Opinie o Sibe. no w Oslo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sibe. no. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sibe. no o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sibe. no w Oslo

Czy w Sibe. no zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

hubson

Omijać z daleka najgorsze miejsce w jakim pracowałem , nie płacom za nic i tylko obciążaj za wszystko , kasuja za brudna bude jak za porządny hotel , pokoje wieloosobowe albo przejściowe .nie płaca dodatkow za nocna zmianę. nie płacą za dojazdy do pracy nawet jak masz swój własny samochodu. nie wypłacaj ustawowy wynagrodzeń typu 1 i 17 maj . nawet na wyraźna informacje do właścicielki firmy można zapomnieć o pieniądzach. kompletny brak kontaktu z konsultantem nawet jak jest w pracy. OMIJAJCIE ICH Z DALEKA !!!

Polakmaly Nowy wpis
@hubson

Bo jest prawdziwa

Katarzyna Nowy wpis

Z tego co widzę firma musiała wstrzymać się z organizacją integracji ze względu na covid. :/ To jedyny skutek uboczny całej tej pandemii czy w firmie działy się też inne niekorzystne sytuacje z tym związane? Ktoś wie?

Malutka Nowy wpis

Witam proszę o opinie w tej firmie ? Może ktoś pracował może ktoś jest ? Jak to jest jak ktoś pojedzie pierwszy raz ?sprawy urzędowe ktoś pomaga itd ?Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sibe. no odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sibe. no?

Piotr Wawer

Tak, Z tym, że w ostatnich latach że względu na korona wirusa nie było specjalnie możliwości. Pozdrawiam, Piotr Wawer

Maja
@Piotr Wawer

a możesz napisać jak wcześniej wyglądały te wyjazdy lub imprezy ? Moze po pandemii wszystko wróci do normy ?

Kamila
@Piotr Wawer

Teoretycznie zostały zniesione teraz obostrzenia. Czy zapowiada się że integracje zostaną niebawem wznowione ? : D Czy poszło już to do lamusa ?

Odradzam całkowicie. Zaproponowali mi pracę w Alesund z darmowym zakwaterowaniem i dietą. Siedziba firmy znajduje się w Oslo, z racji tego, że to mój pierwszy raz w Norwegii, miałem tu przylecieć na podpisanie umowy i załatwić d nummer. Po czym miałem lecieć do Alesund do obiecanej pracy. Dzisiaj po przylocie do Oslo, brak kontaktu z Panem Piotrem przez pół dnia, 0 informacji z jego strony o czym kolwiek. Nagle dzwoni jakąś Pani z propozycją zakwaterowania za 6000nok miesięcznie bo mój pracodawcą zgłosił, że będę pracował w Oslo. Po całym zamieszaniu okazało się, że Pan Piotr "zapomniał" mnie jako jedynego powiadomić o tych zmianach. Pan Piotr obiecywał mi 210nok na godzinę + 189 koron diety + darmowe zakwaterowanie = wychodziła ładna suma bo 35000nok netto. Niespodzianka taka, że praca w Oslo, z płatnym zakwaterowaniem za 6000 i bez diet. 0 powagi, 0 profesjonalizmu. Zapomniał mnie powiadomić.. gdyby nie zapomniał to bym tu nawet nie przyleciał i pewnie w rzeczywistości nie było nawet w planach żadnego wyjazdu do Alesund!!! Tragedia!!! Odradzam!!!

Zajączek

Czy na każdej budowie mieliście takie same stawki godzinowe ? Ile w tej chwili płacą na godzinę pracy i czy wszystkim jednakowo ? Obciążają za wszystko to znaczy za co ? Pytam się ponieważ chciałbym porównać opinie w rożnych firmach .

Zostaw merytoryczną opinię o Sibe. no - Oslo

• Jak się pracuje w Sibe. no?

Zobacz opinie na temat firmy Sibe. no tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sibe. no