Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski

Adres: Grabiszyńska 331 lok. 1, 53-236 Wrocław

NIP: 8941305090 REGON: 931060406

Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski

Opinie o Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Zakład Kamieniarski Mariusz Mucha o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Back

Zakład Kamieniarski w tym momencie nie zatrudnia nowych osób, nic dziwnego, bo to nie sezon, ogólnie to wydaje mi się, że na wiosnę mozna się czegoś spodziewać, ale jak nie będzie to też nie ma co płakać, kiedyś się przecież jakieś pojawią z tego co mi wiadomo

Joanna

Zakład kamieniarski (usunięte przez administratora) - polecam wszystkim!

dk

Pan [usunięte przez moderatora] jest nie kulturalnym człowiekiem. Nie potrafi spokojnie porozmawiać i przede wszystkim wysłuchać.

Zostaw opinię o Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Mucha Zakład Kamieniarski