Opinie o Jobfactory-Personalservice GmbH w Halle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jobfactory-Personalservice GmbH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobfactory-Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobfactory-Personalservice GmbH w Halle

Sebastian Piechowiak

Pracowałem przez 2 miesiące z bratem. Słaby kontakt z panią Marta przez którą podjęliśmy decyzję o przeniesieniu się do innej firmy. Bardzo dobry kontakt z panią Klaudia. Złożyliśmy wypowiedzenie. Ogólnie wszystko wykonaliśmy się zgodnie z umową i otrzymaliśmy całe wynagrodzenie za nasze godziny pracy. Więc polaczki cebulaczki nie oczerniajcie firmy bo podejrzewam że robota była rzucona z dnia na dzień albo po prostu się nie chodziło pracować . Dla zainteresowanych mój email abuch2009@o2.pl mogę pokazać screeny że otrzymałem pieniądze oraz wszystkie dokumenty.

@Natalia

Paliwo samemu sobie zapewnić? A co z zakwaterowaniem? Też samemu trzeba sobie szukać?

Sebastian Piechowiak

Aneta

Odezwał się ktoś, wiadomo czy jest tam praca jeszcze? Ktoś mi powiedział kiedyś o tej firmie, teraz jak akurat szukam czegoś to pomyślałam, że tutaj zerknę. Ale nic nie widzę odnośnie możliwości zatrudnienia. Jak biorą ludzi to czy doświadczenie ma dla nich znaczenie?

Natalia Nowy wpis
@Aneta

Niech Pani nawet się nie fatyguje z praca u nich bo zostanie Pani bez pieniędzy dzisiaj praca w jednym miejscu a za tydzień w oddalonym o 650 km i paliwo trzeba samemu sobie zapewnić . Porażka

@Natalia

sultan66

Pracowałem w Jobfactory od 2016 ( zimową porą brak pracy na budowie) już w pierwszym mcu wypłacili za mało środków , po interwencji Pani(usunięte przez administratora) stwierdziła iż pomyliła się księgowa i w następnym mcu wyrówna ( nikt się już nie doliczy) , za urlop pieniędzy się nie doczekałem nigdy , za przelew zaliczki czy wypłaty potrącają 12 e , (usunięte przez administratora) to jest dopiero chachmęt , nie stawiłem się na budowie w poniedziałek z powodu choroby ( powiadomiłem ich w godzinach popołudniowych , lekarz tak przyjmował ) to już do południa wysłali mi na email ostrzeżenie , a jak przesłałem zwolnienie skanem to w/w Pani wycofała ubezpieczenie zdrowotne ze wsteczną datą tj od piątku aby odpowiednik zusu ( krankenkasse ) nie wypłaciło środków , bo ta pseudo firma nigdy nie wypłaci za chorobowe , co tu pisać , na budowie kolano spuchło potężnie , pojechałem z majstrem do kliniki , chirurg sam od siebie od ręki wywalił 9 dni zwolnienia i powiedział że noga musi odpocząć ( niemiecki chirurg ) , a pseudo firma i tak centa za to nie wypłaciła , przed świętami Bożego Narodzenia należała się wypłata za mc listopad ( pracy już w grudniu nie było - zima ) weszła wypłata w wysokości 26 e ....... można pisać , dzwonić i tylko czas tracić bo nikt nie odbierał i nie odpisał , w lutym gdy Pani zadzwoniła zapytać czy chcę zacząć już pracę to usłyszała co mam do powiedzenia , stwierdziła że to błąd księgowej i to wypłacą , owszem wypłacili część a resztę jak zacznę pracę i się stawię na budowie , wysłali mnie do Freiburga ( okolice Francji i Szwajcarii ) roboty miało być na 3 mce , było na 3 dni , przecież oni nie pokrywają kosztów paliwa to co im tam , niech ktoś sam na własnej skórze się przekona jeśli nie wierzy w komentarze tu zamieszczane , owszem niektórym może to odpowiadać(usunięte przez administratora)

Olo Nowy wpis
@sultan66

(usunięte przez administratora) to są, pracowałem u nich pół roku i pod koniec listopada kończyła się już praca, stwierdziłem ze nie będę siedział na kwaterze i płacił 25€ za dzień poinformowałem p.Martę ze jadę do domu bo nie mam co tu do roboty. To p. Marta stwierdziła że zapomnieli mi powiedzieć ze wysłali mi wypowiedzenie umowy na polski adres nawet mnie nie informując, dowiedziałem się od swojej partnerki jak do mnie zadzwoniła ze przyszło wypowiedzenie umowy. Zresztą nie wyplacili pieniędzy za listopad no i ekwiwalentu tez nieuregulowali. Wiec tak powiem grzecznie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Alvin Nowy wpis
@Olo

A jaką pracę Ci ogarnęli, jakie miałeś obowiązki? I ile płacili? Bo napisałeś o kosztach kwatery. Swoją drogą, w jakim była stanie i czy blisko roboty?

Ile jest zmian w Jobfactory-Personalservice GmbH?

Marian

Jak firma? Wypłaca pieniądze? Jest to co obiecują? Proszę o porady

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jobfactory-Personalservice GmbH się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (067)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy MECHANIK PRZEMYSŁOWY (m/z)
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Elektryk - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
Halina

Hej, umowa tam jest polska czy zagraniczna? Swego czasu mieli dużo ofert do pracy za granicą, w tym na montera, a ja szukam czegoś z chłopakiem dla niego. Może się trafi jeszcze teraz coś, ale najpierw chciałabym to wiedzieć.

W gąszczu tych opinii co tutaj czytam nasuwa mi się czemu większość tutaj to takie niedouczone barany.. Skorzystałem z usług firmy ProFutura , mam swoje zakwaterowanie, podałem na samym początku steur id i numer ubezpieczenia. Wypłata policzona na pierwszej klasie, mało tego zarobiłem prawie 2600eu , chętnie dodałbym Wam zdjęcie z mojej fiszki z poprzedniego miesiąca żeby chętni kandydaci widzieli, że jest ok. Jak będę kończył współpracę to dam znać czy ostatnia wypłata wypłacona ale podejrzewam , że będzie :) A wiecie dlaczego niedouczone barany ? Bo jest w Niemczech coś takiego jak ZOLL i Arbeitsgericht gdyby ta firma była kantem to dawno by jej nie było, logisch ;)

a.
@Marcin

Masz racje. Ja netto nawet 3000 zarobilem. Da sie? Da sie. Fiszke tez moge wyslac jak mi nie wierzycie.

Pintol
@a.

3000tys € za 300h ja kocham takich deb.li co piszą ja zarobiłem tyle i tyle . Ale za ile godzin. Bo napewno nie za 168h moje miesięczne zarobki na tą chwilę za miesiąc pracy od poniedziałku do piątku bez sobót 2500-2700€ zależy ile dni pracujesz.

@Pintol

Ty 3000tys, wepchnij sobie tą kasę wiesz gdzie, ale popytaj ludzi, poczytaj - to wyrobisz sobie opinię, zadowolonych jest mało ale spójż na resztę

@Marcin

Kolego jesteś (wybacz) (usunięte przez administratora)albo bardzo niedouczonym. Te firmy mogą robić i robią takie przekręty, że głowa boli. nie płacą za zwolnienia, nie płacą ostatnich wypłat, wyrównań, kilometrówek, za wożenie ludzi do pracy swoim samochdem. kantują na każdym kroku i co? niemiecka policja ich zgarnie?, no może ale na wniosek jak złożysz. tylko ile to będzie trwało - rok, dwa. Jobfactory wie, że prawie nikt nie złoży pozwu i to wykorzystuje. JOBFACTORY - żerują na Tobie, kradną i (usunięte przez administratora) Nie zbliżajcie się do nich !!!!!

adam
@Marcin

Baranem to ty jesteś durniu. Szukają silnych i (usunięte przez administratora) takich jak ty baranie. Każą jechać na budowę i okazoje się że praca na tydzień . Wysylają 300 km. w stronę przeciwną . Jedziesz za darmo.Tydzień pracy i powtórka. Nie płacą za dojazdy do pracy jak obicóją. Wupłata po 20 jak dostaniesz wypłatę i zjedziesz 20 dni jeste walnięty nie masz kasy (usunięte przez administratora)

Paulapaula

Już mają sprawę założoną

Rafał
@Paulapaula

Witam pisałem wcześniej opinie na temat tej firmy i pytałem czy jest ktoś chętny do pozwu zbiorowego łatwiej można wygrać jeżeli będzie potrzebny świadek który poświadczy że to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to ja chętnie pomogę .

@Rafał

Wciąż nikt się nie zgłosił?

@Paulapaula

Hm czytam i trochę mnie to irytuje jestem tam dwa tyg i wiem że będę ylko do maja ciekawe czy mi wypłaca za ostatni miesiąc. Jeśli nie to do prawnika i tyle.

Niestety za nic ta Firma ma pracowników, brak kontaktu, brak wynagrodzenia i brak jakiejkolwiek dobrej woli załatwienia spraw. Cała prawda.

andrzej
@Marcin

oszuści i złodzieje. jest mnóstwo firm - ludzie byle nie tu!!!

@Marcin

Zaskoczę Cię, jestem pracownikiem i nie ma problemu z ogarnięciem czegokolwiek

Tomi
@Petrus

Pierwszy raz widzę, żeby" zwykły"pracownik tak bronił firmy, ma Pan na to tyle czasu jako pracownik fizyczny, aby co chwilę odpisywać?

@Tomi

A co, pracownicy fizyczni mają tylko harować i nie mieć czasu?

@Petrus

Poproszę o kontakt do bióra w języku polskim

@Marcin

A atmosfera w pracy chociaż okej? Jak to brak wynagrodzenia? Pracujecie za darmo? Próbowaliście rozmawiać o problemach z szefostwem, co jest powodem?

Przemek

Unikać firmy !!!! Ostatniej wypłaty nie widzę do dzisiaj ! Nie odbierają tel i tyle

Małgorzata
@Przemek

No to kiepsko. A miałeś umowę? Zgłosiłeś to gdzieś ogólnie?

Profuturafucker
@Przemek

Dlaczego nie pójdziesz do papugi? Dwóm moim znajomym nie wypłacili ostatniej pensji, dałem kontakt do adwokata, który notabene powiedział, że jego hobby to dojeżdżanie takich firm. Wysłał pismo, po tygodniu profutura odesłała odpowiedzi. Coś a'la "Bardzo przepraszamy, z następnym przelewem wszystko wyrównamy, nasza firma chce być kojarzona że szczerością i pradwomównością" xDDDDD płakaliśmy wszyscy jak czytaliśmy. W każdym razie pieniążki, co do ostatniego centa odzyskane. Pozdrawiam.

@Profuturafucker

A kiedy to było tak konkretnie? pytam bo ciekawa jestem czy może zaczęli się do tego jednak wstępnie stosować, on to w lipcu pisał

Niemanazwy
@Profuturafucker

Bardzo proszę o namiar na prawnika

Mieczysław
@Niemanazwy

Też masz problemy z uzyskaniem od nich pensji? Dlaczego zwlekają i czy długo to już trwa?

Wertyui
@Mieczysław

Zwlekają z wypłatami? Wszystkimi? Czy z ostatnia?

Halina

Opłaca się iść do nich do pracy jako Monter konstrukcji stalowych? Wystawili ogłoszenie, ale za wiele nie wiadomo. Ktoś chociaż wie, czy zarobki sensowne?

Ta firma to porażka, zgadzam się z Wami. Szukają oszczędności na każdym kroku kosztem pracownika. Zmienia pracę na inną bo szkoda mi już na nich czasu..

@Marcin

o jakich oszczednosciach piszesz? co okroili ?

marcin

Dwie moje opinie już usunęli choć napisałem prawdę. Administrator strony usuwa niewygodne dla firmy wpisy. A prawda jest taka, że nie płacą wyrównań na poprzednie miesiące, nie wypłacają ostatniej wypłaty, nagle głuchną i ślepną i nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile i sms-y - zero jakichkolwiek wyjaśnień. Tak zachowuje się firma? Tak zachowują się (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@marcin

ze mną postąpili dokładnie tak samo , nie wypłacili ostatniej wypłaty , nie odzywali się.

@andi

Jak porzuciłeś robotę to chyba nie jest dziwne?

nie Petrus
@Petrus

ty chyba jakiś zwichrowany jesteś...Za wypowiedzeniem nie ma mowy o porzuceniu pracy..Podejrzewam jak reszta tu obecnych ze jesteś naganiaczem...Pensja za pracę się należy każdemu a firma ludzi o...da i (usunięte przez administratora).Kiedyś tak opisywano (usunięte przez administratora)

A te pozytywne opinie to chyba sami sobie piszą...

Nemo

Bredzisz, jestem pracownikiem, spawam. Nie mam powodu do narzekań. Na początek 14,50 plus dieta. Nie narzekam wogole

@Nemo

Na początek ok, a co potem?

Tomi

Brutto czy netto?

adam
@Nemo

I komu to nawijasz durniu .Sam sobie robią reklamę i wystawiają opinie Bandziory A TA MARTA TO NIC NIE WARTA .

@adam

Czemu tak piszesz? Nikt nie mógł mieć pozytywnej opinii twoim zdaniem?

Franca

Powiem tak banda zlodzieji,za 17 dni zarobiłem 900 euro.I babka mi mowi chyba Marta stara po głosie ze mało bo trzeba było nie brać zaliczek była by większą wyplata xD.Nawet gdybym nie bral to nadal bym miał 900euro. (usunięte przez administratora) i tyle uciekać z tej firmy szybko. Gdyby nie te kilometrówki ich wasza wyplata była by mniejsza o ok 400euro. Czyli za 17dni zarobił bym 500euro. Przechodźcie do niemieckich firm ta ich agencja to (usunięte przez administratora) waszych pieniędzy. Wynajmują obskurne hotele z krowami i swiniami. Ogólnie (usunięte przez administratora) i bajzel w tej firmie . Nie polecam nikomu !!!

Halo
@Franca

Masz rację jedna wielka pomyłka.Przechodze do niemieckiej firmy ta ich firmę w niedługim czacie olewam.

Grzegorz GE.
@Franca

To prawda (usunięte przez administratora) nie wracają za paliwo dojeżdżasz na własną rękę ponad 500 euro wydane na miesiąc na paliwo na dojazd do pracy.Wyplata gorsza niż w Polsce.Jedna wielka porażka odradzam wszystkim ta pseudo firme.

@Grzegorz GE.

To ile km tam dojeżdżacie że tak dużo za paliwo wychodzi?

awocadoss

pozdrawiam --jak ktos obserwuje --ta strone to juz chyba wie ze wszystkie pozytywne opinie to sa napisane przez firme.. negatywy szybko usuniete .... polecam dla ludzi bez aspiracjii i naiwniakow,,,

@awocadoss

3xTak Nie płacą ostatnich pensji, nie odbierają telefonów , nie odpisują na e-maile - czy chcecie pracować w takiej firmie? Omijajcie z daleka !!!

@awocadoss

A tu Cię zaskoczę, jestem pracownikiem, monter i nie narzekam. Napisz dam Ci tel. Jak chcesz sorawdzic????

@awocadoss

Coś Ty, napisz to dam Ci numer, jestem pracownikiem i nie narzekam

@awocadoss

Nie gadaj głupot, nie narzekam. Jestem szeregowym pracownikiem.

Jordan

Odradzam, wszystko co piszecie to prawda. Do dzisiaj nie dostałem ostatniego Lohnabrechnung. Pozdrawiam

@Jordan

Porzuciłeś pewnie robotę i dlatego. Kara musi byc????

Mówiąc szczerze nie zawracajcie sobie głowy profoturą czy jobfactory jedno wielkie (usunięte przez administratora) patrzą tylko by cię oszukać a ci co się przyjmują do tych firm niech wiedzą jedno nigdy nie otrzymują ostatniej wypłaty

andi

taka jest prawda, a gdy chcesz odejść to zaczynają się schody - nie płacą ci wyrównania ani ostatniej pensji i znikają nie odbierają telefonów, nie odpisują - dziecinada i oszustwo. Okradają ludzi nagminnie bo wiedzą, że tylko nieliczni zgłoszą to prawnikom i na tym zarabiają kradnąc Twoje ciężko zarobione pieniądze. Omijajcie tą firmę z daleka!!! Pozytywne wpisy to ich dzieło - nie sugerujcie się nimi.

Petrus

Jeśli porzucisz w połowie robotę to chyba norma????

Wszedlem tu poczytać opinie o tej firmie i Profutura bo chlopak na FB szuka osób (usunięte przez administratora) przez te firmy. No i wszystko jest jasne!!!

@Andrzej

Ten chlopak dobrze wiedzial, ze ma poczekac do srody i spanikowal a sprawa zostala zalatwiona juz nawet we wtorek. Niech Pan go dopyta. Pozdrawiamy.

@odpowiedz

Jaka sprawa o co tutaj chodzi? Nie rozumiem tych komentarzy. Co tam się dzieje?

Firma to jedno totalne dno!!! W biurze mają taki bajzel że (usunięte przez administratora) Oskarżają o skradzione narzędzia i ubrania robocze których w prawdzie nie zabraliśmy Zarobki w ogóle nie zgadzają się z umową Przy 40 godzinach tygodniowo koszty miesięcznego mieszkania wynoszą 820€ Mieszkania które oferują to melina smród i (usunięte przez administratora) w mieszkaniach I tak jak reszta opinie uprzedzam że nas też uprzedzono że nie dostaniemy wypłaty ostatniej Omijajcie szerokimi łukiem!!!

@Marcin

To straszne! Takie koszty życia za takie warunki? A ta akcja z nieotrzymaniem ostatnie wypłaty to jakiś absurd. Powinni ją dać. Co na ten temat mówi wasza umowa?

firma
@Marcin

Panie Marcinie, informacje o skradzionych przedmiotach dostalismy od naszego klienta u ktorego pracowaliscie. Pisalismy, zeby wyjasnic sytuacje. Jesli je zostawiliscie faktycznie na swoim miejscu i firma je znajdzie to sprawa sie wyjasni. My jako firma pomagamy jedynie w znalezieniu zakwaterowania mogliscie nas poinformowac, ze sie wam nie podoba - znalezlibysmy inne. Kwatery sa u osob prywatnych i ich koszt jest standardowy tak jak w calych Niemczech. Jesli rezerwuje sie kwatere w Niemczech na tydzien to trzeba sie liczyc z kosztem ok 15-26 eu za dobe. Rownie dobrze mogliscie placic gotowka, z wlasnej kieszeni. Chcialam rowniez dodac ponownie, ze uciekliscie z miejsca pracy bez poinformowania o tym swojego pracodawcy lub kogokolwiek. Tak sie nie robi - nalezy zachowac okres wypowiedzenia o czym tez was wielokrotnie informowalismy. No tak... firme latwo obsmarowac w internecie, nie spogladajac na wlasne czyny. Pozdrawiam.

@firma

Tak jak wspominałem wcześniej zeczy zostały pozostawione a to że mieszkanie było jak melina zgłaszaliśmy to mieliście wielkie pretensje i na nasze miejsce wysłaliście kolejne osoby

Luckluk
@firma

Piszemy opinie zeby nikt wiecej nie dał się nabrać na Wasza firme jobfactory to kombinatory. Obiecują duzo robia naprawdę mało.. wyplata ani razu się nie zgadzała z umową.. 3 miesiące nie dostanełem paska na mail chociaż prosiłem o niego od pierwszej wypłaty pani mówiła że wyśle i na mówieniu się skończyło .. jeśli chodzi o kwaterę to zakazdym razem zgłaszaliśmy że nie da się tu mieszkać bo sufit spaduje śmierdzi grzybem.. o łazience juz nie wspomnę... po dłupich próbach zostaliśmy przeniesieni ale firma się nie przejęła bo wysłała na to miejsce kolejnych swoich pracowników

Czy Jobfactory-Personalservice GmbH zatrudnia studentów?

Mat

Oby nie!! Szkoda żeby tacy młodzi ludzie pakowali się w takie (usunięte przez administratora) Jest dużo innych profesjonalny firm . Ta firma to totalna porażka (usunięte przez administratora) i krętacze

Czytam niektóre komentarze i wydaje mi się, że w dużej mierze są nieco przesadzone. Wypłatę mam przeważnie na czas, z podwyżkami od czasu do czasu też nie ma problemu... Praca nie zawsze jest lekka, łatwa i przyjemna, ale to budowlanka...

@Paweł

Panie Pawle ma Pan w zupełności rację, miło nam mogąc przeczytać pozytwny Feedback! Dziekujemy

Podstawiona opinia

@Jobfactory-Personalservice GmbH

Nie ma to jak odpowiadać na opinie, które się samemu postawiło

@Paweł

Gratuluję "Szczęściarzu". Ja niestety nadal czekam na swoje wynagrodzenie za miesiąc maj 2021.

Pintol
@Paweł

Jak się pracuje to jest ok.zobaczymy jak będziesz się zwalniał. No znajdziesz lepszą ofertę i będziesz chciał zmienić. Ciekawy jestem co wtedy napiszesz

@Paweł

Ja tez miałem przyjemność pracować w listopadzie w tej firmie i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. Takich krętaczy należy się wystrzegać.

Rafał
@Paweł

Ja też tak skończyłem jak Pan i mi wiszą kasę za październik i listopad mam zamiar iść z tym do sądu jeżeli Pan chce proszę o kontakt pozew zbiorowy ma większe szanse do wygrania 661674076

Zostaw merytoryczną opinię o Jobfactory-Personalservice GmbH - Halle

• Jak się pracuje w Jobfactory-Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Jobfactory-Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobfactory-Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobfactory-Personalservice GmbH