Opinie o Burger King w Żarska Wieś Żarska Wieś 9A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Burger King. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Burger King o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burger King w Żarska Wieś Żarska Wieś 9A

baner wywiady
Klient Nowy wpis
Inne

W dniu wczorajszym 12.08.2022 przed godzina 20 stałam w kolejce czekając na złożenie zamówienia, nagle usłyszeliśmy z innymi klientami od pana obsługującego że już jest zamknięte i nas nie obsłużą. Tragedia nie polecam brak jakiego kolwiek poszanowanie do klienta. Napewno już nigdy tak nie zajadę

Administrator

Temat przedsiębiorstwa Burger King w miejscowości Żarska Wieś jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe info odnośnie pracy tam?

Aha Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Jest bardzo fajnie pracownicy są spoko ze zmianami idzie się dogadać iż grafik jest robiony co tydzień płacą jak wszędzie na początku na zmianach jest zawsze wesoło na fajkę chodzą jak kiedy chcą jak jest luz masz normalnie przerwę idziesz zjesc można kupić pracowniczy zestaw za małe pieniądze za dojazd zwracają . Naprawdę fajna praca

Papuga Nowy wpis
Były pracownik

W życiu nie polecam , jak roboty bez sikania bez papierosa bez jedzenia i wiecznie brak lubi brak ludzi placa śmieszne pieniądze A robota za 3 na wszystkich stanowiskach . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Burger King - Żarska Wieś

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Burger King?

    Zobacz opinie na temat firmy Burger King tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Burger King
Przejdź do nowych opinii