Opinie o Sinsay w Zielona Góra Wrocławska 17b

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sinsay. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sinsay o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinsay w Zielona Góra Wrocławska 17b

Czy w Sinsay możliwa jest praca na podstawie B2B?

;) Nowy wpis

Praca jak to w sieciówce- usiąść można jedynie na 15-20 minutowej przerwie, robienie byle nie stać- akurat w sinsay pracy jest sporo, ciągle jest coś do układania- odgórne zasady LPP. Praca dobra dla studentów , żeby sobie dorobić. Akurat sinsay w całym focusie ma chyba najlepszą atmosferę, dzięki kierowniczce- grafik też jest respektowany pod dyspozycje- czasem mogą napisać z prośbą czy da radę się przyjść danego dnia itp ale nie ma przesady. Ogólnie miło wspominam ;)

Jak dużo osób pracuje w Sinsay?

Miałam okazję popracować w salonie Sinsay w Zielonej Górze w galerii Focus, co prawda było to już jakiś czas temu. Trzeba pamiętać, że atmosferę w pracy tworzą ludzie, a przede wszystkim kierownictwo. Niestety zarządzający z góry określają niezbyt dużą pulę godzin na cały salon przez co utrudniają zatrudnienia, a jak trzeba to ucinają godziny osobom zatrudnionym na zlecenie. No chyba, że coś się zmieniło. Bardzo dużo pracy, w szczególności przy dostawach, bo dla nikogo się nie liczyło, że nasz magazyn nie był dostosowany do tak dużej ilości towaru, a potem problem, że na magazynie nawet nie da się przejść. Już nie wspomnę o jedzeniu, bo osobnego miejsca socjalnego niestety nie ma. Wynagrodzenie zdecydowanie nieadekwatne do ogromu pracy, którą wykonywał każdy z pracowników. Premia miesięczna śmieszna, także pracownicy nie mają motywacji do pracy. Benefit na święta w postaci bonu na zakupy i małej paczuszki. Kiedy ja pracowałam to ludzie przychodzili i za chwilę odchodzili gdy widzieli ten chaos. Taka jest niestety praca w sieciówkach i podejmując tam zatrudnienie większość osób ma tego świadomość, ale jest to na pewno dobra opcja dla osób studiujących, ponieważ grafik jest na tyle elastyczny, że można dopasować go pod plan zajęć. W momencie wprowadzania SALE trzeba się liczyć z nockami na których przecenia się cały asortyment. Praca dla ludzi raczej o mocnych nerwach, ponieważ wiąże się z dużym stresem. Klienci też bywają różni ,jak z resztą w każdym sklepie.

Dominika

Te nocki były chociaz jakoś lepiej płatne? I tak w ogóle to na jakiej umowie odbywa się tu zatrudnienie? Mozna liczyć na umowę o pracę?

Były pracownik Nowy wpis
@Dominika

Jeśli dobrze pamiętam to w nocnych godzinach do chyba 5:00 jest wyższa stawka, ale nie jakoś dużo. Można liczyć na umowę o pracę, choć jest to w ogóle nieopłacalne przy tym natłoku obowiązków. Kiedy ja pracowałam to chcieli wszystkich jak najszybciej namówić na umowę o pracę, ale wtedy było to też związane z covidem. Na zleceniu jest taki minus, że przy nie wyrabianiu planów mogą ucinać godziny i wtedy osoby na UoP mają więcej pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sinsay odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Pracownik były

Zespół świetny, ale nie polecam kierowniczki. Szłam jej cały czas na rękę, a ja jak coś potrzebowałam to wiecznie na burmuszona albo mówiła, że nie jest w stanie mi pomóc.

Klient

W sobote, rano w wraz z córką robiłam zakupy. Córka miałam kartę podarunkową. Pani na kasie naburmuszona, zdawkowe odpowiedzi a na koniec ani dziękuję ani dowidzenia.

Lalek

Dzisiaj kupiłam katanę jeansową za 99,99 złotych. Nie brałam torby, ponieważ miałam miejsce w torbie z innego sklepu. Podczas wkładania tej katany do torby zauważyłam, że jest w nią zwinięta jakaś różowa bluzka. Okazało się, że kasjerka chciała mnie wyrobić w kradzież.

Zostaw merytoryczną opinię o Sinsay - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Sinsay?

Zobacz opinie na temat firmy Sinsay tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sinsay