracy?

Mały 1980

Ludzie nie dajcie się oszukać widziałem co robi z ludźmi obiecuje prace ludzie biorą kredyty żeby przyjechać do Holandii bo jego służące z Katowic obiecują dobra zarobkowa prace a to wszystko lipa on dba tylko o swoją (usunięte przez administratora)

Sławomir
@Mały 1980

Ale co takiego się dzieje? Przyjeżdża się na miejsce i nagle nie ma pracy? O co chodzi? Napisz coś więcej.

huk
@Sławomir

chcesz tu jechać sławek?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hany Service? Czy kandydat na stanowisko Monter izolacji typu Armaflex powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter rusztowań z językiem angielskim. Bez Doświadczenia!
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
Zybi1977

(usunięte przez administratora) prezes (usunięte przez administratora) jąkała i brudas nie dajmy się (usunięte przez administratora)

Robert

Zdecydowanie polecam, kasa zawsze na czas i jak do tej pory pracuje caly czas od 3 lat

Grażyna
@Robert

To super, kasa na koncie to najważniejsze. A jak oceniasz atmosferę w pracy? Fajnie tam jest? :)

Ktoś ktoś????

Firma tragedia. Odciaglai wakacyjne co tydzień z wypłaty i nie oddali bo odeszlem upominając się o podwyżkę po 4latach pracy.szmacili .pokoje tragedia. Do pracy trzeba było jeździć po 150km . Te mieszkania były zimne i zawilgocone,w tym czasem braku normalnej kuchni.

Jestem człowiekiem

Pracuje w firmie hany service bardzo długo nigdy się nie zdarzyło żeby nie było wypłacanych pieniędzy. (usunięte przez administratora) to bardzo pożądany człowiek wiec nie wiem dlaczego tyłu ludzi go wyzywa.

@Jestem człowiekiem

To że tobie się nie zdarzyło, nie oznacza że nie mogło spotkać to nikogo innego. (usunięte przez administratora)

Maset
@Jestem człowiekiem

Widać że jesteś z wiochy zabitej deskami z jednym monopolowym w pobliżu 30km i cieszysz się ze taki patus jak ty ma za co chlać i nikt cie nie sprawdzą alkomatem.puca pełna

Wałek

Porządnie to on kroi:D

Sławomir
@Wałek

Czyli jednak jakiś problem z wypłatami jest? Udało Ci się odzyskać całość?

Arczi

Mam pytanie , w lutym zdałem kurs VCA, potracili mi 210 euro, do tej pory nie dostalem dyplomu, powolywali sie najpierw na pandemie , potem ze niby wyslaku go do mbie ake wrocil , potem ze wysla drugi raz , a teraz jak dzwonie to slysze nie ma takiego numeru. Macie jakis kontakt z firna Hanny service????

Ziom
@Arczi

Normalnie to takie kursy opłaca firma pośrednicząca,czyli nie ponosisz żadnych kosztów,vca czy wózki widłowe to wszystko jest za free

Ble blee

Żerują na ludziach co nie mają pojęcia o stawkach i umowach,kto troche dłużej jest w holandii odrazu zwęszy z kim ma do czynienia...zachęcają dodatkiem który w innych firmach jest po za stawka brutto jako norma,a oni to promują jakby to było coś Super extra.tak robią tylko (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w Hany Service?

Haha

Jakie benefity?minimalna stawka

Rzetelna opinia

Śmieszne stawki jak dla monterów,poszukajcie inne ogłoszenia,tam nie warto się pakować.za taką stawkę można sobie znaleźć lekką czystą pracę w ciepłym miejscu....

Mati

(usunięte przez administratora) zamiast pojedynczych pokoi dla izolerów dwuosobowe klitki, no po prostu żart jakiś. Masz jeździć po 150 km do pracy,s jeśli nie chcesz to won. Nie polecam, (usunięte przez administratora) niesamowite, właśnie czekam na wypłatę od nich, ciekawe czy przeleją...

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Hany Service?

??

Co masz na mysli jesli chodzi o liderów? To firma zatrudniająca robotników na budowie, nie ma szczebli kariery są tylko różne budowy.

Własne narzędzia. I jeszcze te faszystowskie podejście do pracownika. Oni by jeszcze chcieli żebym sobie sam płacił. Frajerska Firma

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

Pytasz o monterów czy osoby z biura?

Mam pytania ile kosztuje stawka dla montera?

Monster

Minimalna . Jak na pomidorach na szklarni

Drogi arczi zdzwiłbyś się jak sobie radzimy ja jakoś jestem z polski i pracuje tam cały czas zachowujemy ostrożność a ty nie wiem gdzie wyladowales po pracy w hany service ale chyba w nie najlepszej pracy jak widac po twoich komentarzach.

ech

no i znowu (usunięte przez administratora)sam piszący jako jedyny pozytywne komentarze o firmie/jakas jego panna. Komentarze te maja sens bo są oparte na doświadczeniu z firmą- czyli zgodnie z idea portalu gowork.

Na haju

Czy zatrudniają 50 latków

Pracuje w firmie hany service toś dużo czasu żeby zauważyć że firma hany service jest pożądna. Wyplacaja kase na czas.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hany Service - Rotterdam

• Jak się pracuje w Hany Service?

Zobacz opinie na temat firmy Hany Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Hany Service