Fermy Drobiu Woźniak

Opinie o Fermy Drobiu Woźniak

tom3218

ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet jajka wywozi do Holandi widze jego tiry wstyd by traktowac ludzi ja w Holandi zarobie 8000tys zł na miesiac i sie tak nie narobie u niego robiłem i wiem co to za śmieć i kierownictwo dodam zdjecia by te ryje były wnecie zjebane

jabłonka

gorzej jest na kleczewie. tam jakiś gówniarz teraz świruje a w praktyce to leszcz tańczy jak mu zagrają. zakłada kamery i myśli że mu wszystko wolno. podobno krewny z właścicielem tego bałaganu. oważajcie

gość

k9 chyba wiem kim jesteś żadko spotyka sięw sieci takich dyzortografów, może dlatego właśnie pracujesz na kurniku. powinnaś posłuchać weekendowych opowieści pijanego woj*** w pizzeri.

k9

jolo z pakowaczki chyba z c**ja spadłaś kierownik od beemki to ruwny gość, jak go naprawdę bliżej poznasz wszystko załatwisz. i z ratfałem terz.

jolazpakowaczki

Chyba fatum ciaży na fermach po borkowskim wszycy biora przyklad z kierownika od BMW. Ludzie ogarnijcie sie.

Rafael

najwieksze cyrki dzieja sie na Wiosce robisz co chcesz. Ogolnie nie wiesz kto Cie pilnuje, wszyscy wszystko maja gdzieś... kierownik cwaniak widac ze mu sie powodzi ale ferma podupada. pozdrawiam

robol

pracuje juz tam 4 lata zarobki przyzwoite jak na okolice Konina ale najwazniesze zeby dogadac sie z kierownikiem docenia rozne informacje płaci gotowką. Polecam Firme ale trzeba pamietac w pracy nie ma kolegow. pozdrawiam

Zigolo

Wszystko wpozadku na firmie

monia

i jak tam sytuacja?jak z jajami ?wszystko juz ok bo sie boje po jaja do sklepu jechac

gumijagody

Pracowalem tam kilka lat przy produkcji paszy. W zasadzie zboze plesnialo w silosach,woda z nich wyciekala, oczywiście tak było ciągle,nikt tego nie zgłaszał, produkcja szła ciągle 7dni w tygodniu,plus te ciągle antybiotyki oraz wzmacniacze koloru żółtka. Po 300 h w miesiącu to norma,a w sezonie czyli żniwa po około 400.oczywiście najniższa krajowa reszta do reki.nawet po wejściu do unii nie bali się dawać mączki.przyjeżdżała w piątki po południu a rybna w nocy i wtedy była przyjmowana. To jest sposób na szybkie osiągnięcie sukcesu w Polsce Ogólnie jak tam pracował em to miałem to głęboko w mojej szanownej. Smieszylo a zarazem zastanawiało mnie zawsze jak to wszystko przechodzi coroczną kontrole sanepidu i ciekawy byłem co ta pani z kontroli zabiera za sobą w tym pięknym wiklinowym koszu oprócz pysznych jajeczek.poza tym Milo wspomina ,pomimo tego ze aby zarobić trzeba 300 h przerobić. Podziw dla prezesa za upór i dazenie do celu

Global

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes free). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: globalinkaso@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

cycu

co sie dzieje u wożniaka slyszalem ze salmonella panuje w dino tez ja wykryli ciekawe jak to sie skonczy dla wozniaka

kinga

teraz ponoc to rozwieźli ,ale salmonelle ,biedronka wycofuje jajka od nich.

Przy

No ja tam uwazam, że warto próbować, praca przecież zawsze się przyda, nie można powiedziec, że jest to jakaś bzdura, bo nie jest, konsultacje sa niepotrzebne

olek@

Najgorsza firma jaka może istnieć. Oszukują jak mogą, wypłaty tak hu..we że szkoda gadać.Jesteś gościem w domu a zarobki po 3000tys. W tej firmie nie ma świąt, niedziel,z urlopami też problem.Większość kierowców się zwalnia,jeżdżą ci co nie mają wyjścia.

did

Kolego nie mylmy pojec , kierowcy beczek , reszta jezdzi spokojnie .

Firma z obrazka

A więc zaczynamy pisac: jest tam tragicznie: jak Ci się nie podoba to za bramę wypi...ac! Słowa kierownictwa i wyżej. Płaca: wiecznie nie pasują pieniądze co do godzin 168h plus 30h 100% plus 12h 50% i wypłata 2100 i 2 dni urlopu!!! Super!!! W ch...j. całe życie firmy hale nie są przygotowane do tego by w ogóle jajko tam stało. Pracownik jest tam zwykłym smieciem. Pracownicy są gnebieni przez kierownictwo. Pracują i nic nie mówią bo chociaż coś mają ci ludzie pieniędzy. Ale zero świat czy niedziel. Tym zakladem powinna sie zajac inspekcja pracy!

aga
@Firma z obrazka 09.07.2016 17:42

Dokładnie, również się dziwie że nikt jeszcze się nie wziął za te godzinówki tam, niby należą się 100 i 50, a pensja góra 2150, a harujesz świątki piątki i niedziele, a gdy chcesz urlop to już jest problem bo nie ma ludzi i zaś inni muszą 'dymać' jak za trzech...

kata

Wg mnie praca ogólnie zła nie jest, z wypłatami nie ma problemu - zawsze pieniądze są na czas, co do ludzi to wiadomo nie ma pracy w której nie znajdą się 'czarne owce' które lubią donosić, gadać za plecami i wymyślać niestworzone rzeczy, ale największym minusem tej firmy jest to, że pracuje się 7 dni w tygodniu i dopiero dzień wolnego, wszystkie święta w pracy (chyba że w grafiku masz 'farta' i przypadnie ci wolne w święto) co na dłuższą metę niestety jest męczące i przeszkadza bo mało co można sobie zaplanować.

rodzina

sorry z 9 zrobiło sie 10 godzin, ciekawe czy choc raz w zyciu przepracował pan fizycznie tyle godzin w dniu kiedu ludzie powini odpoczac ? mądry pracodawca to połowa sukcesu szkoda że to nie pan ........................

rodzina

Nie boli pana ? ze w niedziele ludzie pracuja po 9 godzin na wskutek durnego zarządzania , nie boli ? a powinno !!!!! tak trudno zorganizowac prace aby pracowało sie lepiej ???????????????????????????????????

AIF

Zapraszam do kontaktu paulina.tomczyk@aif.com.pl osoby które mają problemy z tą firmą jeśli chodzi o płatności.

onn

Nie radzie tam pracowac.. Zła atmosfera po 250h w miesiącu i zarobki 2000tys.zł chore smierdzi splesniale jajka ludzie do kitu !"!

onn

fffsfsc

przepraszam ma pan racje, a odpowiedź miała być dla postu wyżej.Pozdrawiam

somebody

Nie wiem jak tam jest naprawdę mogę powiedzieć jak mnie potraktowano. W skrócie miała być umowa o dzieło ze stawką 9 zł za godz. a w rzeczywistości okazało się, że to była próba pracownika bez żadnego wynagrodzenia. Ciekawe czy ktoś ma takie same doświadczenie jak ja z firmą Fermy Drobiu Woźniak w Kleczewie.

zalando27

ferma drobiu bobrzany t r a g e d i a dlaczego kierownik z brygadzistka was zamecza psychicznie a nadchodzi czas ze sami beda zasuwac bo ludzie niewytrzoja tego traktowania i zwalniaja sie na potege. panie wozniak zainteresuj sie bobrzanami

GLOBAL INKASO

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes free). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 53-254 Wrocław tel.: 48 71 79 66 000 kom.: 48 608 691 334 e-mail: kontakt@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

fffsfsc

witam Chyba jest pan nie poważny twierdząc, że kierowcy jadą 70km/h gdyż jadąc szybciej niż 40km/h się nie da.

gnin

Kierowcy to jacys de... Jak przejezdzaja przez miejscowosc gnin jak .... na ograniczeniu do 40 km/h maja okolo 70 km/h a jak w zakret wchodza to na drugi pas wyjezdza. Jesli nie zaczna normalnie jezdzic to bede informowal o tym policje z numerami naczep silosow...brak slow na was kierowcy.cala kompletnie wies na was narzeka.

derhunter

Może i Firma Drobiu jest ok (nie mam zbytnio większego rozeznania jak jest w innych placówkach.A JAK JEST W BOBRZANACH TO TYLKO WIE KTO TAM PRACUJE,LUB PRACOWAŁ.KIEROWNICTWO JEST NIEODPOWIEDNIE TRAKTUJĄ PRACOWNIKA JAK ŚMIECIA CO TYLKO DO GNOJU SIĘ NADAJE(słowa wielkiej brygadzistki co myśli jak by ten zakład był jej własnością zabierają ciężko zarobione piniądze za byle co, odnoszenie się do pracowników ze stażem pracy dłuższym jak jej życie coś okropnego

#anonimowyanonim

Przestrzegam wszytkich przed zatrudnieniem się w tej firmie. Łamią w niej prawa pracownicze na co dzień. Co więcej, kierownictwo robi wszystko aby obkradać ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy. Piszę anonimowo ponieważ boję się konsekwencji.

Firma Transportowa

Uwazajcie na firme Fermy Drobiu (usunięte przez administratora)!! Jezeli ktos dla nich zrobi transport, to pozniej bedzie musial dlugo czekac na pieniadze I sie upominac o swoje. NIe odbieraja telefonow, ciagle przekladaja z dnia na dzien..a kasy jak nie ma tak nie ma. juz ponad dwa miesiace faktury sa po terminie I kasy dalej nie ma!!! Nie polecam tej firmy, uwazajcie!!!

e
@Firma Transportowa 19.02.2014 11:25

Witam, Jeżeli Fermy Woźniak nie zapłaciły bardzo proszę o kontakt, windykujemy na koszt dłużnika czyli wierzyciel odzyskuje 100% swoich fv. pozdrawiam Ewa -AIF Kancelaria 71 349 09 18 ,ewa@aif.com.pl

jurek

ja tam na wozniaka nie moge powiedzieć złego słowa to co pisze kolega to troche przesadzona opinia rygor jakis tez musi być bo drajwery na glowe wejda.czesto w domu kasa tez dobra wkońcu kazdy wie na co idzie nikt nikogo nie zmusza zeby pracował za 3tys.

klm

witam FDW to kiepska firma na pozur wygląda ładnie nowe auta ale kierownictwo łeb zryty zarobisz 3tyś.ale wypłata w ratach z tego za paliwo potrącom za najmniejsze uszkodzenia ,za telefon onic niemożna się doprosić bo oszczędności miljardy kujom na lewo prawo robiom kase na Rumuni a kierowcuw mają w [usunięte przez moderatora] bo kierowcy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak uważa prawie całe kierownictwo pozdrawiam kierowca zsiedmioletnim starzem.

marcin

panowie jak tam firma Wozniak potrzebuje drajwerów

Zostaw opinię o Fermy Drobiu Woźniak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fermy Drobiu Woźniak