Cagen

Poznań

Opinie o Cagen

Kasia C.

Pracuję w Cagenie od 3 lat. Firma rozwija się bardzo szybko. W rekrutacji pracowników często stawia się na zapał, pracowitość i silną motywację do poznawania nowej wiedzy.

Szuka pracy
@Kasia C. 26.01.2016 13:55

Witam Panią, poszukuję pracy w obszarze zakupów technicznych i logistyki. Posiadam również bogate doświadczenie w obsłudze klienta. Czy poszukujecie Państwo w tej chwili pracownika? Będę wdzięczna za informację.

Katarzyna Czajkowska
@Szuka pracy 03.02.2016 13:31

Dzień dobry, W chwili obecnej nie trwa rekrutacja na takie stanowiska. Jednak, biorąc pod uwagę ciągły rozwój firmy, nieuniknione, że będziemy szukać pracowników do tych działów. Bardzo proszę o przysłanie CV na adres firmowy. Z ciekawością się z nim zapoznam. Jeśli wyrazi Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez firmę, a wymagania stawiane przed przyszłymi kandydatami zostaną spełnione- z przyjemnością uwzględnię Pani aplikację.

Zostaw opinię o Cagen - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cagen