Opinie o Jobfactory-Personalservice GmbH w Halle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jobfactory-Personalservice GmbH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobfactory-Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobfactory-Personalservice GmbH w Halle

Rafał

Tak jak widać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) o ostatniej wypłacie można zapomnieć brak jakiego kolwiek kontaktu z nimi. Tylko że zastanawiam się dlaczego nikt nie zakłada im sprawy sądowej ja taki mam zamiar i jeżeli ktoś chętny zapraszam większe szanse do odzyskania swoich ciężko zarobionych pieniędzy jeżeli jest to wniosek zbiorowy. Mój nr 661674076

Oskar

Powiem tak (usunięte przez administratora) na każdym kroku wisza mi 3000 euro i nagle nie odbierają i do czego to doszło żeby o właśnie ciężko zarobione pieniądze się prosić nie polecam najgorsza firma która jest !!!!

avocadoss

chetnie wysle moje rozliczenie koncowe do wgladu dla wszystkich ----- jezeli doszlo do sytuacji ze to mi co s nie zagralo firma byla zdolna do tego ze uwaga!!! zrobila korecte do faktury za m-c poprzedni i uwaga!!! za 173 g0dz dostalem saldo minus 400 euro---- nie bralem zadnej zaliczki-- po dwuch m-c i staraniach prawnika oczywiscie niemieckig 1000 tysiac odzyskalem (usunięte przez administratora) nie firma nie polecam

avocadoss

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jobfactory-Personalservice GmbH się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Operator wózka widłowego
Runtime GmbH
logo firmy Elektryk - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH

Pracowałem w firmie jako monter przez dwa lata (z krótka przerwą). Nie było problemu, żeby z powrotem się przyjąć. Finansowo raz zdarzyło się, że coś nie grało - za późno dostarczyłem kilometrówkę, miesiąc później było wszystko ok. Nie pracuje juz dla nich, bo przejęła mnie firma.

Pracowałem w przez Profuturę od kwietnia do końca maja. Nie dostałem wynagrodzenia za maj, mimo, że złożyłem w porę wypowiedzenie i wywiązałem się do ostatniego dnia z pracy. Telefonu ode mnie nie odbierają, nie ma żadnych informacji o wynagrodzeniu, chociaż powinienem dostać pieniądze do 20 czerwca. To są fakty, nie wyimaginowane opinie.

Tur

Proszę nawet nie patrzeć na ich profil kłamią nie wypłacają pieniędzy na które się umowili firma porażka

@Tur

Witamy pana 'Tur' może łaskawie by się pan przedstawił żebyśmy mogli się odnieść do oskrażeń z pana strony, a może boi się pan prawdy, że zwinął się pan z budowy bez jakichkolwiek informacji ? Przez takie osoby jak Pan firma traci klientów. pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Marcel

Witam mam niebawem wyjechac do Hamburga na budowe jako monter . Jak wyglada praca nie stety nie znam jezyka niemieckiego cxy jest pilski brygdzista który rozdaje prace zastanawiam sie czy dam rade na budowie bez jezyka niemieckiego i ogulnie jakie sa warunki mieszkaniowe bo 20 eu za dzien to troche sporo czytalem opinie i nie ciekawie się zapowiada

@Marcel

Zależy na jaką budowę Pan trafi. Są zlecenia gdzie na budowie pracuje się z samymi niemcami, są też mieszane budowy (na których są też polacy). Kwatery nasza firma szuka u prywatnych osób. Koszt jest taki sam jak w całych Niemczech - od 15 do 25 eu za dobę (jeśli Pan nam nie wierzy proszę samemu się przekonać na stronach takich jak monteurzimmer.de). Może Pan również poszukać i zarezerwować sobie sam kwaterę. Jeśli Pan woli, możemy w tym pomóc. Jest możliwość opłacenia sobie kwatery z góry (gotówką), możemy też odciągać z wypłaty na koniec miesiąca. Wszystko zależy od decyzji pracownika. Co do opinii proszę się nimi nie kierować. Nasza firma zapewnia legalne zatrudnienie. Wszystko jest zgodne z prawem. Zatrudniamy obecnie ok. 500 osób w naszej firmie.

Alter Bergmann
@Jobfactory-Personalservice GmbH

to agencja?

Okradli mnie

Nie wierzcie tym opinią pozytywnym.Pracowałem w tej pasełdo firmie .Poznałem różnych ludzi i większość pracowników czyli 70 % narzeka i w niedalekiej przyszłości odchodzi z tej śmiechu wartej agencji. Do tej pory nie oddali mi pieniędzy. Nie polecam i uważajcie ludzie.

Pablo

Przez tego wirusa to ciężko było znalezc prace ale w sumie udało się pojechac na zlecenie, super ekipa w Hamburg

@Pablo

dziękujemy za pozytywny Feedback i życzymy owocnej współpracy

JJ

Jako operator zurawia jest ok. Kwatere zalatwiam sobie sam bo latwiej to wszystko policzyc. Duzym plusem jest zaliczka. Robota trwa juz pol roku i ma trwac do czerwca, zobaczymy.

Zdecydowanie odradzam, po zakończeniu umowy za zaległe 80 godzin wypłacili 79 euro, wysłałem emaila z ponagleniem zapłaty a później pismo listem poleconym i nic(usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na wiadomości, ja się wywiązałem z umowy, byłem na budowie tyle czasu ile miałem być, wypowiedzenie wysłałem dopiero z domu oczywiście z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Rozliczenia miesięcznego nie otrzymałem, świadectwa pracy oraz rozliczenia rocznego również, ludzie z którymi pracowałem bali się zwolnić z powodu nadgodzin, których by im nie wypłacili, nikt nie miał tam dobrej opinii na ich temat, a te pozytywne komentarze, które tu są powielane to od razu widać że to ustawione pewnie przez panią(usunięte przez administratora) i sama sobie odpowiada. Wiele ludzie (usunięte przez administratora), z którymi rozmawiałem, zdecydowanie odradzam tą firmę, trzymajcie się jak najdalej od nich.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Jobfactory Personalservice Gmbh Halle/Saale?

Andrew

ja za polecenie kolegi dostalem premie a jak przepracowalem 6 tyg to podwyzke idzie sie dogadac

@Andrew

Panie Andrew miło nam mogąc przeczytać pozytwny Feedback! Dziekujemy

firma spoko, bywały gorsze. Pracuje juz 8 miesiac. pozdrawiam serdecznie

@Andrew

dziękujemy za docenieni współpracy z naszą firmą!

Witold

Zaniepokoiło mnie to, że nie otrzymałeś ostatniej wypłaty za wykonaną przez Ciebie pracę. Wiesz może, czy osoby nieznające języka obcego mogą również znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę pracy za pośrednictwem firmy Jobfactory Personalservice?

@Witold

ja znam tylko podstawy cos tam sie dogadam to jest bo u nas tez polacy sa

Szanowny Panie Czarny135, Chcieliśmy Pana poinformować, że obrażanie w ten sposób naszych pracowników jest karalne. Ponadto, zmiana miejsca pracy poprzez odmeldowanie pracownika przez naszego klienta następuje wtedy, kiedy kwalifikacje nie są wystarczające i nie spełnił on oczekiwań na danym zleceniu. Z przykrością stwierdzamy, że jeżeli nie był Pan w stanie utrzymać się na jednej budowie dłużej niż tydzień - świadczy to tylko i wyłącznie o Pana niekompetencji w miejscu pracy. PS. Zalecamy Słownik Języka Polskiego.

Aal

Witam planuje wyjazd przez tą firme powiedzcie czy warto

Urszula
@Aal

Ja również chciałabym wiedzieć, czy warto szukać zatrudnienia na pośrednictwem Jobfactory Personalservice. W Internecie nie ma praktycznie nic o tej agencji, więc naprawdę byłoby super, jakby ktoś tu nam odpisał. A jaka konkretnie praca Cię interesuje? Jestem ciekawa.

Ciężko jest nam się odnieść do sprawy, ponieważ nie wiemy, o kogo chodzi. Chcielibyśmy jedynie poinformować, że wynagrodzenie ZAWSZE jest przelewane zgodnie z warunkami przedstawionymi w umowie. Jeżeli ktoś nie dotrzymał warunków umowy, często poprzez niedotrzymanie okresu wypowiedzenia zostaje obciążony karą finansową, zgodną z prawem. Dodatkowo, koszty poniesione typu: wandalizm, przedwczesny przyjazd lub wyjazd, zwiększone wydatki na sprzątanie, kradzież zapasów, uszkodzenie cudzego mienia mogą być indywidualnie odejmowane od wynagrodzenia netto.

Dzień dobry Panie Marku, z całym szacunkiem, ale chyba zapomniał Pan o jednej ważnej informacji. Mianowicie, że dzięki współpracy z naszą Firmą i panią kadrową, która wielokrotnie Pana wspierała i pomagała rozwiązywać problemy, jeżeli jakiekolwiek się pojawiały. Został Pan przejęty bezpośrednio przez jednego z naszych klientów. Rozwiązanie przez Pana umowy było niezgodne z prawem, o czym p. kadrowa Pana poinformowała. Nie zareagował Pan na tę informację. W każdym przypadku, kiedy pracownik naszej firmy zostaje przejęty przez naszego klienta dostajemy pozytywny Feedback od tej osoby oraz słowo "dziękuję", że miał możliwość rozwinięcia swojej kariery pracy w Niemczech. Zaległe sprawy finansowe zostały wyjaśnione. O tym Pan też nie wspomniał. Z naszej strony życzymy Panu wszystkiego dobrego na dalszej drodze zawodowej.

Szanowny Panie Marku, Został Pan na początku poinformowany, że poszukiwanie pensjonatów w Monachium za możliwie najniższą cenę jest dość trudnym zadaniem. Zawsze staramy się, żeby pracownik miał dostęp do wygodnego spania, łazienki oraz kuchni, żeby mógł wypoczęty chodzić do pracy. Jest to również dla nas bardzo ważne. Szukając w internecie zakwaterowań możemy tylko i wyłącznie polegać na informacjach znajdujących się w ogłoszeniu. Jeżeli są jakiekolwiek problemy z zakwaterowaniem, staramy się na nie możliwie najszybciej reagować i szukać innego zakwaterowania, jeżeli pracownik tego sobie życzy. Uważamy, że Pański komentarz jest dla nas bardzo krzywdzący i niezgodny z prawdą.

Jakie są warunki zatrudnienia w Jobfactory Personalservice Gmbh Halle/Saale?

Nie polecam tej firmy, to nie mnie jednego (usunięte przez administratora) od 4 miesięcy czekam na wypłacenie pieniędzy, a od tego czasu telefonu nie odbierają mają wszystko gdzieś a pęsjonat to w piwnicach jeśli chcecie to wyślę fotki z Monachium i 20 euro za dobę. Omijajcie tą firmę zdaleka, a jeszcze sprawdzajdzie adres bo są tam dwie firmy a ten sam szef i jego kadra (usunięte przez administratora)

Anka

Czy mozesz napisac przez jaka agencje polska zostales wyslany do pracy?

patryk9181

Masz może kontakt do tych firm? Mnie też oszukali, proszę o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Jobfactory-Personalservice GmbH - Halle

• Jak się pracuje w Jobfactory-Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Jobfactory-Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobfactory-Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobfactory-Personalservice GmbH