Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski
3 7 6 1

Opinie o Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Zakład Kamieniarski Mariusz Mucha o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Back

Zakład Kamieniarski w tym momencie nie zatrudnia nowych osób, nic dziwnego, bo to nie sezon, ogólnie to wydaje mi się, że na wiosnę mozna się czegoś spodziewać, ale jak nie będzie to też nie ma co płakać, kiedyś się przecież jakieś pojawią z tego co mi wiadomo

Joanna

Zakład kamieniarski (usunięte przez administratora) - polecam wszystkim!

dk

Pan [usunięte przez moderatora] jest nie kulturalnym człowiekiem. Nie potrafi spokojnie porozmawiać i przede wszystkim wysłuchać.

Zostaw opinię o Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski