ATEST

Tychy

Opinie o ATEST

Znawca znawców kłamstw

Miałem ( nie ) przyjemność zetknąć się z tą firmą , nie polecam . Po swoich doświadczeniach nie kupił bym od nich ściereczki nie mówiąc już o dłuższej współpracy , omijać z daleka :)

Peter
@Znawca znawców kłamstw 22.10.2016 17:48

Mówisz o Hurtowni Atest - artykułów meblarskich i materiałów tapicerskich? Możesz coś więcej powiedzieć o pracy w tej hurtowni?

znawca kłamstw

zapomniałes dodać , że chodzi o twoje prywatne telefony nie związane z działalnością firmy i paliwo które zużyłeś , na jazdy w czasie weekendu też prywatne. wiadomo było od poczatku , ze te rzeczy nie są aceptowane w firmie, ale pan pracuś zdziwiony. To oczywiście jest skandaliczne ,że firma nie płaci za wydzwonione prywatne rozmowy za kilkaset złotych, tez uważam ,że to firma dla desperatów, ale tobie polecam inne firmy i przed przyjęciem do pracy pytaj sie ile można prywatnie wydzwonić i wyjeździć paliwa za czyjeś pieniądze, bo ty raczej na to paliwo nie zarobiłeś.

Zostaw opinię o ATEST - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATEST