Opinie o Delikatesy Centrum w Wysowa-Zdrój Wysowa-Zdrój 108

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Delikatesy Centrum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Wysowa-Zdrój Wysowa-Zdrój 108

Jan Nowy wpis

Opinia moja o tej placówce jest bardzo zła właścicielka uważa klienta który ma jakieś uwagi za intruza terminal delikatny się zacina oczywiście z winy kupującego kupiłem już tam kilka produktów po terminie ważności i poszły do kosza noo brak słów po prostu

Magda M. Nowy wpis

Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie,ze względu na konkurencyjne ceny a przede wszystkim bardzo miłą obsługę ❤️

Kuracjusz

Najgorsza obsługa jaką można sobie wyobrazić. Panie sprzedające niemiłe i - powiedziałbym wredne. Na pytania dotyczące miejsca danego produktu odpowiadają z rykiem. Przed ladą z produktami mięsnymi trzeba czekać conamniej 10 minut, aż jakaś Pani się zjawi, pomimo dzwonienia dzwonkiem, który jest na ladzie. Pracownicy wyglądają na takich, jakby pracowali tam za karę, nikt się nie uśmiecha, są nieżyczliwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Wysowa-Zdrój

Delikatesy Centrum