Kwiatex

Zamość

Opinie o Kwiatex

słuchajcie, szukam pracy w Zamościu, czym konkretnie zajmuje się ten Kwiatex i gdzie się znajduje siedziba? szukam w necie i w książkach telefonicznych, ale nigdzie się specjalnie nie ogłaszają- czy to nie jest jakaś firma krzak?

anoonim

solidna, rozwojowa, rzetelna? Przecież ta firma to kompletna klapa!!!

Pan Prezes: jak najbardziej pozytywny człowiek! Gorzej z pracownikami... Przestrzegam przed panią R.N. Żadnych zastrzeżeń. Warunkiem pracy w firmie jest podpisanie wexla in blanco!!! Praca głównie na 7/8 etatu. Jedyne dni wolne od pracy, to Wielkanoc i B.Narodzenie (!!!)

Zostaw opinię o Kwiatex - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiatex