Opinie o Delikatesy Centrum w Głogów Małopolski Rynek 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delikatesy Centrum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Głogów Małopolski Rynek 19

Bożena Nowy wpis

Zadne delikatesy Centrum ! Jest to opinia o sklepie Delikatesy Premium obok apteki ,prosze nie mylic sklepów . Bylam swiadkiem jak szefowa traktuje pracownikow wydziera sie na nich ,poniza ich nie zwazajac uwagi ze w sklepie sa klienci .Nowi pracownicy nie sa tolerowani przez szefostwo i starych pracownikow , wcale mnie nie dziwi ta rotacja pracownikow w sklepie bo szukaja robotow do pracy a nie pracownika.Mięso niejednokrotnie odmrazane widac golym okiem ale pracownicy wciskaja kit ze swieze -bo nie maja innego wyjscia .Jezeli ktos poszukuje przygody w swoim zyciu i chiałby zmarnowac sobie zdrowie i nadszarpnąć nerwów to napewno tam bedzie mial to zapewnione .

Janina

Od kąd Panie z Pawilonu przeszły do Premium jakość nie ta ,nawet nie wiedza co sprzedają !!! Mięso stare , wędliny tak samo , szkoda bo byl to jeden z lepszych sklepów

Krystyna Nowy wpis
@Janina

Zgadzam się. Pani z mięsnego , niejaka Agnieszka.. niby miła ale gdy tylko szefostwo wyjdzie warczy i pyskuje przy klientach do nowych pracowników. Jest bardzo chamska do nich i nie patrzy że klient stoi. Ostatnio widziałam jak dziewczyna prawie się popłakała bo ta zaczęła na nią wrzeszczeć . Przyglądałam się całej sytuacji z niesmakiem . Dzisiaj byłam w sklepie też o poranku i nowa dziewczyna wykładając bułki prawie mdlała, widać że źle się czuła ale żadna z "koleżanek" nie zainteresowała się jej samopoczuciem. Szkoda bo wszystko wydaje się piękne ale gdy się przypatrzyć to wychodzi szydło z worka. A co do mięsa. Pani z mięsnego proszę uważać nie wymienia rękawiczki podając pierw mięso później wędliny co może doprowadzić do salmonelli i innych chorób z surowego mięsa.

Ruda były pracownik Nowy wpis

Praca bardzo ciężka. Orobisz się ogromnie wiadomo jak w każdej pracy, ale tutaj nie masz magazynu w sklepie tylko musisz przejść przez podwórko, później schody żeby go ściągnąć do sklepu i dopiero wyłożyć. Idzie skończyć kręgosłup. Szef fajny spoko koleś natomiast szefowa. Wydaje się bardzo sympatyczna ale.. przykre jest to że człowiek naprawdę robi a usłyszy że jest nierobem. Polski pracodawca - (usunięte przez administratora) pracodawca. Nie polecam tego miejsca pracy. Ciągle wisi ogłoszenie na olx, ciągle kogoś poszukują. Już wiem dlaczego. Po prostu normalny pracownik z doświadczeniem im nie odpowiada , jest nierobem mimo bogatego CV i doświadczenia. Moim zdaniem szukają robota albo woła. Mówią ładnie o pieniądzach , tu aż miło się słucha ale coś za coś. Czuje się poniżona po tym co usłyszałam, czuję się (usunięte przez administratora) i po prostu jest mi przykro że trafiłam na takiego pracodawcę. W razie pytań chętnie odpowiem na e-maila i opiszę dokładnie co i jak.

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Delikatesy Centrum