Opinie o Jobfactory-Personalservice GmbH w Halle

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jobfactory-Personalservice GmbH, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobfactory-Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobfactory-Personalservice GmbH w Halle

Paweł

Czytam niektóre komentarze i wydaje mi się, że w dużej mierze są nieco przesadzone. Wypłatę mam przeważnie na czas, z podwyżkami od czasu do czasu też nie ma problemu... Praca nie zawsze jest lekka, łatwa i przyjemna, ale to budowlanka...

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

W gąszczu tych opinii co tutaj czytam nasuwa mi się czemu większość tutaj to takie niedouczone barany.. Skorzystałem z usług firmy ProFutura , mam swoje zakwaterowanie, podałem na samym początku steur id i numer ubezpieczenia. Wypłata policzona na pierwszej klasie, mało tego zarobiłem prawie 2600eu , chętnie dodałbym Wam zdjęcie z mojej fiszki z poprzedniego miesiąca żeby chętni kandydaci widzieli, że jest ok. Jak będę kończył współpracę to dam znać czy ostatnia wypłata wypłacona ale podejrzewam , że będzie :) A wiecie dlaczego niedouczone barany ? Bo jest w Niemczech coś takiego jak ZOLL i Arbeitsgericht gdyby ta firma była kantem to dawno by jej nie było, logisch ;)

Były pracownik Nowy wpis

Mówiąc szczerze nie zawracajcie sobie głowy profoturą czy jobfactory jedno wielkie (usunięte przez administratora) patrzą tylko by cię oszukać a ci co się przyjmują do tych firm niech wiedzą jedno nigdy nie otrzymują ostatniej wypłaty

Pytanie Nowy wpis

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 23 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Jobfactory-Personalservice GmbH. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Pracownik Budowlany. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Marcin Nowy wpis

Niestety za nic ta Firma ma pracowników, brak kontaktu, brak wynagrodzenia i brak jakiejkolwiek dobrej woli załatwienia spraw. Cała prawda.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

awocadoss

pozdrawiam --jak ktos obserwuje --ta strone to juz chyba wie ze wszystkie pozytywne opinie to sa napisane przez firme.. negatywy szybko usuniete .... polecam dla ludzi bez aspiracjii i naiwniakow,,,

Paweł

@Paweł

Panie Pawle ma Pan w zupełności rację, miło nam mogąc przeczytać pozytwny Feedback! Dziekujemy

Podstawiona opinia

@Jobfactory-Personalservice GmbH

Nie ma to jak odpowiadać na opinie, które się samemu postawiło

Marcin
@Paweł

Gratuluję "Szczęściarzu". Ja niestety nadal czekam na swoje wynagrodzenie za miesiąc maj 2021.

Marcin

Pracowałem w przez Profuturę od kwietnia do końca maja. Nie dostałem wynagrodzenia za maj, mimo, że złożyłem w porę wypowiedzenie i wywiązałem się do ostatniego dnia z pracy. Telefonu ode mnie nie odbierają, nie ma żadnych informacji o wynagrodzeniu, chociaż powinienem dostać pieniądze do 20 czerwca. To są fakty, nie wyimaginowane opinie.

Tur

Proszę nawet nie patrzeć na ich profil kłamią nie wypłacają pieniędzy na które się umowili firma porażka

@Tur

Witamy pana 'Tur' może łaskawie by się pan przedstawił żebyśmy mogli się odnieść do oskrażeń z pana strony, a może boi się pan prawdy, że zwinął się pan z budowy bez jakichkolwiek informacji ? Przez takie osoby jak Pan firma traci klientów. pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Ja

A te pozytywne opinie to chyba sami sobie piszą...

Marcel
Kandydat

Witam mam niebawem wyjechac do Hamburga na budowe jako monter . Jak wyglada praca nie stety nie znam jezyka niemieckiego cxy jest pilski brygdzista który rozdaje prace zastanawiam sie czy dam rade na budowie bez jezyka niemieckiego i ogulnie jakie sa warunki mieszkaniowe bo 20 eu za dzien to troche sporo czytalem opinie i nie ciekawie się zapowiada

@Marcel

Zależy na jaką budowę Pan trafi. Są zlecenia gdzie na budowie pracuje się z samymi niemcami, są też mieszane budowy (na których są też polacy). Kwatery nasza firma szuka u prywatnych osób. Koszt jest taki sam jak w całych Niemczech - od 15 do 25 eu za dobę (jeśli Pan nam nie wierzy proszę samemu się przekonać na stronach takich jak monteurzimmer.de). Może Pan również poszukać i zarezerwować sobie sam kwaterę. Jeśli Pan woli, możemy w tym pomóc. Jest możliwość opłacenia sobie kwatery z góry (gotówką), możemy też odciągać z wypłaty na koniec miesiąca. Wszystko zależy od decyzji pracownika. Co do opinii proszę się nimi nie kierować. Nasza firma zapewnia legalne zatrudnienie. Wszystko jest zgodne z prawem. Zatrudniamy obecnie ok. 500 osób w naszej firmie.

Alter Bergmann
Kandydat
@Jobfactory-Personalservice GmbH

to agencja?

Czy Jobfactory-Personalservice GmbH zapewnia kartę multisportu?

Jordan

Odradzam, wszystko co piszecie to prawda. Do dzisiaj nie dostałem ostatniego Lohnabrechnung. Pozdrawiam

Okradli mnie

Nie wierzcie tym opinią pozytywnym.Pracowałem w tej pasełdo firmie .Poznałem różnych ludzi i większość pracowników czyli 70 % narzeka i w niedalekiej przyszłości odchodzi z tej śmiechu wartej agencji. Do tej pory nie oddali mi pieniędzy. Nie polecam i uważajcie ludzie.

Pablo

Przez tego wirusa to ciężko było znalezc prace ale w sumie udało się pojechac na zlecenie, super ekipa w Hamburg

@Pablo

dziękujemy za pozytywny Feedback i życzymy owocnej współpracy

JJ

Jako operator zurawia jest ok. Kwatere zalatwiam sobie sam bo latwiej to wszystko policzyc. Duzym plusem jest zaliczka. Robota trwa juz pol roku i ma trwac do czerwca, zobaczymy.

Marek

Zdecydowanie odradzam, po zakończeniu umowy za zaległe 80 godzin wypłacili 79 euro, wysłałem emaila z ponagleniem zapłaty a później pismo listem poleconym i nic(usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na wiadomości, ja się wywiązałem z umowy, byłem na budowie tyle czasu ile miałem być, wypowiedzenie wysłałem dopiero z domu oczywiście z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Rozliczenia miesięcznego nie otrzymałem, świadectwa pracy oraz rozliczenia rocznego również, ludzie z którymi pracowałem bali się zwolnić z powodu nadgodzin, których by im nie wypłacili, nikt nie miał tam dobrej opinii na ich temat, a te pozytywne komentarze, które tu są powielane to od razu widać że to ustawione pewnie przez panią(usunięte przez administratora) i sama sobie odpowiada. Wiele ludzie (usunięte przez administratora), z którymi rozmawiałem, zdecydowanie odradzam tą firmę, trzymajcie się jak najdalej od nich.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Jobfactory Personalservice Gmbh Halle/Saale?

@Pytanie

ja za polecenie kolegi dostalem premie a jak przepracowalem 6 tyg to podwyzke idzie sie dogadac

@Andrew

Panie Andrew miło nam mogąc przeczytać pozytwny Feedback! Dziekujemy

Rekomendacja

firma spoko, bywały gorsze. Pracuje juz 8 miesiac. pozdrawiam serdecznie

@Andrew

dziękujemy za docenieni współpracy z naszą firmą!

Witold

Zaniepokoiło mnie to, że nie otrzymałeś ostatniej wypłaty za wykonaną przez Ciebie pracę. Wiesz może, czy osoby nieznające języka obcego mogą również znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę pracy za pośrednictwem firmy Jobfactory Personalservice?

@Witold

ja znam tylko podstawy cos tam sie dogadam to jest bo u nas tez polacy sa

Pracodawca

Szanowny Panie Czarny135, Chcieliśmy Pana poinformować, że obrażanie w ten sposób naszych pracowników jest karalne. Ponadto, zmiana miejsca pracy poprzez odmeldowanie pracownika przez naszego klienta następuje wtedy, kiedy kwalifikacje nie są wystarczające i nie spełnił on oczekiwań na danym zleceniu. Z przykrością stwierdzamy, że jeżeli nie był Pan w stanie utrzymać się na jednej budowie dłużej niż tydzień - świadczy to tylko i wyłącznie o Pana niekompetencji w miejscu pracy. PS. Zalecamy Słownik Języka Polskiego.

Aal

Witam planuje wyjazd przez tą firme powiedzcie czy warto

Urszula
@Aal

Ja również chciałabym wiedzieć, czy warto szukać zatrudnienia na pośrednictwem Jobfactory Personalservice. W Internecie nie ma praktycznie nic o tej agencji, więc naprawdę byłoby super, jakby ktoś tu nam odpisał. A jaka konkretnie praca Cię interesuje? Jestem ciekawa.

Pracodawca

Ciężko jest nam się odnieść do sprawy, ponieważ nie wiemy, o kogo chodzi. Chcielibyśmy jedynie poinformować, że wynagrodzenie ZAWSZE jest przelewane zgodnie z warunkami przedstawionymi w umowie. Jeżeli ktoś nie dotrzymał warunków umowy, często poprzez niedotrzymanie okresu wypowiedzenia zostaje obciążony karą finansową, zgodną z prawem. Dodatkowo, koszty poniesione typu: wandalizm, przedwczesny przyjazd lub wyjazd, zwiększone wydatki na sprzątanie, kradzież zapasów, uszkodzenie cudzego mienia mogą być indywidualnie odejmowane od wynagrodzenia netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobfactory-Personalservice GmbH - Halle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jobfactory-Personalservice GmbH